Varta Professional Lithum

Litowe baterie Varta Professional Lithum mają kilka cech, które sprawiają, że powinny się znaleźć w orbicie zainteresowań fotografów. W stosunku do zwykłych baterii alkalicznych są wydajniejsze, lżejsze i bardziej odporne na ekstremalne temperatury.

Fotografowie poszukujący źródlą zasilania do swoich urządzeń - aparatów, lamp błyskowych i innych akcesoriów - powinni rozważyć litowe baterie Varta Professional Lithum. Baterie te mają kilka istotnych zalet w stosunku do standardowych baterii alkalicznych: są wydajniejsze, charakteryzują się niskim stopniem rozładowania, są lżejsze (o 38%) i zdecydowanie bardziej odporne na ekstremalne temperatury. Baterie VARTA Professional Lithium są dostępne rozmiarach AA oraz AAA w cenie 20 złotych za dwie sztuki i 37 zlotych za cztery.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
3
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0