Od teraz 40 miesięcy gwarancji na produkty Newell

Autor: Redakcja Fotopolis

30 Lipiec 2021
Artykuł na: minutę

Znany producent zamienników baterii, lamp i rozwiązań z obszaru zasilania wydłuża gwarancję serwisową do 40 miesięcy. To prawie 3,5 roku.

„Jesteśmy z Wami już 12 lat i z roku na rok cieszymy się rosnącą grupą klientów. Robimy wszystko, aby nasza oferta była dla Was atrakcyjna zarówno cenowo, jak i pod względem dostępnych modeli. Z dumą i przyjemnością pragniemy poinformować o wydłużeniu naszej gwarancji serwisowej aż do 40 miesięcy! Podjęliśmy tę decyzję świadomi najwyższej jakości produktów marki Newell oraz potrzeb i oczekiwań naszych Klientów.” - informują przedstawiciele marki.

Pełną ofertę sprzętu producenta i szczegóły na temat gwarancji znajdziecie na stronie newell.pro.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Harman Phoenix 200 - zupełnie nowy film kolorowy wchodzi na rynek
Harman Phoenix 200 - zupełnie nowy film kolorowy wchodzi na rynek
Harman, producent jednych z najlepszych filmów czarno-białych, prezentuje swój pierwszy materiał kolorowy. Film Phoenix 200 charakteryzuje się dużym kontrastem, mocno nasyconymi...
6
Lensgo Smoke B - wydajny generator dymu w mobilnej odsłonie
Lensgo Smoke B - wydajny generator dymu w mobilnej odsłonie
To bezprzewodowa wytwornica dymu oferująca imponującą wydajność. Lensgo Smoke B z powodzeniem sprawdzi się wśród osób robiących zdjęcia, nagrywających filmy lub koordynujących występy sceniczne...
16
Godox Lux Cadet - amatorski flash w stylu retro
Godox Lux Cadet - amatorski flash w stylu retro
Godox rozbudowuje katalog stylizowanych lamp błyskowych o nowych model Lux Cadet. Nowy flash oferuje oryginalną budowę i specyfikację skrojoną na potrzeby hobbystów.
7
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)