Nowe akcesoria Newell - ładowarka USB GaN Tech T-Power 140 W i bateria V-Mount BP-310F

Autor: Redakcja Fotopolis

19 Grudzień 2023
Artykuł na: 17-22 minuty

Newell prezentuje najnowsze akcesoria w swojej ofercie - wygodną ładowarkę sieciową GaN Tech T-Power z 6 portami USB o mocy 140 W oraz baterię V-Mount o pojemności 21000 mAh, wyposażoną w dodatkowe porty D-Tap, USB-A i USB-C.

Informacja partnera

Newell GaN Tech T-power 140 W - rewolucja w ładowaniu

Newell GaN Tech T-power 140 W to ładowarka, która zrewolucjonizuje sposób, w jaki ładujesz swoje urządzenia, w tym m.in. laptopy, smartfony, słuchawki, aparaty fotograficzne lub power banki. Do dyspozycji masz aż 6 różnych portów, które mogą działać jednocześnie – 3 gniazda USB-C oraz 3 gniazda USB-A. Moc całkowita ładowarki to aż 140 W.

Innowacyjna technologia GaN z powodzeniem zwiększy szybkość i wydajność ładowania. Dzięki licznym zabezpieczeniom i nowoczesnym technologiom (m.in. Quick Charge 5.0, Power Delivery 3.0) Newell GaN Tech T-power 140 W gwarantuje najwyższą skuteczność działania i odpowiednią ochronę Twojego sprzętu. W zestawie 3 różne adaptery wtyczki (typ A, typ C oraz typ G), kabel zasilający oraz kabel USB-C.

Główne cechy produktu:

 • uniwersalna ładowarka sieciowa oferująca 3 porty USB-C oraz 3 porty USB-A
 • wykorzystuje innowacyjną technologię szybkiego ładowania GaN (zastosowanie azotku galu) - szybsza i bardziej wydajna od zwykłych ładowarek krzemowych
 • moc całkowita ładowarki to aż 140 W
 • w zestawie 3 adaptery wtyczki (typ A, typ C oraz typ G) - szeroka kompatybilność wtyczek umożliwia komfortową pracę z ładowarką m.in. w Europie, Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii
 • możliwość użytkowania na całym świecie (100 - 240 V / 50-60 Hz)
 • duża moc wyjściowa pozwoli szybko i wygodnie naładować laptopa kompatybilna z tysiącami modeli smartfonów i tabletów, słuchawek, aparatów fotograficznych i innych urządzeń ładowanych za pomocą kabla USB-C lub USB-A
 • wspierana przez najnowocześniejsze technologie szybkiego ładowania (m.in. Quick Charge 5.0, Power Delivery 3.0 oraz Programmable Power Supply)
 • podświetlany ekran informujący o parametrach procesu ładowania dla każdego z portów USB-C oraz USB-A
 • wyposażona w zabezpieczenia chroniące przed przegrzaniem, przeciążeniem, przepięciem, przeładowaniem i zwarciem
 • umożliwia wygodne ładowanie aż 6 urządzeń jednocześnie.

Jedno urządzenie, 6 portów ładowania

Newell GaN Tech T-power 140 W to rewolucyjne urządzenie, które z powodzeniem zastąpi Ci cały zestaw ładowarek, z których korzystałeś(-aś) do tej pory. To aż 6 różnych portów dostępnych nawyciągnięcie ręki – 3 gniazda USB-C oraz 3 gniazda USB-A. Całkowita moc urządzenia to aż 140 W. A co najważniejsze, ze wszystkich dostępnych portów możesz korzystać jednocześnie!

Rewolucyjna technologia GaN

Ładowarka typu GaN to prawdziwa rewolucja w świecie przenośnej elektroniki. Krzemowe komponenty zastąpiono w niej azotkiem galu. Dzięki temu udało się zmniejszyć przestrzeń zajmowaną przez podzespoły i zamknąć je w bardziej kompaktowej obudowie. Innowacyjna technologia sprawia również, że urządzenie jest szybsze i wydajniejsze. Newell GaN Tech T-power 140 W oferuje też znacznie większą moc niż większość tradycyjnych ładowarek dostępnych na rynku.

