Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Cztery nowe ładowarki Varty

0

Autor: Michal Grzegorczyk

22 Marzec 2010
Artykuł na: 6-9 minut
Varta wprowadza na rynek cztery nowe ładowarki. Użytkownicy aparatów i akcesoriów zasilanych akumulatorkami mogą wybrać rozwiązanie najlepiej dopasowane do ich potrzeb.

Varta zaprezentowała cztery nowe ładowarki. Najprostsza - Easy Energy Mini Charger - mała i lekka, ładuje dwa akumulatorki AA lub AAA w około 13 godzin. Modele Easy Energy Pocket Charger i Easy Energy Plug Charger mają funkcję timera i podtrzymywania pełnego naładowania. Easy Energy Universal Charger to uniwersalna ładowarka, która ładuje wszystkie rozmiary akumulatorów: AA, AAA, C, D, 9V.

Oto sugerowane ceny detaliczne tych produktów:

  • Easy Energy Mini Charger: 24,99 pln - 44,99 pln
  • Easy Energy Pocket Charger: 32,99 pln - 84,99 pln
  • Easy Energy Universal Charger: 89,99 pln
  • Easy Energy Plug Charger: 86,99 pln

VARTA EASY ENERGY - udoskonalone ładowarki kolejny raz wyznaczają standardy na rynku mobilnych źródeł energii

Stale potrzebujemy nowych baterii, wszędzie wokół otaczają nas urządzenia potrzebujące energii, dlatego coraz więcej osób rezygnuje z ciągłego kupowania tych tradycyjnych źródeł zasilania, decydując się na jednorazowy zakup odpowiednich akumulatorków i ładowarki. VARTA, wieloletni lider na rynku ładowarek i akumulatorów, stale udoskonala swoje produkty, pracując przede wszystkim nad ich jakością, jak również designem i funkcjonalnością.

Prezentujemy Państwu cztery ładowarki, które zaspokoją różnorakie potrzeby użytkowników i mają szansę na stanie się przebojami rynku ładowarek 2010.

Ładowarka Easy Energy Mini Charger - zawiera dwa akumulatorki AAA lub AA. Jest to najtańsza i najprostsza ładowarka z asortymentu VARTY. Polecana szczególnie dla użytkowników mp3. Czas ładowania to ok. 13 godzin. Ładowarka jest mała, lekka i zmieści się w każdej damskiej torebce.

Ładowarka Easy Energy Pocket Charger - Bestseller wśród ładowarek VARTA. Ta ładowarka zmieści się w każdej kieszeni, waży zaledwie 250 g. Dostępna jest także w wersji z akumulatorkami. Pocket Charger posiada funkcję Timera, który automatycznie wyłącza ładowanie, pozwalając na oszczędność energii. Akumulatorki naładuje w ciągu 7-11 godzin. Dodatkową zaletą jest funkcja podtrzymywania pełnego naładowania.

Ładowarka Easy Energy Universal Charger - ta uniwersalna ładowarka ładuje wszystkie rozmiary akumulatorów, czyli: AA, AAA, C, D, 9V. Posiada timer, funkcję podtrzymywania pełnego naładowania. Akumulatory odzyskają pełną moc już po 5 godzinach.

Ładowarka Easy Energy Plug Charger - sprzedawana jest w zestawie z 4 akumulatorkami AA 2100 Zadowoli ona osoby, które poszukują zaawansowanych funkcji bezpieczeństwa. Ponadto zaletą jest także krótki czas ładowania, ok. 6 godzin. Może być używana na całym świecie.

Ładowarki to proste i wygodne rozwiązanie dla osób często korzystających z różnych urządzeń. Zaoszczędzają nam czas potrzebny na zakup baterii, a także zapewnią nieprzerwane działanie przyrządu w momencie, gdy nie mam baterii pod ręką lub nie możemy wybrać się do sklepu. Ich użycie jest proste, nie zajmują dużo miejsca i zdecydowanie przyczyniają się do większej dbałości o nasze środowisko.

Wszystkie ładowarki dostępne są w sklepach RTV/AGD w całym kraju.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Na rynku pojawił się nowy mikrofon krawatowy Newell S6M. Jest dyskretny, z funkcją odsłuchu i z możliwością zasilania podczas nagrywania filmów lub tworzenia relacji na Instagram.
1
0
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox wprowadza na polski rynek nowe wersje paneli LED 1000, wzbogacone m.in. o możliwość sterowania DMX. Dostępna jest wersja ze stałą temperaturą barwową 5600K...
0
0
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Irix rozszerza system magnetycznych akcesoriów Magnetic Mount System o filtry do obiektywów filmowych.
0
0
Powiązane artykuły