Warsztaty z Sigma ProCentrum podczas 20-lecia Galerii Fotografii B&B

Autor: Patrycja Tuszyńska

18 Październik 2012
Artykuł na: minutę
Z okazji 20-lecia Galerii Fotografii B&B Sigma ProCentrum zaprasza na warsztaty fotograficzne, które odbędą się w dniach 26-27 października w Bielsku-Białej.

Jubileuszowe warsztaty Sigma ProCentrum będą prowadzone przez Andrzeja Zygmuntowicza - fotografa i przewodniczącego Rady Artystycznej ZPAF. Zajęcia przeznaczone są dla pasjonatów fotografii i odbędą się w dwóch terminach. Zostały podzielone na dwie części - teoretyczną i praktyczną. Podczas wykładu zostanie omówiony sprzet fotograficzny oraz rodzaje oświetlenia. Z kolei w czasie zajęć praktycznych uczestnicy będą mogli pracować z modelką lub na stanowisku typu Macro. Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają możliwość przetestowania obiektywów Sigma.

Osoby zainteresowane warsztatami mogą zapisać się pod adresem baturo@baturo.art.pl. Całkowity koszt warsztatów wynosi 150 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty z Sigma ProCentrum

Terminy:
26.10 godz. 16-20
27.10 godz. 10-14

Galeria Fotografii B&B
ul. 1 Maja 12
Bielsko-Biała

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Jak dobrać kabel HDMI do filmowania i streamingu?
Jak dobrać kabel HDMI do filmowania i streamingu?
Jak wybrać kabel HDMI, żeby nie mieć problemów na planie i uzyskać optymalną jakość? W tym poradniku przyglądamy się odpowiednim kablom do filmowania na przykładzie oferty marki...
17
Jak zrobić oryginalne zdjęcie na walentynki? Zapytaliśmy ChatGPT
Jak zrobić oryginalne zdjęcie na walentynki? Zapytaliśmy ChatGPT
Nadal myślisz, że najlepszym pomysłem na walentynkowe zdjęcie jest serce narysowane na zaparowanej szybie? Zobaczcie, co na ten temat ma do powiedzenia sztuczna inteligencja.
4
Oświetlenie filmowe w fotografii portretowej - GlareOne LED 300 BiColor D w praktyce
Oświetlenie filmowe w fotografii portretowej - GlareOne LED 300 BiColor D w praktyce
Filmowo-fotograficzny świat nie mógłby istnieć bez światła. W tym artykule fotograf Piotr Werner na przykładzie lamp GlareOne 300 BiColor D pokazuje trzy filmowe ustawienia...
16
Powiązane artykuły