ShutterBug Remote

Autor: Michal Grzegorczyk

29 Listopad 2013
Artykuł na: minutę
ShutterBug Remote to urządzenie umożliwiające bezprzewodowe wyzwalanie migawki aparatu z poziomu smartfona lub tabletu. Połączenie odbywa się za pomocą technologii Bluetooth.

ShutterBug Remote to świetna alternatywa dla standardowego wężyka spustowego. Urządzenie łączy się bezprzewodowo (za pomocą technologii Bluetooth) ze smartfonami lub tabletami z systemami iOS lub Android. ShutterBug Remote jest prosty w obsłudze. Nie ma przełączników, przycisków czy wyświetlacza. Wystarczy go podłączyć do aparatu i sparować z naszym urządzeniem. Użytkownik może dzięki niemu wyzwalać migawkę, wyostrzać, ustawiać czas B, korzystać z interwałometru czy funkcji "mirror lockup". Zasięg pilota to nawet 90 metrów (taką wartość można zapewne uzyskać tylko na otwartej przestrzeni). Baterie wystarczają na 4 miesiące pracy. Urządzenie kosztuje 94 dolary, więcej szczegółów można znaleźć na stronie producenta.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Quadralite SVL 800S - kompaktowy LED ze snootem
Next77, polski dystrybutor marki Quadralite, ogłasza wprowadzenie nowej lampy LED - Quadralite SVL-800S. To pierwsza lampa LED ze zintegrowanym snootem optycznym, która wzbogaca serię...
6
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Lampy Quadralite SVL 20% taniej do końca czerwca
Quadralite startuje z kolejną promocją na oświetlenie LED. Kompaktowe lampy z serii SVL przez cały najbliższy miesiąc kupicie z 20-procentowym rabatem.
1
Ulanzi L23 Pro i Ulanzi LT005 -  poręczne lampy LED do wszechstronnych zastosowań
Ulanzi L23 Pro i Ulanzi LT005 - poręczne lampy LED do wszechstronnych zastosowań
Dwie kompaktowe lampy LED wprowadziła na rynek marka Ulanzi. L23 Pro i LT005 oferują odpowiednio 40 i 60 W mocy oraz mocowanie modyfikatorów Mini Bowens.
1