Lampa LED Newell RGB-W Rangha Mini - duża wszechstronność w małym wydaniu

Autor: Redakcja Fotopolis

7 Wrzesień 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Newell RGB-W Rangha Mini to kompaktowy panel LED, który świetnie sprawdzi się w świecie filmu i fotografii. Pomimo swojego niewielkiego rozmiaru, oferuje dużą jasność i mnóstwo funkcji.

Rangha Mini to najmniejszy przedstawiciel docenionej przez fotografów i twórców wideo rodziny kompaktowych paneli LED od firmy Newell. Urządzenie o wymiarach 11 na 6 cm pozwoli Ci uzyskać strumień świetlny o maks. natężeniu 600 lumenów, z odległości 0,5 i przy temperaturze barwowej 5600 K.

Mała waga i łatwość montażu sprawiają, że lampa świetnie sprawdzi się w studiu, w domu, podczas zdjęć plenerowych oraz na wycieczkach. Ten wydajny i kompaktowy panel LED to "must have" każdego fotografa, vlogera lub influencera publikującego filmy na YouTube lub TikToku.

Dowolne kolory i 21 efektów specjalnych

Lampa LED Newell RGB-W Rangha Mini pozwala skorzystać z palety barw HSI, gdzie osobno można ustawić takie parametry jak jasność, odcień i nasycenie. Umożliwia także precyzyjnie ustawienie wartości temperatury barwowej w zakresie od 2500 do 9900 K. Dzięki temu w prosty sposób można dopasować światło do różnych warunków oświetleniowych i kreowanych scen.

Rangha Mini oferuje ponadto aż 21 gotowych trybów specjalnych, które dla przejrzystości podzielono na 7 grup. Różnorodne efekty świetlne, takie jak ambulans, stroboskop, telewizor, ogień, dyskoteka, radiowóz, czy fajerwerki, pozwolą w łatwy sposób wykreować na planie filmowym efekty specjalne.

Intuicyjna obsługa i wygodne ładowanie

Za obsługę lampy odpowiadają wygodne w przyciski, przełączniki i pokrętło. Ich ergonomiczne rozmieszczenie pozwala sprawnie regulować wartość poszczególnych parametrów, a podświetlany ekran OLED szybkie sprawdzenie i modyfikację ustawień.

Na metalowej obudowie lampy LED Newell RGB-W Rangha Mini znajduje się port USB-C, który zapewnia szybkie i wygodne ładowanie wbudowanego akumulatora o pojemności 1500 mAh. Urządzenie zapewni do 55 minut nieprzerwanej pracy z wykorzystaniem pełnej mocy. Całkowity czas ładowania lampy to 2 godziny.

Lampa LED Newell RGB-W Rangha Mini - cena i dostępność

Na obudowie lampy nie zabrakło gwintu 1/4" do montażu na statywach, ale w zestawie z lampą znajduje się także adapter zimnej stopki, który pozwala zainstalować urządzenie na sankach aparatu lub kamery.

Lampa LED Newell RGB-W Rangha Mini jest już w sprzedaży. Cena wynosi 259 zł.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Nowy Microsoft Surface Laptop ma być szybszy od Maca. I jest przystępnie wyceniony
Nowy Microsoft Surface Laptop ma być szybszy od Maca. I jest przystępnie wyceniony
Microsoft pokazał najnowsza generację notebooków z serii Surface. Nowe laptopy bazują na procesorach Qualcomm Snapdragon X i mają zapewniać większa wydajność od komputerów z...
8
Skorzystaj z promocji Calibrite: wzorce ColorChecker z kartą SanDisk 64GB Extreme PRO SD gratis
Skorzystaj z promocji Calibrite: wzorce ColorChecker z kartą SanDisk 64GB Extreme PRO SD gratis
Calibrite, lider w produkcji kalibratorów i wzorników, wystartował z nową atrakcyjną promocją. Przy zakupie wybranych wzorców ColorChecker otrzymamy w prezencie kartę SanDisk 64GB Extreme PRO...
11
To nie aparat. Hobolite Iris to prawdopodobnie najbardziej wszechstronny mini LED jaki widzieliście
To nie aparat. Hobolite Iris to prawdopodobnie najbardziej wszechstronny mini LED jaki widzieliście
Czy w temacie kieszonkowych lamp LED można powiedzieć coś nowego? Hobolite udowadnia, że tak i prezentuje model Iris, który pozwala na znacznie bardziej kreatywną zabawę niż większość...
3
Powiązane artykuły