Doskonały wybór do ładowania laptopa

Ładowarki o dużej mocy, wykorzystywane do pracy z laptopami, potrafią zajmować sporo miejsca i umożliwiają ładowanie tylko jednego urządzenia. Newell GaN Tech T-power 140 W pozwoli Ci odchudzić bagaż, gdy liczy się każdy centymetr przestrzeni. Jedna ładowarka wystarczy, aby uzupełnić energię w Twoim podręcznym niezbędniku, składającym się np. z komputera, tabletu, smartfona, czytnika e-booków, aparatu fotograficznego i słuchawek.

Imponująca maksymalna moc całkowita wynosząca 140 W pozwoli Ci z powodzeniem naładować laptop i inne urządzenia, bez konieczności sięgania po tradycyjne zasilacze z długimi i grubymi kablami.

Idealny towarzysz podróży

Ładowarka sieciowa Newell GaN Tech T-power 140 W to idealny wybór dla osób, które często podróżują po świecie. Urządzenie wspiera częstotliwość 50 oraz 60 Hz, a także napięcie od 100 do 240 V. W zestawie znajdziesz również 3 różne adaptery wtyczek – typ A, typ C oraz typ G. Mając wybór, możesz z powodzeniem korzystać z ładowarki nie tylko w Europie, ale także w Stanach Zjednoczonych lub Wielkiej Brytanii.

Szybkie i bezpieczne ładowanie

Ładowarkę sieciową Newell GaN Tech T-power 140 W wyposażono w szereg zabezpieczeń zapewniających najwyższy komfort użytkowania. Nowoczesne technologie zapewniają ochronę przed przegrzaniem, przeciążeniem, przepięciem, przeładowaniem i zwarciem. Podświetlany ekran pozwoli w czasie rzeczywistym kontrolować parametry pracy każdego z portów. Bezpieczne i szybkie ładowanie wspierają również takie standardy jak Quick Charge 5, Power Delivery 3.0, Power Delivery 2.0, Programmable Power Supply 3,3 - 21 V / 5 A oraz wiele innych.

Wygodna organizacja stanowiska pracy

Niezależnie od tego, czy chcesz uporządkować swoje stanowisko pracy, naładować zestaw urządzeń w podróży lub zadbać o zasilanie w sypialni, ładowarka Newell GaN Tech T-power 140 W może zostać skutecznie dostosowana do Twoich potrzeb. Możesz wpiąć ją bezpośrednio do kompatybilnego gniazdka, sięgając po jeden z 3 adapterów lub skorzystać z dołączonego do zestawu kabla o długości 1,5 m. W pudełku z ładowarką znajdziesz też kabel USB-C / USB-C.

40 miesięcy gwarancji

Postaw na jakość i doświadczenie. Newell to marka, która działa na rynku od 2009 roku, specjalizując się w produkcji elektroniki użytkowej, a także urządzeń i akcesoriów wykorzystywanych w branży filmowej i fotograficznej. Każdy produkt objęty jest rozszerzoną 40-miesięczną gwarancją. Wybierając ładowarkę Newell GaN Tech T-power 140 W zyskujesz pewność, że w razie jakichkolwiek nieprawidłowości związanych z jej działaniem, otrzymasz odpowiednie wsparcie!

Specyfikacja:

