Sigma ProCentrum zaprasza na warsztaty w Szczecinie

Autor: Patryk Wiśniewski

21 Marzec 2014
Artykuł na: 2-3 minuty
Sigma ProCentrum wraz z prowadzącymi projekt xpozycja: Maciejem Mrozikiem zaprasza na warsztaty fotograficzne w Szczecinie. Kurs wykonywania portrerów odbędzię się w dniach 22-23 marca w godzinach 10:00-16:00. Uczestnicy będą mogli sprawdzić bezpłatnie obiektywy marki Sigma.

Sigma ProCentrum Szczecin wraz z prowadzącymi projekt xpozycja: Maciejem Mrozikiem

i Tomaszem Seidlerem serdecznie zapraszają wszystkich pasjonatów fotografii na warsztaty portretu, które odbędą się 22-23 marca br. w godzinach 10.00 - 16.00 w "Strefie 89" przy ul. Jagiellońskiej 89 w Szczecinie.

Zaproszeni Instruktorzy wprowadzą wszystkich uczestników spotkania w sztukę fotografii portretu. Pierwszego dnia uczestnicy podzieleni na dwie grupy będą fotografować modelki w różnych aranżacjach oświetleniowych. Kolejnego dnia prowadzący przekażą informacje na temat obróbki zdjęć, a z wykonanych przez siebie zdjęć, biorący udział w warsztatach wybiorą trzy najciekawsze ujęcia, których autorzy zostaną nagrodzeni upominkami od salonu Sigma ProCentrum w Szczecinie.

Dla wszystkich uczestników na czas warsztatów udostępnione zostaną bezpłatnie obiektywy marki Sigma, zapewniającej przekrój szerokiej oferty obiektywów, stało i zmiennoogniskowych, od szerokokątnych przez standardowe i tele. Obecni na miejscu przedstawiciele Sigma ProCentrum pomogą w doborze odpowiednich modeli oraz odpowiedzą na wszelkie pytania. 

Koszt warsztatów wynosi 30 zł od osoby. Kwota ta będzie jednak zwrotna w formie rabatu na asortyment dostępny w salonie Sigma ProCentrum w Szczecinie.

22-23 marca 2014 r.
godz. 10.00 - 16.00
Szczecin - "Strefa 89" ul. Jagiellońska 89

Zapisy pod adresem szczecin@sigma-procentrum.pl. Liczba miejsc jest ograniczona

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Filtry w fotografii krajobrazu – jakie wybrać podpowiada Kuba Witos
Filtry w fotografii krajobrazu – jakie wybrać podpowiada Kuba Witos
Jaki system sprawdzi się najlepiej, jak łączyć ze sobą filtry różnego typu i jaki zestaw powinien skompletować amator fotografii górskiej? Zapytaliśmy o to doświadczonego pejzażystę.
23
Powtórki nie będzie, czyli jak fotografować sport radzi Łukasz Skwiot
Powtórki nie będzie, czyli jak fotografować sport radzi Łukasz Skwiot
Jak nadążyć za dynamiczną akcją i robić lepsze zdjęcia na boisku, bieżni lub torze? Zapytaliśmy o to Łukasza Skwiota, zawodowego fotografa sportu.
57
Odkryj tajemnice koloru, by robić jeszcze lepsze zdjęcia
Odkryj tajemnice koloru, by robić jeszcze lepsze zdjęcia
Czy wiesz jak na widza oddziałuje kolor? Podpowiadamy, jak tworzyć mocne ujęcia wykorzystując zasady dobierania barw.
29