III edycja Photo Prestige - konkurs fotograficzny K-Consult

"Photo Prestige" to konkurs fotograficzny organizowany przez firmę K-Consult. Organizatorzy będą szukać najlepszego zdjęcia roku 2013. Konkurs jest otwarty - swoje zgłoszenia mogą przesyłać zarówno amatorzy jak i profesjonaliści.
0
Patryk Wiśniewski
14 Sierpień 2013
Artykuł na: 2-3 minuty
Rozpoczynamy III edycję konkursu fotograficznego "Photo Prestige" na najlepsze zdjęcie roku 2013! Tematem tegorocznej edycji jest hasło "Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj".


Konkurs rozpoczął się 14 sierpnia i potrwa do 14 września bierzącego roku. Tym razem dla wszystkich chętnych przygotowano jedną kategorię, ale 3 nagrody. I i II miejsce zostanie wytypowane przez trzyosobowe jury, z kolei zdobywcę III miejsca wybierze publiczność, czyli podczas głosownia na portalu społecznościowym Facebook.

Zwycięzcy konkursu, wybrani przez trzyosobowe Jury otrzymają następujące nagrody:
I miejsce – Nagroda główna – bon o wartości 2 000 zł do wykorzystania na produkty firmy K-Consult na stronie www.sigma-sklep.pl.
II miejsce - zestaw akcesoriów fotograficznych o wartości około 1750 zł.
III miejsce - przyznawane przez Społeczność Facebook'a, a nazwane Nagrodą Publiczności, to zestaw akcesoriów fotograficznych o wartości około 850 zł.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy polubić Fan Page Sigma ProCentrum na Facebook'u, zapoznać się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi uczestnictwa znajdującymi się w zakładce Konkurs oraz przesłać 3 zdjęcia konkursowe.

Komentarze
Więcej w kategorii: Galerie
Oto najlepsze zdjęcia nocnego nieba z konkursu Insight Astronomy Photographer of the Year 2019. Polacy wśród wyróżnionych
Oto najlepsze zdjęcia nocnego nieba z konkursu Insight Astronomy Photographer of the Year 2019....
Dobiegła końca kolejna, 11. już edycja Insight Investment Astronomy Photographer of the Year - największego konkursu poświęconego astrofografii. Zwycięskie prace jak...
28
1
Wildlife Photographer of the Year 2019 - zobaczcie wyróżnione prace
Wildlife Photographer of the Year 2019 - zobaczcie wyróżnione prace
Piękna, bezlitosna i zagrożona - tak prezentuje się przyroda na zdjęciach wyróżnionych w najbardziej prestiżowym konkursie fotografii natury na świecie. Zobaczcie...
226
2
Czy ludzie dotarli na księżyc? Zobacz, co sądzą o tym finaliści konkursu 6x7 Award 2019
Czy ludzie dotarli na księżyc? Zobacz, co sądzą o tym finaliści konkursu 6x7 Award 2019
50. rocznicę lądowania na Księżycu Leica 6x7 Gallery Warszawa wspólnie z łódzką filmówką uczciła osobliwym konkursem, którego celem była kreatywna interpretacja misji...
26
1