Warsztaty z Sigma ProCentrum podczas 20-lecia Galerii Fotografii B&B

0
Patrycja Tuszyńska
18 Październik 2012
Artykuł na: 2-3 minuty
Z okazji 20-lecia Galerii Fotografii B&B Sigma ProCentrum zaprasza na warsztaty fotograficzne, które odbędą się w dniach 26-27 października w Bielsku-Białej.

Jubileuszowe warsztaty Sigma ProCentrum będą prowadzone przez Andrzeja Zygmuntowicza - fotografa i przewodniczącego Rady Artystycznej ZPAF. Zajęcia przeznaczone są dla pasjonatów fotografii i odbędą się w dwóch terminach. Zostały podzielone na dwie części - teoretyczną i praktyczną. Podczas wykładu zostanie omówiony sprzet fotograficzny oraz rodzaje oświetlenia. Z kolei w czasie zajęć praktycznych uczestnicy będą mogli pracować z modelką lub na stanowisku typu Macro. Wszyscy uczestnicy warsztatów otrzymają możliwość przetestowania obiektywów Sigma.

Osoby zainteresowane warsztatami mogą zapisać się pod adresem baturo@baturo.art.pl. Całkowity koszt warsztatów wynosi 150 zł. Liczba miejsc jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty z Sigma ProCentrum

Terminy:
26.10 godz. 16-20
27.10 godz. 10-14

Galeria Fotografii B&B
ul. 1 Maja 12
Bielsko-Biała

Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Skaner płaski, bębnowy, a może lustrzanka? Zobacz, jak najlepiej skanować negatywy
Skaner płaski, bębnowy, a może lustrzanka? Zobacz, jak najlepiej skanować negatywy
Dziś niemal każdy fan fotografii analogowej staje przed dylematem skanowania. Czy budżetowe rozwiązania mogą konkurować z tymi profesjonalnymi? A może lepiej postawić...
21
1
100 pomysłów na zdjęcia w 12 minut
100 pomysłów na zdjęcia w 12 minut
W nowym roku brakuje ci inspiracji? Oto solidna porcja pomysłów na najbliższych kilka miesięcy.
70
0
Co zrobić, gdy ktoś bezprawnie wykorzysta twoje zdjęcia? Porady prawnika
Co zrobić, gdy ktoś bezprawnie wykorzysta twoje zdjęcia? Porady prawnika
W razie naruszenia praw autorskich fotografa, przysługuje mu szereg uprawnień, które mają na celu pomóc w przywróceniu stanu zgodnego z prawem. O tym, z jakich...
85
2
Powiązane artykuły