 • moc całkowita: 140 W
 • dostępne porty:
  3 x USB-A
  3 x USB-C
 • prąd wejściowy: 100 - 240 V / 50 - 60 Hz / maks. 2,5 A
 • napięcie wyjściowe / prąd wyjściowy:
  wyjście USB-C 1: 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 5 A (maks. 100 W), PPS: 3,3 - 21 V / 5 A
  wyjście USB-C 2: 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 5 A (maks. 100 W), PPS: 3,3 - 21 V / 5 A
  wyjście USB-C 3: 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 5 A (maks. 100 W), PPS: 3,3 - 21 V / 5 A
  wyjście USB-A 1: 4,5 V / 5 A, 5 V / 4,5 A, 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 2,5 A, 20 V / 1,5 A (maks. 30W)
  wyjście USB-A 2: 4,5 V / 5 A, 5 V / 4,5 A, 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 2,5 A, 20 V / 1,5 A (maks. 30W)
  wyjście USB-A 3: 4,5 V / 5 A, 5 V / 4,5 A, 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 2,5 A, 20 V / 1,5 A (maks. 30W)
 • moc w zależności od wykorzystywanych portów:
  USB-C 1 + USB-C 2 + USB-C 3: 65 W + 45 W + 30 W (maks. 140 W)
 • wspierane protokoły szybkiego ładowania:
  USB-C (1, 2, 3): QC 5, PD 3.0, PD 2.0, PPS 3,3 - 21 V / 5 A, QC 2.0, QC 3.0, AFC, FCP, SCP, Apple 2.4 A, Samsung 5 V 2 A, DCP 5 V / 1,5 A, BC 1,2
  USB-A (1, 2, 3): QC 3.0, QC 2.0, AFC, FCP, SCP, Apple 2,4 A, Samsung 5 V 2 A, DCP 5 V / 1,5 A, BC 1,2
 • wymiary: 110 x 89 x 33 mm
 • waga: 253 g (ładowarka bez adaptera)

Zawartość zestawu:

 • ładowarka sieciowa Newell GaN Tech T-power 140 W
 • adapter wtyczki typu A (amerykańskie modele gniazdek elektrycznych)
 • adapter wtyczki typu C (europejskie modele gniazdek elektrycznych)
 • adapter wtyczki typu G (brytyjskie modele gniazdek elektrycznych)
 • kabel USB-C / USB-C
 • kabel zasilający (1,5 m)

CENA KATALOGOWA: 259 zł

Newell BP-310F - akumulator nie tylko do kamer

Newell BP-310F to nowoczesny akumulator V-Mount o pojemności 21000 mAh. Sprawdzi się nie tylko jako źródło zasilania dla sprzętu filmowego i fotograficznego, ale także jako potężny power bank, który pozwoli naładować setki urządzeń elektronicznych, w tym smartfony, laptopy lub przenośne głośniki Bluetooth. Trzy typy portów, w tym gniazdo D-Tap o mocy 100 W, USB-C z technologią Power Delivery (65 W) oraz USB-A z Quick Charge 3.0 zapewniają ogromną wszechstronność zastosowań.

Akumulator wyposażono też w zaawansowane zabezpieczenia przed przegrzaniem, przeciążeniem i przeładowaniem, co zapewnia bezpieczeństwo i długą żywotność ogniwa. Wskaźnik LED pozwala błyskawicznie sprawdzić poziom naładowania akumulatora. Wybierając sprzęt Newell zyskujesz również 40-miesięczną gwarancję producenta.

Główne cechy produktu:

 • wszechstronny akumulator V-Mount (V-Lock)
 • 21000 mAh pojemności zapewnia długi czas działania urządzeń
 • akumulator może pełnić funkcję power banku
 • wyposażony w dodatkowe porty i gniazda: D-Tap, USB-C oraz USB-A
  port D-Tap umożliwia szybkie ładowanie z maks. mocą 100 W
  port USB-C wspierany przez technologię Power Delivery (maks. 65 W)
  port USB-A wspierany przez technologie szybkiego ładowania Quick Charge 3.0
 • sprawdzony wybór wśród fotografów i filmowców – skuteczny sposób na wydłużenie czasu pracy aparatu lub kamery video
 • system V-Lock umożliwia błyskawiczną instalację w kompatybilnym gnieździe
 • za pomocą portu USB-C możesz ładować m.in. smartfony, tablety, laptopy, MacBooki, power banki, akumulatory do aparatów z portem USB-C, głośniki Bluetooth, słuchawki bezprzewodowe, kamery sportowe, przenośne konsole do gier, czytniki e-booków, nawigacje GPS i wiele innych urządzeń
 • tradycyjny port USB-A umożliwia ładowanie urządzeń starszej generacji, które nie posiadają portu USB-C (m.in. power banki, smartfony, bezprzewodowe myszki i klawiatury, odtwarzacze muzyki etc.)
 • gniazdo D-Tap umożliwia zasilanie m.in. kamer, aparatów, ekranów podglądowych (odpowiedni kabel należy dokupić osobno)
 • kompatybilny z ładowarkami i stacjami zasilającymi do akumulatorów V-Mount (m.in. Newell BP-4CH lub Newell BP-4CHT)
 • możliwość ładowania akumulatora za pomocą kabla USB-C (należy dokupić osobno)• wyposażony w diody LED sygnalizujące poziom naładowania
 • porty zabezpieczone szczelnymi zaślepkami
 • ochrona przed przegrzaniem, przeciążeniem oraz przeładowaniem
 • 40-miesięczna gwarancja producenta

