Sigma Photo Pro 6.2.0

Autor: Maciej Luśtyk

2 Styczeń 2015
Artykuł na: minutę
Sigma wypuściła aktualizację oprogramowania Sigma Photo Pro, służącego do edycji i wywoływania plików RAW zrobionych za pomocą aparatów producenta.

W nowej wersji usprawnione zostało działanie poszczególnych komponentów programu, pozbyto się również kilku występujących wcześniej błędów. Uaktualnienie między innymi przyspiesza proces przetwarzania plików RAW, a także wprowadza tryb High Speed Mode do menu preferencji. Naprawione zostały też błędy w postaci złego zapisu danych EXIF podczas wywoływania plików RAW z niektórych aparatów, czy problemów z synchronizacją plików na systemach operacyjnych w niektórych wersjach językowych.

Program Sigma Photo Pro 6.2.0 jest przeznaczony dla posiadaczy aparatów z serii Sigma dp Quattro, Sigma SD oraz Sigma DP. Uaktualnienie można pobrać w wersji na systemy Windows i Mac OS X za pośrednictwem strony producenta. Pod linkiem znajdziemy również pełną listę zmian, które wprowadza aktualna wersja programu

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Next77, polski dystrybutor marki Quadralite, ogłasza wprowadzenie nowej lampy LED - Quadralite SVL-800S. To pierwsza lampa LED ze zintegrowanym snootem optycznym, która wzbogaca serię...
6
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Quadralite startuje z kolejną promocją na oświetlenie LED. Kompaktowe lampy z serii SVL przez cały najbliższy miesiąc kupicie z 20-procentowym rabatem.
1
Ulanzi L23 Pro i Ulanzi LT005 -  poręczne lampy LED do wszechstronnych zastosowań
Ulanzi L23 Pro i Ulanzi LT005 - poręczne lampy LED do wszechstronnych zastosowań
Dwie kompaktowe lampy LED wprowadziła na rynek marka Ulanzi. L23 Pro i LT005 oferują odpowiednio 40 i 60 W mocy oraz mocowanie modyfikatorów Mini Bowens.
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)