Varta Professional Lithum

Litowe baterie Varta Professional Lithum mają kilka cech, które sprawiają, że powinny się znaleźć w orbicie zainteresowań fotografów. W stosunku do zwykłych baterii alkalicznych są wydajniejsze, lżejsze i bardziej odporne na ekstremalne temperatury.

Fotografowie poszukujący źródlą zasilania do swoich urządzeń - aparatów, lamp błyskowych i innych akcesoriów - powinni rozważyć litowe baterie Varta Professional Lithum. Baterie te mają kilka istotnych zalet w stosunku do standardowych baterii alkalicznych: są wydajniejsze, charakteryzują się niskim stopniem rozładowania, są lżejsze (o 38%) i zdecydowanie bardziej odporne na ekstremalne temperatury. Baterie VARTA Professional Lithium są dostępne rozmiarach AA oraz AAA w cenie 20 złotych za dwie sztuki i 37 zlotych za cztery.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8