Nowa jakość pracy z akumulatorem

Newell BP-310F V-Mount to akumulator V-mount, który pomoże Ci osiągnąć zupełnie nowy poziom efektywności i wszechstronności, nie tylko w świecie filmu i fotografii. Dzięki portom USB-C, USB-A i D-Tap znajdziesz dla niego dziesiątki różnych zastosowań. Z tym urządzeniem możesz ładować i zasilać nie tylko kamery i lampy, ale także smartfony, tablety, laptopy czy głośniki. To mobilna stacja zasilania, która nie raz przyjdzie z pomocą, gdy dostęp do gniazdka elektrycznego będzie ograniczony.

3 różne porty ładowania

Akumulator Newell BP-310F V-Mount zapewnia solidne połączenie z kompatybilnymi urządzeniami wyposażonymi w mocowanie V-Lock. Na tym nie kończą się jednak jego możliwości. Na obudowie urządzenia umieszczono 3 dodatkowe porty, które znacząco rozszerzają funkcjonalność tego unikalnego ogniwa:

 • gniazdo D-Tap (wejście / wyjście)
 • port USB-C (wejście / wyjście)
 • port USB-A (wyjście)

Imponująca pojemność

Dzięki imponującej pojemności akumulator jest gotowy, aby towarzyszyć Ci przez długie godziny pracy. To aż 21000 mAh pozwalających realizować nawet najbardziej wymagające zadania. Niezależnie od tego, czy jesteś na planie filmowym, w terenie czy w biurze, masz pewność, że akumulator dostarczy Ci wystarczająco dużo energii.

100 W mocy

D-Tap to popularne złącze wykorzystywane w przemyśle filmowym, telewizyjnym i fotograficznym. W przypadku akumulatora Newell BP-310F V-Mount gniazdo to pozwala dostarczyć do urządzeń energię elektryczną o mocy wynoszącej aż 100 W. To idealny wybór, jeśli chcesz wykorzystać ogniwo do zasilania bardziej wymagających lamp, reflektorów i innych urządzeń oświetleniowych.

Technologie Quick Charge i Power Delivery

Dzięki zaawansowanym technologiom superszybkiego ładowania nie musisz długo czekać, aby uzupełnić energię w swoich urządzeniach. Port USB-A obsługuje technologie Quick Charge 2.0 oraz Quick Charge 3.0. Gniazdo USB-C oferuje dodatkowo wsparcie standardu Power Delivery 3.0 działającego z mocą do 65 W. Dzięki temu masz pewność, że Twoje urządzenia zostaną naładowane w najkrótszym możliwym czasie.

Kontrola poziomu naładowania

Na obudowie akumulatora Akumulator Newell BP-310F V-Mount znajdziesz specjalny wskaźnik poziomu naładowania. 4 diody LED pozwolą szybko i wygodnie ocenić, czy ogniwo wymaga ponownego uzupełnienia energii. Cztery kropki odpowiadają 25, 50 75 i 100 procentom naładowania. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że korzystanie z akumulatora staje się jeszcze wygodniejsze.

3 sposoby ładowania

W zależności od Twoich potrzeb i preferencji akumulator Newell BP-310F V-Mount możesz naładować na 3 różne sposoby:

 • Mocowanie V-Mount – Jeśli jesteś posiadaczem kompatybilnej ładowarki lub urządzenia zasilanego przez gniazdo V-Lock, po prostu umieść akumulator w kompatybilnym mocowaniu.
 • Gniazdo D-Tap – Jeżeli posiadasz ładowarkę D-Tap, na przykład Newell D-Tap 16,8 V 5 A, możesz wykorzystać ten port, aby naładować akumulator Newell BP-310F V-Mount z pełną dostępną mocą.
 • Port USB-C (Power Delivery) – Nawet jeśli nie masz pod ręką specjalnej ładowarki, nie musisz się martwić. Port USB-C z obsługą technologii Power Delivery o mocy 65 W pozwoli skorzystać z popularnego kabla USB-C podłączonego do ładowarki.

