Plecak w gratisie przy zakupie teleobiektywu Sigma

0
Maciej Luśtyk
24 Kwiecień 2015
Artykuł na: 2-3 minuty
Sigma ProCentrum rusza z promocją, w ramach której przy zakupie obiektywu Sigma 150-600mm F5-6.3 DG OS HSM Contemporary otrzymamy plecak fotograficzny Case Logic Kontrast. Promocja startuje już 1 maja 2015.
Teleobiektyw zoom Sigma 150-600 mm f/5-6.3 DG OS HSM Contemporary został zaprezentowany po raz pierwszy przy okazji zeszłorocznych targów Photokina 2014. Bliźniaczy model w wersji „Sport” jest już dostępny na rynku od kilku miesięcy. Wersja „Contemporary” charakteryzuje się nieco mniejszą, lżejszą i mniej skomplikowaną konstrukcją (20 elementów w 16 grupach, 1 soczewka FLD, 3 soczewki SLD). Jest to narzędzie pracy dedykowane dla każdego fotografa potrzebującego dużych zbliżeń fotografowanych elementów. Obiektyw jest zamknięty w kompaktowej ergonomicznej obudowie. Wyposażono go w liczne technologie ułatwiające pracę, takie jak zaawansowana optyka, szybki i cichy silnik AF oraz ustawienia personalizujące, bardzo przydatne w fotografii tele.
Zobacz wszystkie zdjęcia (1)

Promocja organizowana przez Sigma ProCentrum umożliwia otrzymanie plecaka Case Logic Kontrast KDB101 w gratisie, przy zakupie wspomnianego wyżej szkła. Plecak posiada nowoczesny, miejski krój dzięki czemu świetnie sprawdza się zarówno podczas fotograficznej przygody w „miejskiej dżungli” jak i plenerowej eskapady poza nią. Zapewnia szybki dostęp do komory głównej, w której bezpiecznie przechowamy lustrzankę wraz z akcesoriami

Aby wziąć udział w promocji, należy w dniach 01.05-30.06. 2015 zakupić obiektyw Sigma 150-600 mm f/5-6.3 DG OS HSM Contemporary w jednym z salonów sieci Sigma ProCentrum, których adresy możecie znajdziecie w poniższym linku.

www.sigma-procentrum.pl/salony

Promocja trwa do końca czerwca lub do wyczerpania zapasów i dotyczy obiektywów z mocowaniem Canon i Nikon. Więcej informacji znajdziecie na stronie Sigma ProCentrum.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Oto 7 projektów, które rywalizują o tytuł najlepszego fotoreportażu roku. Finaliści 2. edycji Konkursu im. Krzysztofa Millera
Oto 7 projektów, które rywalizują o tytuł najlepszego fotoreportażu roku. Finaliści 2. edycji...
Reportaże o uchodźcach, osobach starszych, Wielkim Tygodniu na Sycylii, handlu ludźmi we Włoszech, ruchu Glitter Confusion, niepełnosprawnym kulturyście oraz podróży...
13
0
Widziałeś reklamę statywów Peak Design w śmiesznie niskiej cenie? Nie daj się nabrać, to oszustwo
Widziałeś reklamę statywów Peak Design w śmiesznie niskiej cenie? Nie daj się nabrać, to oszustwo
Peak Design Travel Tripod to jeden z najciekawszych statywów ostatnich lat. Okazuje się, że ktoś próbuje wykorzystać popularność projektu w serwisie Kickstarter (ponad...
17
0
Wiklinowa historia - jak ewoluują trendy fotograficzne
Wiklinowa historia - jak ewoluują trendy fotograficzne
Jedno krzesło, tysiące zdjęć. Od wyposażenia werand majętnych obywateli do symbolu ruchu Czarnych Panter w ciągu stu lat.
10
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (6)