ładowarka

Wszystkie artykuły z tagiem: "ładowarka" w serwisie fotopolis.pl:
Newell SDC - terenowa ładowarka do akumulatorów GoPro
Choć w teorii żywotność akumulatorów kamer sportowych wygląda nieźle, w praktyce musimy je wymieniać dosyć często, co może okazać się problemem podczas wyjazdów i pracy terenowej. Z pomocą przychodzi praktyczna ładowarka Newell.
12 Cze 2019
Maciej Luśtyk
0
RokPak - odporny case z ładowarką solarną
Ładowanie urządzeń podczas dłuższych wypraw jest mocno problematyczne. Do tego dochodzi kwestia zabezpieczenia sprzętu w trudnych warunkach. Wygodne, kompleksowe rozwiązanie proponuje firma RokPak z odpornym casem wyposażonym w ładowarkę solarną.
3 Sie 2016
Maciej Luśtyk
0
Kraftwerk - przenośna ładowarka zasilana gazem
Aparaty cyfrowe oferują całe multum udogodnień względem aparatów tradycyjnych. Jedyny problem stanowi ładowanie akumulatorów podczas pozostawania poza domem. Na rynku istnieje wiele ładowarek umożliwiających podładowanie sprzętu w plenerze, jednak i je trzeba wpierw naładować. W przypadku urządzenia kraftwerk, będziemy mogli to zrobić za pomocą gazu.
4 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0
Jak dbać o akumulatory litowo-jonowe w aparatach - fakty
Większość aparatów jest obecnie zasilanych nowoczesnymi akumulatorami litowo-jonowymi. Jednak wśród użytkowników nadal panuje wiele przekonań i przyzwyczajeń, które nabyli podczas użytkowania akumulatorów i baterii starych generacji. Niektóre z nich mogą być szkodliwe dla współczesnych ogniw.
21 Maj 2014
Michał Sułkiewicz
6
Hahnel Ultima Plus - uniwersalna ładowarka
Na polski rynek trafiła nowa uniwersalna ładowarka Hahnel Ultima Plus. Dostępne będą trzy wersje obsługujące akumulatorki firm Canon, Nikon i Sony. Każda z nich będzie miała gniazdo USB, możliwość ładowania w samochodzie oraz wymienne wtyczki (USA i UK).
5 Mar 2014
Michal Grzegorczyk
0
Varta V-Man Power Pack - przenośna ładowarka uniwersalna
Varta zaprezentowała ciekawe urządzenie - przenośną ładowarkę do urządzeń mobilnych: aparatów, telefonów, odtwarzaczy muzycznych czy GPS-ów. Po naładowaniu ładowarki można ją zabrać ze sobą i użyć do naładowania niemal dowolnego urządzenia wtedy, gdy jego bateria się rozładuje. Znajdujący się w komplecie zestaw przejściówek sprawia, że znika potrzeba noszenia oddzielnych ładowarek do każdego urządzenia.
12 Lis 2009
Michal Grzegorczyk
0
Varta Solar Charger - energia ze Słońca
Firma Varta zaprezentowała dość nietypową ładowarkę sprzętu elektronicznego. Urządzenie przetwarza energię słoneczną, tak więc nie ma potrzeby korzystania z sieci elektrycznej. Wystarczy jedynie znaleźć nasłonecznione miejsce. Ładowarka może być szczególnie przydatna wszystkim podróżującym z dala od cywilizacji.
8 Maj 2009
Michal Grzegorczyk
0
Energizer MINIcharger - poręczna ładowarka
Energizer, jeden z liderów na rynku baterii, zaprezentował nową ładowarkę akumulatorków. Energizer MINIcharger ma możliwość jednoczesnego ładowania dwóch ogniw. Dzięki niewielkim rozmiarom może być przydatnym urządzeniem dla wszystkich, którzy sporo czasu spędzają w podróży. Ładowarka jest sprzedawana w dwóch wersjach - w zestawie z akumulatorkami AAA lub AA.
30 Gru 2008
Michal Grzegorczyk
0