Andrzej Zygmuntowicz

Wszystkie artykuły z tagiem: "Andrzej Zygmuntowicz" w serwisie fotopolis.pl:
Andrzej Zygmuntowicz: Gazetom nie zależy na dobrej fotografii [WIDEO]
Za nami finał największego polskiego konkursu poświęconego fotografii prasowej. O wyniki i kondycję polskiego reportażu pytamy jednego z jurorów Grand Press Photo 2016, Andrzeja Zygmuntowicza.
8 Maj 2016
Maciej Luśtyk
0
Warsztaty z Sigma ProCentrum podczas 20-lecia Galerii Fotografii B&B
Z okazji 20-lecia Galerii Fotografii B&B Sigma ProCentrum zaprasza na warsztaty fotograficzne, które odbędą się w dniach 26-27 października w Bielsku-Białej.
18 Paź 2012
Patrycja Tuszyńska
0
Spotkania z Agnieszką Rayss i Andrzejem Zygmuntowiczem
Akademia Fotoreportażu jeszcze przed wakacjami rozpoczyna cykl spotkań związanych z fotografią prasową i fotoreportażem. Kulisy powstawania nagrodzonego w konkursie fotoreportażu oraz granic między prawdą a zmyśleniem w fotografii to tematy dwóch spotkań z Agnieszką Rayss (Sputnik Photos) i Andrzejem Zygmuntowiczem (UW, ZPAF).
17 Cze 2010
Marcin Grabowiecki
0
Warsztaty  z fotoreportażu w Instytutcie Dziennikarstwa UW
Fundacja na rzecz Rozwoju Szkolnictwa Dziennikarskiego, działająca przy Instytucie Dziennikarstwa przygotowało warsztaty fotograficzne poświęcone fotoreportażowi. Jego tajniki przed uczestnikami odkrywać będzie dwójka znawców tematu: Anna Musiałówna i Andrzej Zygmuntowicz. Uwaga. Nastąpiły zmiany terminów warsztatów oraz ich cena. Zapisy trwają do końca października.
13 Paź 2008
Marta Sinior
0
Spotkanie z Andrzejem Zygmuntowiczem w Zachęcie
Kolejnym gościem spotkania z cyklu "Fotografia Polska po 1945 roku" w Narodowej Galerii Sztuki Zachęta będzie Andzej Zygmuntowicz. Artysta jest aktywnym fotografem, znanym pedagogiem oraz współorganizatorem Konkursu Polskiej Fotografii Prasowej. Spotkanie odbędzie się w środę, 5 grudnia 2007 roku o godzinie 18. Wstęp wolny.
3 Gru 2007
Marta Sinior
0
Andrzej Zygmuntowicz "Podróże"
W domu kultury "Klub 13-Muz" w Szczecinie eksponowane są prace Andrzeja Zygmuntownicz z cyklu zatytułowanego "Podróże". Po cyklu "Teraz Polska. A teraz Europa" o charakterze dokumentu subiektywnego, artysta prezentuje zupełnie inne spojrzenie, ale nie mniej interesujące.
13 Lut 2006
Marta Sinior
0
Urodzinowe warsztaty Fotopolis.pl
W niedzielę, 25 września na podwórku Galerii Jabłkowskich przy Chmielnej 21 w Warszawie odbywały się urodzinowe warsztaty Fotopolis. Zapraszamy na krótką relację i prezentację zdjęć podróżniczych i fotografii miasta autorstwa uczestników imprezy.
26 Wrz 2005
Marta Majewska
0
Andrzej Zygmuntowicz "Teraz Polska. A teraz Europa"
Galeria B&B w Bielsku- Białej zaprasza na wystawę fotografii Andrzeja Zygmuntowicza zatytułowaną "Teraz Polska. Teraz Europa". Autor skupił się na odnajdowaniu znaków graficznych tak wszechobecnych w obecnej przestrzeni publicznej.
17 Wrz 2005
Marta Sinior
0