Sigma startuje ze spotkaniami online - porady, recenzje i wiele więcej

Autor: Redakcja Fotopolis

1 Kwiecień 2020
Artykuł na: 4-5 minut

W związku z pandemią koronawirusa Sigma zaprasza na cykl spotkań online, realizowanych w formie transmisji na żywo w kanałach mediów społecznościowych.

Transmisje realizowane na profilu Sigma Foto Polska odbywają się na żywo w trzech blokach tematycznych. Na „Cykl online z Sigma Foto Polska” składają się rozmowy oraz warsztaty. Podczas internetowych spotkań widzowie będą mieli okazję poznać ciekawostki dotyczące pracy fotografów oraz zadawać im swoje pytania w komentarzach. Prowadzący odpowiedzą na nie na żywo.

#Zostanwdomu z Sigmą

- We współpracy z fotografami, w tym z ambasadorami marki Sigma przygotowaliśmy ciekawy projekt pełen spotkań, warsztatów i wartościowych recenzji. Nie możemy spotykać się jak zazwyczaj - w salonach SIGMA ProCentrum, na warsztatach i eventach. Nie oznacza to jednak, że mamy zupełnie zrezygnować z rozmów o fotografii i o obiektywach marki Sigma. Zależy nam na tym, aby mieć stały kontakt z naszymi klientami, a także żeby móc odpowiadać na ich pytania. Chcemy wspólnie przejść ten trudny czas kwarantanny. Zebraliśmy tematy, które poruszamy najczęściej podczas spotkań na żywo i w ten sposób powstały trzy cykle bloków tematycznych, z którymi startujemy już w tym tygodniu - tłumaczy Łukasz Jędrzejewicz Product Manager Sigma Foto Polska.

Filmy poradnikowe, recenzje i pogadanki, czyli coś dla każdego

 

Blok #fotografujwdomu to rozmowy z zawodowcami dotyczące tematów fotograficznych, które można realizować nie wychodząc z domu podczas kwarantanny. Podczas najbliższych spotkań prowadzący podzielą się z widzami wskazówkami dotyczącymi fotografii produktowej, fotografowania zwierząt domowych, kwiatów i roślin Zdradzą, jak zrobić dziecku piękny portret, a także podpowiedzą, jak wykonać ciekawy reportaż w pomieszczeniu. Uczestnicy będą mieli okazję podpatrzeć, jak pracować w domowym studio.

Wśród zaproszonych gości są, m.in.: Viktor Borsuk,  Kuba Kaźmierczyk, Ann Podsiedlik, Jarosław Deluga, Zbigniew Furman oraz Karol Wójcicki.

Drugi blok tematyczny pod nazwą „Ask Me Anything” to spotkania z ambasadorami marki, podczas których dzielą się oni swoimi opiniami i tipami dotyczącymi pracy na obiektywach Sigma z prestiżowej linii Art i nie tylko. Goście będą recenzować i dokonywać ciekawych testów porównawczych. Wśród gości są, m.in.: Dariusz Breś, Piotr Wróblewski, Tomasz Tołłoczko i Emil Biliński.

Wieczorny Talkshow 

Trzeci blok tematyczny #Sigma_live, nazywany też „wieczornymi rozmowami o fotografii” będzie realizowany w formie wywiadów, luźnych inspiracyjnych rozmów nie tylko o obiektywach SIGMA. Podobnie jak dotychczasowe spotkania online prowadzony będzie na profilu Facebook marki.

Podczas serii spotkań prowadzonych przez Łukasza Jędrzejewicza, Product Managera marki odbędą się rozmowy z zaproszonymi gośćmi, m.in. z Tomaszem Tołłoczko, Maciejem Suwałowskim,  Dariuszem Bresiem, Łukaszem Pietrzakiem i Piotrem Wróblewskim.

Najbliższe spotkania będą dotyczyły fotografii koncepcyjnej, telefotografii, filtrów polaryzacyjnych i szarych, a także wykorzystywania lamp Profoto podczas pracy w pomieszczeniu.

Warto śledzić profil Sigma Foto Polska na Facebooku i być na bieżąco z zapowiedziami spotkań.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Pamięć „W” kadrze 2021 - rusza kolejna edycja konkursu Muzeum Powstania Warszawskiego
Pamięć „W” kadrze 2021 - rusza kolejna edycja konkursu Muzeum Powstania Warszawskiego
Startuje doroczny konkurs fotograficzny związany z obchodami rocznicy Powstania Warszawskiego. Celem konkursu jest uchwycenie ich w jak najbardziej atrakcyjny sposób....
17
#Patrzinaczej - ruszyły zapisy na wyjątkowy FOTOspacer i warsztaty z Przemkiem Chudkiewiczem
#Patrzinaczej - ruszyły zapisy na wyjątkowy FOTOspacer i warsztaty z Przemkiem Chudkiewiczem
Jak w codziennym pędzie nauczyć się patrzeć inaczej? Tego i wiele więcej dowiesz się podczas wakacyjnych fotospacerów i warsztatów z Przemkiem Chudkiewiczem. Na mapie...
41
Skorzystaj z letnich promocji na produkty Canon w sklepie Fotoforma.pl
Skorzystaj z letnich promocji na produkty Canon w sklepie Fotoforma.pl
Zebraliśmy dla Was letnie promocje na sprzęt fotograficzny marki Canon w sklepie Fotoforma.pl. W okresie wakacyjnym taniej kupicie korpusy, obiektywy i drukarki. Ofert jest wiele, warto przejrzeć...
33
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)