Newell FDL-USB-C - szybka ładowarka na 2 baterie do aparatów Sony, Canon, Nikon i Fujifilm

Autor: Redakcja Fotopolis

2 Kwiecień 2021
Artykuł na: 4-5 minut

Też nie lubicie żonglować ładowarkami na dzień przed zleceniem? Nowa ładowarka Newella pozwoli wam szybko naładować dwie baterie do aparatu.

Materiał partnera

„Newell FDL-USB-C to ładowarka do akumulatorów, która z pewnością nie raz uratuje Twoje zdjęcia lub filmy, gdy w pobliżu zabraknie tradycyjnego gniazdka umożliwiającego ładowanie.” - pisze producent.

Urządzenie z powodzeniem podłączymy do powerbanku, laptopa lub ładowarki w samochodzie, przez co stanie się ona idealnym towarzyszem podróży. Z kolei czytelny wyświetlacz dostarczy wszystkich niezbędnych informacji o stanie akumulatorów, a dwa kanały ładowania ułatwią wygodne przygotowania do pracy z aparatem fotograficznym.

Ładuj 2 akumulatory na raz

Możliwość ładowania dwóch akumulatorów jednocześnie to jeszcze większy komfort pracy i możliwość lepszego zabezpieczenia się na wypadek niespodziewanej utraty zasilania w aparacie. W przypadku obu dostępnych kanałów możemy liczyć na ładowanie o natężeniu na poziomie max 1000 mA.

Przewód USB zawsze pod ręką

Z ładowarkami z serii Newell FDL-USB-C przewód umożliwiający podłączenie do źródła prądu masz zawsze przy sobie. Kabel jest tutaj integralną częścią urządzenia. Dzięki ergonomicznej konstrukcji obudowy nie trzeba martwić się o to, że będzie się plątał. Wyprofilowane wgłębienia w obudowie pozwolą zwinąć przewód w ciągu sekundy, za każdym razem, gdy nie będzie potrzebny.

Czytelny wyświetlacz

Duży czytelny wyświetlacz LCD dostarczy wszystkich niezbędnych informacji związanych z procesem ładowania akumulatorów. Jeden rzut oka wystarczy, aby sprawdzić natężenie i napięcie. Na ekranie nie zabrakło też wskaźnika doładowania akumulatorów, który w wygodny sposób pozwoli oszacować ich czas działania, względem innych posiadanych ogniw.

Zdarza Ci się ładować akumulatory w pośpiechu? Wskaźnik aktywnych kanałów wyeliminuje możliwość niedokładnego umieszczenia ich w gniazdach. Znaczniki CH1 i CH2 zasygnalizują rozpoczęcie procesu ładowania, dając pewność, że już niedługo będą znowu w stu procentach gotowe do pracy!

Bezpieczne ładowanie

Ładowarkę Newell FDL-USB-C wyposażono w zaawansowane kontrolery regulujące parametry procesu ładowania, które zabezpieczają urządzenie przed przegrzaniem i przeładowaniem, dbając jednocześnie o maksymalną żywotność akumulatorów. Niezależnie od tego, gdzie przyjdzie Ci ładować ogniwa do Twojego aparatu, masz pewność, że będą bezpieczne i zostaną z Tobą na długo.

Newell FDL-USB-C - cena i dostępność

Ładowarka dostępna jest w wariantach obsługujących akumulatory: EN-EL14, EN-EL15, LP-E12, LP-E17, LP-E6, NP-BX1, NP-FW50, NP-FZ100, NP-W126 i NP-W235.

Ładowarka Newell FDL-USB-C dostępna jest na polskim rynku w cenie 79 zł.

Więcej informacji o akcesoriach producenta znajdziecie na stronie newell.pl.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Na rynek wchodzą saszetki na ramię Wandrd X1
Na rynek wchodzą saszetki na ramię Wandrd X1
Seria "crossbody" od producenta toreb i plecaków dla fotografów to nowoczesne rozwiązanie dla tych, którzy szukają mobilnego centrum organizacji rzeczy osobistych. Saszetki Wandrd X1 to...
2
Comica CVM-VM30 - bezprzewodowy mikrofon typu shotgun
Comica CVM-VM30 - bezprzewodowy mikrofon typu shotgun
Comica VM30 to nowoczesny bezprzewodowy mikrofon bezprzewodowy, który sprawdzi się zarówno jako rejestrator nakamerowy, jak i wygodne rozwiązanie do rejestracji wywiadów, streamów czy...
6
Sony PDT-FP1 - Portable Data Transmitter do szybkiego przesyłania zdjęć i filmów z aparatów i kamer Sony E
Sony PDT-FP1 - Portable Data Transmitter do szybkiego przesyłania zdjęć i filmów z aparatów i...
Sony wprowadza urządzenie, które może okazać się zbawieniem w pracy fotoreporterów, dziennikarzy wideo i fotografów sportowych. Nadajnik PDT-FP1 pozwoli łatwo selekcjonować i wysyłać...
6
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)