Sigma ProCentrum zaprasza na warsztaty w Szczecinie

0
Patryk Wiśniewski
21 Marzec 2014
Artykuł na: 2-3 minuty
Sigma ProCentrum wraz z prowadzącymi projekt xpozycja: Maciejem Mrozikiem zaprasza na warsztaty fotograficzne w Szczecinie. Kurs wykonywania portrerów odbędzię się w dniach 22-23 marca w godzinach 10:00-16:00. Uczestnicy będą mogli sprawdzić bezpłatnie obiektywy marki Sigma.

Sigma ProCentrum Szczecin wraz z prowadzącymi projekt xpozycja: Maciejem Mrozikiem

i Tomaszem Seidlerem serdecznie zapraszają wszystkich pasjonatów fotografii na warsztaty portretu, które odbędą się 22-23 marca br. w godzinach 10.00 - 16.00 w "Strefie 89" przy ul. Jagiellońskiej 89 w Szczecinie.

Zaproszeni Instruktorzy wprowadzą wszystkich uczestników spotkania w sztukę fotografii portretu. Pierwszego dnia uczestnicy podzieleni na dwie grupy będą fotografować modelki w różnych aranżacjach oświetleniowych. Kolejnego dnia prowadzący przekażą informacje na temat obróbki zdjęć, a z wykonanych przez siebie zdjęć, biorący udział w warsztatach wybiorą trzy najciekawsze ujęcia, których autorzy zostaną nagrodzeni upominkami od salonu Sigma ProCentrum w Szczecinie.

Dla wszystkich uczestników na czas warsztatów udostępnione zostaną bezpłatnie obiektywy marki Sigma, zapewniającej przekrój szerokiej oferty obiektywów, stało i zmiennoogniskowych, od szerokokątnych przez standardowe i tele. Obecni na miejscu przedstawiciele Sigma ProCentrum pomogą w doborze odpowiednich modeli oraz odpowiedzą na wszelkie pytania. 

Koszt warsztatów wynosi 30 zł od osoby. Kwota ta będzie jednak zwrotna w formie rabatu na asortyment dostępny w salonie Sigma ProCentrum w Szczecinie.

22-23 marca 2014 r.
godz. 10.00 - 16.00
Szczecin - "Strefa 89" ul. Jagiellońska 89

Zapisy pod adresem szczecin@sigma-procentrum.pl. Liczba miejsc jest ograniczona

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Co zrobić, gdy ktoś bezprawnie wykorzysta twoje zdjęcia? Porady prawnika
Co zrobić, gdy ktoś bezprawnie wykorzysta twoje zdjęcia? Porady prawnika
W razie naruszenia praw autorskich fotografa, przysługuje mu szereg uprawnień, które mają na celu pomóc w przywróceniu stanu zgodnego z prawem. O tym, z jakich...
85
2
Jak fotografować krajobrazy radzi laureat Landscape Photographer of the Year
Jak fotografować krajobrazy radzi laureat Landscape Photographer of the Year
W Górach, w mieście, na wybrzeżu...Oto zestaw uniwersalnych wskazówek i warsztatowych porad, przygotowanych przez zawodowego fotografa krajobrazu Dave’a...
34
1
RODO w fotografii - rok po wdrożeniu
RODO w fotografii - rok po wdrożeniu
Minął ponad rok od wprowadzenia RODO w naszym kraju. Czy prowadzisz swój fotograficzny biznes zgodnie z rozporządzeniem? Oto usługa, dzięki której już nigdy nie...
12
0