Sigma ProCentrum zaprasza na warsztaty w Szczecinie

0
Patryk Wiśniewski
21 Marzec 2014
Artykuł na: 2-3 minuty
Sigma ProCentrum wraz z prowadzącymi projekt xpozycja: Maciejem Mrozikiem zaprasza na warsztaty fotograficzne w Szczecinie. Kurs wykonywania portrerów odbędzię się w dniach 22-23 marca w godzinach 10:00-16:00. Uczestnicy będą mogli sprawdzić bezpłatnie obiektywy marki Sigma.
Sigma ProCentrum Szczecin wraz z prowadzącymi projekt xpozycja: Maciejem Mrozikiem
i Tomaszem Seidlerem serdecznie zapraszają wszystkich pasjonatów fotografii na warsztaty portretu, które odbędą się 22-23 marca br. w godzinach 10.00 - 16.00 w "Strefie 89" przy ul. Jagiellońskiej 89 w Szczecinie.


Zaproszeni Instruktorzy wprowadzą wszystkich uczestników spotkania w sztukę fotografii portretu. Pierwszego dnia uczestnicy podzieleni na dwie grupy będą fotografować modelki w różnych aranżacjach oświetleniowych. Kolejnego dnia prowadzący przekażą informacje na temat obróbki zdjęć, a z wykonanych przez siebie zdjęć, biorący udział w warsztatach wybiorą trzy najciekawsze ujęcia, których autorzy zostaną nagrodzeni upominkami od salonu Sigma ProCentrum w Szczecinie.

Dla wszystkich uczestników na czas warsztatów udostępnione zostaną bezpłatnie obiektywy marki Sigma, zapewniającej przekrój szerokiej oferty obiektywów, stało i zmiennoogniskowych, od szerokokątnych przez standardowe i tele. Obecni na miejscu przedstawiciele Sigma ProCentrum pomogą w doborze odpowiednich modeli oraz odpowiedzą na wszelkie pytania. 

Koszt warsztatów wynosi 30 zł od osoby. Kwota ta będzie jednak zwrotna w formie rabatu na asortyment dostępny w salonie Sigma ProCentrum w Szczecinie.


22-23 marca 2014 r.
godz. 10.00 - 16.00
Szczecin - "Strefa 89" ul. Jagiellońska 89


Zapisy pod adresem szczecin@sigma-procentrum.pl. Liczba miejsc jest ograniczona.

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Nie wiesz jaki film wybrać? Strona Filmtypes rozwieje twoje wątpliwości
Nie wiesz jaki film wybrać? Strona Filmtypes rozwieje twoje wątpliwości
Na początku przygody z fotografią analogową zorientowanie się w dostępnych materiałach i ich właściwościach może przysporzyć bólu głowy. Z pomocą przychodzi nowa...
60
0
Brak ci motywacji? Oto 29 porad od najbardziej wpływowych fotografów w branży
Brak ci motywacji? Oto 29 porad od najbardziej wpływowych fotografów w branży
Gdybyś miał najważniejszą radę odnośnie pracy fotografa, co by to było? Takie pytanie fotograf Taylor Jackson zadał jednym z najbardziej rozpoznawalnych współczesnych...
62
0
Wybierasz się na zasłużony urlop? Oto sprzętowe pomysły i praktyczne sztuczki, które warto rozważyć
Wybierasz się na zasłużony urlop? Oto sprzętowe pomysły i praktyczne sztuczki, które warto rozważyć
Letni sezon to czas podróży, odkrywania odległych miejsc i… fotografowania. Dlatego przygotowaliśmy kilka praktycznych porad oraz zestawienie przydatnych akcesoriów,...
3
0