Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo

0

Autor: Krzysztof Mularczyk

27 Listopad 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Na rynku pojawił się nowy mikrofon krawatowy Newell S6M. Jest dyskretny, z funkcją odsłuchu i z możliwością zasilania podczas nagrywania filmów lub tworzenia relacji na Instagram.

Newell S6M to dookólny mikrofon krawatowy wyposażony w złącze mini Jack TRRS oraz system monitorowania dźwięku w czasie rzeczywistym (tzw. odsłuch). Doskonale sprawdzi się podczas rejestrowania ścieżki audio w trakcie nagrywania wywiadów, filmów na YouTube, relacji na Instagram. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby rejestrować nim podcasty lub przeprowadzać zwykłe rozmowy za pomocą komunikatorów głosowych takich jak Skype czy Messenger.

Mikrofon krawatowy do którego podłączysz słuchawki

Newell S6M został wyposażony w system monitorowania dźwięku w czasie rzeczywistym (Real Time Audio Monitoring System). To niezwykle wygodna i pomocna funkcja. Dzięki odsłuchowi upewnisz się, czy mikrofon jest włączony, a parametry nagrywania odpowiednio ustawione. Kontrola jakości podczas rejestrowania ścieżki audio to przecież podstawa w profesjonalnej pracy.

Dookólna charakterystyka kierunkowości sprawia, że na ścieżce dźwiękowej zostaną zarejestrowane wszystkie pożądane przez nas odgłosy otoczenia. Jednocześnie technologia redukcji szumów CVC w efektywny sposób poprawia jakość dźwięku. Znacząco zmniejsza rejestrowany przez mikrofon hałas i zakłócenia o niskiej częstotliwości.

Mikrofon Newell S6M ma wydajny akumulator z możliwością ładowania w trakcie pracy

Newell S6M ma ponad sześciometrowy kabel, który umożliwia odejście operatora od nagrywanej osoby i schowanie urządzenia rejestrującego dźwięk poza kadrem. Sam mikrofon jest dyskretny, przypięty do kołnierzyka koszuli za pomocą niewielkiego, metalowego klipsa, nie rzuca się w oczy podczas nagrywania wywiadu.

Dzięki dołączonym do zestawu adapterom mikrofon Newell S6M współpracuje zarówno z aparatami fotograficznymi, kamerami filmowymi i komputerami wyposażonymi w gniazdo mini Jack TRS, jak i ze smartfonami czy tabletami ze złączem TRRS. Adapter 3,5 na 6,5 mm umożliwia podpięcie urządzenia do profesjonalnych rejestratorów dźwięku i mikserów audio.

Ponadto mikrofon Newell S6M został wyposażony w wydajny akumulator litowy pozwalający na około 10-12 godzin nieprzerwanej pracy. Akumulator może być ładowany za pomocą zwykłej ładowarki do smartfona lub power banka, nawet w trakcie nagrań!

Cena mikrofonu Newell S6M

Mikrofon krawatowy Newell S6M jest już dostępny w regularnej sprzedaży. Jego cena wynosi 119 zł.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Fujifilm wycofuje film Fujicolor Pro 400H. Smutny dzień dla fotografii analogowej
Film Pro 400H był jednym z najciekawszych materiałów, które pozostały w stale kurczącej się ofercie profesjonalnych kolorowych negatywów. Niestety 14 stycznia Fujifilm...
23
0
Przedłużona promocja na gimbale Moza - do końca stycznia nawet 400 zł taniej
Przedłużona promocja na gimbale Moza - do końca stycznia nawet 400 zł taniej
Gimbale Moza to atrakcyjna i niedroga alternatywa dla modeli DJI, Zhiyun czy FeiyuTech. W rekordowo niskich cenach kupicie je jeszcze do końca stycznia.
34
0
LG UltraFine OLED Pro - profesjonalny monitor z funkcją Pixel Dimming
LG UltraFine OLED Pro - profesjonalny monitor z funkcją Pixel Dimming
Firma LG wprowadzi na rynek monitor graficzny UltraFine OLED Pro. Będzie miał przekątną 31.5 cale i rozdzielczość 4K.
0
0