Działa jak power bank

Akumulator Newell BP-310F V-Mount to nie tylko najlepszy wybór dla filmowców i fotografów. Może on również pełnić funkcję pojemnego power banku, który pozwoli naładować setki innych urządzeń elektronicznych. Port USB-C z obsługą technologii Power Delivery (maks. 65 W), pozwoli szybko i skutecznie uzupełniać energię w smartfonach, tabletach, laptopach, a nawet w bardziej wymagających laptopach (m.in. w wielu MacBookach). Dodatkowo tradycyjny port USB-A umożliwi naładowanie urządzeń starszej generacji, takich jak przenośne głośniki, słuchawki, smartwatche czy aparaty fotograficzne.

Ochrona i bezpieczeństwo

W trosce o właściwe parametry procesu ładowania akumulator Newell BP-310F V-Mount wyposażono w nowoczesne kontrolery. Zabezpieczają one urządzenie przed przegrzaniem i przeładowaniem, gwarantując jednocześnie maksymalną żywotność ogniwa. Akumulator umożliwia wielokrotne ładowanie i rozładowywanie, a także doładowywanie w dowolnym momencie bez ryzyka wystąpienia tzw. efektu pamięci.

40 miesięcy gwarancji

Newell to setki tysięcy zadowolonych klientów z całego świata, którzy od lat chwalą sobie tę właśnie markę. To właśnie w trosce o nich gwarancja serwisowa na wszystkie produkty została wydłużona aż do 40 miesięcy. Wybierając akumulator Newell BP-310F V-Mount zyskujesz pewność, że przez conajmniej 3 lata urządzenie będzie z powodzeniem wspierać Cię w Twojej pracy.

Specyfikacja:

 • pojemność: 21000 mAh (310 Wh)
 • maks. moc: 100 W
 • napięcie: 14,4 V
 • wejścia:
 • USB-C
  5V/0.5-3A4.75-5.25V)
  9V/0.5-3A8.75-9.25V)
  12V/0.5-3A11.75-12.25V)
  15V/0.5-3A14.75-15.25V)
  20V/0.5-5A19.75-20.25V)
 • D-Tap: 16,8V
 • wyjścia:
 • USB-C:
  5 V / 3 A, 9 V / 3A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 5 A (Power Delivery 3.0 maks. 65 W)
  QC2.05V/3A, 9V/2A, 12V/2A
  QC3.03.6-6.5V/3A, 6.5-9V/2A, 9-12V/2A
 • USB-A:
  QC2.05V/3A, 9V/2A, 12V/2A
  QC3.03.6-6.5V/3A, 6.5-9V/2A, 9-12V/2A
 • D-Tap: 16,8V
 • wymiary: 139,8 x 93,4 x 94,8 mm
 • waga: 1500 g

 

CENA KATALOGOWA: 1899 zł

Więcej informacji o akcesoriach producenta znajdziecie na stronie newell.pro.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Zhiyun Molus G300 - niewiarygodnie kompaktowy LED o mocy 300 W
Zhiyun Molus G300 - niewiarygodnie kompaktowy LED o mocy 300 W
Zhiyun robi to kolejny raz. Po modelach X100 i X60 przyszedł czas na światło większego kalibru (choć tylko w przenośni). Lampa Molus G300 oferuje diodę o mocy 300W, będąc jednocześnie...
5
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox M600R to pierwsza kolorowa lampa RGBW w profesjonalnej serii Knowled. Jej główne zalety to duża moc, bardzo szeroki zakres temperatur barwowych i wszechstronność pracy.
6
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
Podczas tegorocznych targów NAB Western Digital zaprezentowało szereg nowych produktów z oferty SanDisk. To między innymi nowe superszybkie karty SD Express, nośniki o rekordowej...
5
Powiązane artykuły