Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Sigma startuje ze spotkaniami online - porady, recenzje i wiele więcej

0

Autor: Redakcja Fotopolis

1 Kwiecień 2020
Artykuł na: 6-9 minut

W związku z pandemią koronawirusa Sigma zaprasza na cykl spotkań online, realizowanych w formie transmisji na żywo w kanałach mediów społecznościowych.

Transmisje realizowane na profilu Sigma Foto Polska odbywają się na żywo w trzech blokach tematycznych. Na „Cykl online z Sigma Foto Polska” składają się rozmowy oraz warsztaty. Podczas internetowych spotkań widzowie będą mieli okazję poznać ciekawostki dotyczące pracy fotografów oraz zadawać im swoje pytania w komentarzach. Prowadzący odpowiedzą na nie na żywo.

#Zostanwdomu z Sigmą

- We współpracy z fotografami, w tym z ambasadorami marki Sigma przygotowaliśmy ciekawy projekt pełen spotkań, warsztatów i wartościowych recenzji. Nie możemy spotykać się jak zazwyczaj - w salonach SIGMA ProCentrum, na warsztatach i eventach. Nie oznacza to jednak, że mamy zupełnie zrezygnować z rozmów o fotografii i o obiektywach marki Sigma. Zależy nam na tym, aby mieć stały kontakt z naszymi klientami, a także żeby móc odpowiadać na ich pytania. Chcemy wspólnie przejść ten trudny czas kwarantanny. Zebraliśmy tematy, które poruszamy najczęściej podczas spotkań na żywo i w ten sposób powstały trzy cykle bloków tematycznych, z którymi startujemy już w tym tygodniu - tłumaczy Łukasz Jędrzejewicz Product Manager Sigma Foto Polska.

Filmy poradnikowe, recenzje i pogadanki, czyli coś dla każdego

 

Blok #fotografujwdomu to rozmowy z zawodowcami dotyczące tematów fotograficznych, które można realizować nie wychodząc z domu podczas kwarantanny. Podczas najbliższych spotkań prowadzący podzielą się z widzami wskazówkami dotyczącymi fotografii produktowej, fotografowania zwierząt domowych, kwiatów i roślin Zdradzą, jak zrobić dziecku piękny portret, a także podpowiedzą, jak wykonać ciekawy reportaż w pomieszczeniu. Uczestnicy będą mieli okazję podpatrzeć, jak pracować w domowym studio.

Wśród zaproszonych gości są, m.in.: Viktor Borsuk,  Kuba Kaźmierczyk, Ann Podsiedlik, Jarosław Deluga, Zbigniew Furman oraz Karol Wójcicki.

Drugi blok tematyczny pod nazwą „Ask Me Anything” to spotkania z ambasadorami marki, podczas których dzielą się oni swoimi opiniami i tipami dotyczącymi pracy na obiektywach Sigma z prestiżowej linii Art i nie tylko. Goście będą recenzować i dokonywać ciekawych testów porównawczych. Wśród gości są, m.in.: Dariusz Breś, Piotr Wróblewski, Tomasz Tołłoczko i Emil Biliński.

Wieczorny Talkshow 

Trzeci blok tematyczny #Sigma_live, nazywany też „wieczornymi rozmowami o fotografii” będzie realizowany w formie wywiadów, luźnych inspiracyjnych rozmów nie tylko o obiektywach SIGMA. Podobnie jak dotychczasowe spotkania online prowadzony będzie na profilu Facebook marki.

Podczas serii spotkań prowadzonych przez Łukasza Jędrzejewicza, Product Managera marki odbędą się rozmowy z zaproszonymi gośćmi, m.in. z Tomaszem Tołłoczko, Maciejem Suwałowskim,  Dariuszem Bresiem, Łukaszem Pietrzakiem i Piotrem Wróblewskim.

Najbliższe spotkania będą dotyczyły fotografii koncepcyjnej, telefotografii, filtrów polaryzacyjnych i szarych, a także wykorzystywania lamp Profoto podczas pracy w pomieszczeniu.

Warto śledzić profil Sigma Foto Polska na Facebooku i być na bieżąco z zapowiedziami spotkań.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Świąteczny fotospacer z obiektywami Irix w krakowskim Ogrodzie Świateł
Świąteczny fotospacer z obiektywami Irix w krakowskim Ogrodzie Świateł
Marka Irix ma przyjemność zaprosić na kolejny w tym roku fotograficzny spacer „Uchwyć ducha Świąt w obiektywie Irix”. Wydarzenie odbędzie się 15 grudnia 2020 (wtorek),...
0
0
Już jutro wielki finał konkursu im. Krzysztofa Millera - oglądaj na żywo online
Już jutro wielki finał konkursu im. Krzysztofa Millera - oglądaj na żywo online
W czwartek, 3 grudnia br. o godz. 20:00 poznamy laureata tegorocznej Nagrody im. Krzysztofa Millera. Podczas uroczystości pokazane zostaną najlepsze zdjęcia,...
0
0
Wizje Natury 2020 - wirtualny festiwal fotografii przyrodniczej
Wizje Natury 2020 - wirtualny festiwal fotografii przyrodniczej
Kilka dni temu, w nowej formule, wystartował XVI Międzynarodowy Festiwal Fotografii Przyrodniczej Wizje Natury. Od dzisiaj do 12 grudnia na zainteresowanych czekają...
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)