pilot

Wszystkie artykuły z tagiem: "pilot" w serwisie fotopolis.pl:
Quadralite Navigator X2 - wygodne sterowanie lampami, w dobrej cenie
Jeżeli korzystacie z lamp Quadralite, z pewnością ucieszy was informacja o nowym wyzwalaczu systemu Navigator X. Dzięki dużemu wyświetlaczowi i bogatemu interfejsowi może pretendować do miana najwygodniejszego na rynku.
23 Lut 2018
Maciej Luśtyk
1
Removu P1 - bezprzewodowy kontroler i podgląd do GoPro
Na polskim rynku pojawił się Removu P1 - bezprzewodowy pilot z podglądem do kamer GoPro. Urządzenie komunikuje się z kamerą za pomocą modułu Wi-Fi i pozwala na zdalne kontrolowanie wszystkich funkcji kamery przy użyciu dotykowego ekranu.
1 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0
Removu R1 - bezprzewodowy pilot z podglądem do kamer GoPro
Na rynku pojawił się nowy, bezprzewodowy kontroler do popularnych kamerek sportowych. Jak zapewnia producent, jest to pierwsze na świecie urządzenie łączące funkcje pilota i podglądu na żywo przeznaczone do kamer GoPro Hero.
13 Sty 2015
Maciej Luśtyk
0
ShutterBug Remote
ShutterBug Remote to urządzenie umożliwiające bezprzewodowe wyzwalanie migawki aparatu z poziomu smartfona lub tabletu. Połączenie odbywa się za pomocą technologii Bluetooth.
29 Lis 2013
Michal Grzegorczyk
0
Hahnel Inspire Live View ponownie do testów w Sigma ProCentrum
W sieci salonów Sigma ProCentrum po raz kolejny rusza akcja, dzięki której można wypożyczyć bezprzewodowy pilot Hahnel Inspire Live View. Przez dwa miesiące - maj i czerwiec - obowiązuje promocja: przy wypożyczeniu dowolnego obiektywu Sigmy z serii EX całkowity koszt wypożyczenia pilota to 10 złotych.
5 Maj 2011
Michal Grzegorczyk
0
Hahnel Inspire Live View do testów w Sigma ProCentrum
W sieci salonów Sigma ProCentrum można wypożyczyć bezprzewodowy pilot Hahnel Inspire Live View. Przez dwa miesiące - luty i marzec - obowiązuje promocja. Przy wypożyczeniu dowolnego obiektywu Sigmy z serii EX całkowity koszt wypożyczenia pilota to 10 złotych.
28 Sty 2011
Michal Grzegorczyk
0
Hahnel Inspire LiveView - pilot z podglądem na żywo
Na polski rynek trafiło nowe urządzenie firmy Hähnel - Inspire LiveView. To bezprzewodowy pilot z 3,5-calowym ekranem LCD umożliwiającym podgląd fotografowanej sceny zarówno tak jak ją widzi aparat, jak i przez niezależną kamerę. Jeden transmiter może się komunikować nawet z czterema aparatami.
22 Lis 2010
Michal Grzegorczyk
0
Seculine Twin-1 R4 - pilotem ze 100 metrów
Seculine Twin-1 R4 to pilot zdalnego sterowania do lustrzanek firm Nikon, Fujifilm i Kodak. Pozwala na wyzwalanie migawki z odległości do 100 metrów.
31 Lip 2008
Michal Grzegorczyk
0