Varta

Wszystkie artykuły z tagiem: "Varta" w serwisie fotopolis.pl:
Varta Professional Lithum
Litowe baterie Varta Professional Lithum mają kilka cech, które sprawiają, że powinny się znaleźć w orbicie zainteresowań fotografów. W stosunku do zwykłych baterii alkalicznych są wydajniejsze, lżejsze i bardziej odporne na ekstremalne temperatury.
4 Sie 2011
Michal Grzegorczyk
0
Cztery nowe ładowarki Varty
Varta wprowadza na rynek cztery nowe ładowarki. Użytkownicy aparatów i akcesoriów zasilanych akumulatorkami mogą wybrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do ich potrzeb.
22 Mar 2010
Michal Grzegorczyk
0
Varta V-Man Power Pack - przenośna ładowarka uniwersalna
Varta zaprezentowała ciekawe urządzenie - przenośną ładowarkę do urządzeń mobilnych: aparatów, telefonów, odtwarzaczy muzycznych czy GPS-ów. Po naładowaniu ładowarki można ją zabrać ze sobą i użyć do naładowania niemal dowolnego urządzenia wtedy, gdy jego bateria się rozładuje. Znajdujący się w komplecie zestaw przejściówek sprawia, że znika potrzeba noszenia oddzielnych ładowarek do każdego urządzenia.
12 Lis 2009
Michal Grzegorczyk
0
Varta Solar Charger - energia ze Słońca
Firma Varta zaprezentowała dość nietypową ładowarkę sprzętu elektronicznego. Urządzenie przetwarza energię słoneczną, tak więc nie ma potrzeby korzystania z sieci elektrycznej. Wystarczy jedynie znaleźć nasłonecznione miejsce. Ładowarka może być szczególnie przydatna wszystkim podróżującym z dala od cywilizacji.
8 Maj 2009
Michal Grzegorczyk
0
Varta Tri Energy - baterie na każdą okazję
Firma Varta, jeden z czołowych producentów baterii na świecie, zaprezentowała nowy podział na linie produktów. Dzięki temu klienci będą mogli w łatwy sposób dobrać odpowiedni rodzaj baterii do poszczególnych urządzeń. Fotografów najbardziej powinna zainteresować seria "MAX TECH" - baterie alkaliczne przeznaczone do urządzeń hi-tech, w tym aparatów.
11 Lut 2009
Michal Grzegorczyk
0