Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Sigma Photo Pro 6.2.0

0

Autor: Maciej Luśtyk

2 Styczeń 2015
Artykuł na: minutę
Sigma wypuściła aktualizację oprogramowania Sigma Photo Pro, służącego do edycji i wywoływania plików RAW zrobionych za pomocą aparatów producenta.

W nowej wersji usprawnione zostało działanie poszczególnych komponentów programu, pozbyto się również kilku występujących wcześniej błędów. Uaktualnienie między innymi przyspiesza proces przetwarzania plików RAW, a także wprowadza tryb High Speed Mode do menu preferencji. Naprawione zostały też błędy w postaci złego zapisu danych EXIF podczas wywoływania plików RAW z niektórych aparatów, czy problemów z synchronizacją plików na systemach operacyjnych w niektórych wersjach językowych.

Program Sigma Photo Pro 6.2.0 jest przeznaczony dla posiadaczy aparatów z serii Sigma dp Quattro, Sigma SD oraz Sigma DP. Uaktualnienie można pobrać w wersji na systemy Windows i Mac OS X za pośrednictwem strony producenta. Pod linkiem znajdziemy również pełną listę zmian, które wprowadza aktualna wersja programu

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Na rynku pojawił się nowy mikrofon krawatowy Newell S6M. Jest dyskretny, z funkcją odsłuchu i z możliwością zasilania podczas nagrywania filmów lub tworzenia relacji na Instagram.
1
0
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox wprowadza na polski rynek nowe wersje paneli LED 1000, wzbogacone m.in. o możliwość sterowania DMX. Dostępna jest wersja ze stałą temperaturą barwową 5600K...
0
0
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Irix rozszerza system magnetycznych akcesoriów Magnetic Mount System o filtry do obiektywów filmowych.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)