bateria

Wszystkie artykuły z tagiem: "bateria" w serwisie fotopolis.pl:
Apple przeprasza za spowalnianie starszych iPhone’ów. Ale czy to wystarczy?
W ubiegłym tygodniu Apple potwierdziło, że wydajność w starszych generacjach iPhona była świadomie zmniejszana. Ten fakt oraz brak wcześniejszej informacji rozwścieczył klientów. Teraz firma przeprasza i zapowiada specjalny program dla użytkowników pogwarancyjnych modeli oraz nową aktualizację.
29 Gru 2017
Michał Chrzanowski
0
Superkondensatory sprawią, że w kilka sekund naładujemy baterię na wiele dni
Jeśli istnieje jakaś część branży technologicznej, która zdaje się nie nadążać za galopującym rozwojem, z pewnością jest nią rynek baterii i akumulatorów. Jednak rewolucja może czaić się tuż za rogiem. Tak przynajmniej myślą naukowcy z University of Central Florida.
24 Lis 2016
Maciej Luśtyk
0
Case Relay - przenośny system stałego zasilania
Producent akcesoriów fotograficznych Tether Tools zaprezentował rozwiązanie, dzięki któremu już nigdy nie będziemy musieli przerywać pracy aparatu przy zmianie akumulatora.
25 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
Niektóre baterie Nikon EN-EL15 do wymiany
Nikon poinformował o problemach z bateriami EN-EL15 stosowanymi w aparatach D7000, D800, D800E oraz Nikon 1 V1. Część z nich może ulec przegrzaniu.
25 Kwi 2012
Michal Grzegorczyk
0
Varta Professional Lithum
Litowe baterie Varta Professional Lithum mają kilka cech, które sprawiają, że powinny się znaleźć w orbicie zainteresowań fotografów. W stosunku do zwykłych baterii alkalicznych są wydajniejsze, lżejsze i bardziej odporne na ekstremalne temperatury.
4 Sie 2011
Michal Grzegorczyk
0
Varta Tri Energy - baterie na każdą okazję
Firma Varta, jeden z czołowych producentów baterii na świecie, zaprezentowała nowy podział na linie produktów. Dzięki temu klienci będą mogli w łatwy sposób dobrać odpowiedni rodzaj baterii do poszczególnych urządzeń. Fotografów najbardziej powinna zainteresować seria "MAX TECH" - baterie alkaliczne przeznaczone do urządzeń hi-tech, w tym aparatów.
11 Lut 2009
Michal Grzegorczyk
0
Panasonic EVOiA - rekordowe baterie
Znaczna część aparatów cyfrowych może być zasilana standardowymi bateriami AA. Użytkownicy takich modeli powinni zwrócić uwagę na nowe ogniwa Panasonic EVOiA. Według deklaracji producenta to najdłużej działające alkaliczne baterie - tak dobre, że trafiły do Księgi Rekordów Guinnessa.
18 Gru 2008
Michal Grzegorczyk
0