Lampa LED Newell RGB-W Rangha Mini - duża wszechstronność w małym wydaniu

Autor: Redakcja Fotopolis

7 Wrzesień 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Newell RGB-W Rangha Mini to kompaktowy panel LED, który świetnie sprawdzi się w świecie filmu i fotografii. Pomimo swojego niewielkiego rozmiaru, oferuje dużą jasność i mnóstwo funkcji.

Rangha Mini to najmniejszy przedstawiciel docenionej przez fotografów i twórców wideo rodziny kompaktowych paneli LED od firmy Newell. Urządzenie o wymiarach 11 na 6 cm pozwoli Ci uzyskać strumień świetlny o maks. natężeniu 600 lumenów, z odległości 0,5 i przy temperaturze barwowej 5600 K.

Mała waga i łatwość montażu sprawiają, że lampa świetnie sprawdzi się w studiu, w domu, podczas zdjęć plenerowych oraz na wycieczkach. Ten wydajny i kompaktowy panel LED to "must have" każdego fotografa, vlogera lub influencera publikującego filmy na YouTube lub TikToku.

Dowolne kolory i 21 efektów specjalnych

Lampa LED Newell RGB-W Rangha Mini pozwala skorzystać z palety barw HSI, gdzie osobno można ustawić takie parametry jak jasność, odcień i nasycenie. Umożliwia także precyzyjnie ustawienie wartości temperatury barwowej w zakresie od 2500 do 9900 K. Dzięki temu w prosty sposób można dopasować światło do różnych warunków oświetleniowych i kreowanych scen.

Rangha Mini oferuje ponadto aż 21 gotowych trybów specjalnych, które dla przejrzystości podzielono na 7 grup. Różnorodne efekty świetlne, takie jak ambulans, stroboskop, telewizor, ogień, dyskoteka, radiowóz, czy fajerwerki, pozwolą w łatwy sposób wykreować na planie filmowym efekty specjalne.

Intuicyjna obsługa i wygodne ładowanie

Za obsługę lampy odpowiadają wygodne w przyciski, przełączniki i pokrętło. Ich ergonomiczne rozmieszczenie pozwala sprawnie regulować wartość poszczególnych parametrów, a podświetlany ekran OLED szybkie sprawdzenie i modyfikację ustawień.

Na metalowej obudowie lampy LED Newell RGB-W Rangha Mini znajduje się port USB-C, który zapewnia szybkie i wygodne ładowanie wbudowanego akumulatora o pojemności 1500 mAh. Urządzenie zapewni do 55 minut nieprzerwanej pracy z wykorzystaniem pełnej mocy. Całkowity czas ładowania lampy to 2 godziny.

Lampa LED Newell RGB-W Rangha Mini - cena i dostępność

Na obudowie lampy nie zabrakło gwintu 1/4" do montażu na statywach, ale w zestawie z lampą znajduje się także adapter zimnej stopki, który pozwala zainstalować urządzenie na sankach aparatu lub kamery.

Lampa LED Newell RGB-W Rangha Mini jest już w sprzedaży. Cena wynosi 259 zł.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Harman Phoenix 200 - zupełnie nowy film kolorowy wchodzi na rynek
Harman Phoenix 200 - zupełnie nowy film kolorowy wchodzi na rynek
Harman, producent jednych z najlepszych filmów czarno-białych, prezentuje swój pierwszy materiał kolorowy. Film Phoenix 200 charakteryzuje się dużym kontrastem, mocno nasyconymi...
6
Lensgo Smoke B - wydajny generator dymu w mobilnej odsłonie
Lensgo Smoke B - wydajny generator dymu w mobilnej odsłonie
To bezprzewodowa wytwornica dymu oferująca imponującą wydajność. Lensgo Smoke B z powodzeniem sprawdzi się wśród osób robiących zdjęcia, nagrywających filmy lub koordynujących występy sceniczne...
16
Godox Lux Cadet - amatorski flash w stylu retro
Godox Lux Cadet - amatorski flash w stylu retro
Godox rozbudowuje katalog stylizowanych lamp błyskowych o nowych model Lux Cadet. Nowy flash oferuje oryginalną budowę i specyfikację skrojoną na potrzeby hobbystów.
7
Powiązane artykuły