Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo

Autor: Krzysztof Mularczyk

27 Listopad 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Na rynku pojawił się nowy mikrofon krawatowy Newell S6M. Jest dyskretny, z funkcją odsłuchu i z możliwością zasilania podczas nagrywania filmów lub tworzenia relacji na Instagram.

Newell S6M to dookólny mikrofon krawatowy wyposażony w złącze mini Jack TRRS oraz system monitorowania dźwięku w czasie rzeczywistym (tzw. odsłuch). Doskonale sprawdzi się podczas rejestrowania ścieżki audio w trakcie nagrywania wywiadów, filmów na YouTube, relacji na Instagram. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby rejestrować nim podcasty lub przeprowadzać zwykłe rozmowy za pomocą komunikatorów głosowych takich jak Skype czy Messenger.

Mikrofon krawatowy do którego podłączysz słuchawki

Newell S6M został wyposażony w system monitorowania dźwięku w czasie rzeczywistym (Real Time Audio Monitoring System). To niezwykle wygodna i pomocna funkcja. Dzięki odsłuchowi upewnisz się, czy mikrofon jest włączony, a parametry nagrywania odpowiednio ustawione. Kontrola jakości podczas rejestrowania ścieżki audio to przecież podstawa w profesjonalnej pracy.

Dookólna charakterystyka kierunkowości sprawia, że na ścieżce dźwiękowej zostaną zarejestrowane wszystkie pożądane przez nas odgłosy otoczenia. Jednocześnie technologia redukcji szumów CVC w efektywny sposób poprawia jakość dźwięku. Znacząco zmniejsza rejestrowany przez mikrofon hałas i zakłócenia o niskiej częstotliwości.

Mikrofon Newell S6M ma wydajny akumulator z możliwością ładowania w trakcie pracy

Newell S6M ma ponad sześciometrowy kabel, który umożliwia odejście operatora od nagrywanej osoby i schowanie urządzenia rejestrującego dźwięk poza kadrem. Sam mikrofon jest dyskretny, przypięty do kołnierzyka koszuli za pomocą niewielkiego, metalowego klipsa, nie rzuca się w oczy podczas nagrywania wywiadu.

Dzięki dołączonym do zestawu adapterom mikrofon Newell S6M współpracuje zarówno z aparatami fotograficznymi, kamerami filmowymi i komputerami wyposażonymi w gniazdo mini Jack TRS, jak i ze smartfonami czy tabletami ze złączem TRRS. Adapter 3,5 na 6,5 mm umożliwia podpięcie urządzenia do profesjonalnych rejestratorów dźwięku i mikserów audio.

Ponadto mikrofon Newell S6M został wyposażony w wydajny akumulator litowy pozwalający na około 10-12 godzin nieprzerwanej pracy. Akumulator może być ładowany za pomocą zwykłej ładowarki do smartfona lub power banka, nawet w trakcie nagrań!

Cena mikrofonu Newell S6M

Mikrofon krawatowy Newell S6M jest już dostępny w regularnej sprzedaży. Jego cena wynosi 119 zł.

Skopiuj link

Autor: Krzysztof Mularczyk

Redaktor serwisu Fotopolis.pl i magazynu Digital Camera Polska. Od 20 lat robi zdjęcia, testuje sprzęt fotograficzny i pisze o fotografii.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Power Station Newell Asvala - powerbank z gniazdkiem elektrycznym
Power Station Newell Asvala - powerbank z gniazdkiem elektrycznym
Szukasz naprawdę mocnego, ale nadal niewielkiego źródła zasilania na wyjazdy w teren? Power Station Newell Asvala oferuje pojemnośc 41600 mAh i oprócz portów USB...
1
Godox Black Week - oświetlenie foto i wideo do 40% taniej
Godox Black Week - oświetlenie foto i wideo do 40% taniej
Lampy Godox to rozwiązania oferujące jeden z najlepszych stosunków ceny do jakości na rynku. A teraz można kupić je jeszcze taniej. W ramach promocji na Black Friday,...
2
Newell D-Tap - zasilaj aparaty za pomocą akumulatorów V-Lock
Newell D-Tap - zasilaj aparaty za pomocą akumulatorów V-Lock
Adapter Newell D-Tap to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zwiększyć maksymalny czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu lub na dłużej zapomnieć o konieczności...
10
Powiązane artykuły