Duża jasność, miękkie światło i 360 kolorów - Newell Air Artha XL RGB RC APP wchodzi do sprzedaży

Autor: Redakcja Fotopolis

31 Sierpień 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Newell Air Artha XL RGB RC APP to nowoczesna lampa LED dla fotografów i filmujących. Okrągły panel z dyfuzorem, paleta kolorów, efekty specjalne i zasilanie V-Mount to tylko niektóre z jej zalet.

LED Newell Air Artha XL w wariancie RGB RC APP to zupełnie nowe możliwości eksperymentowania ze światłem. Okrągły panel z wbudowanym dyfuzorem oferuje moc 70 W, która przekłada się na 2500 lumenów strumienia świetlnego. Lampa oferuje też 360 różnych barw dostępnych w obrębie przestrzeni HSI. Dla każdego z kolorów można ustawić określoną jasność i saturację w zakresie od 0 do 100. Dodatkowo temperaturę barwową światła można ustawiać w zakresie od 2500 do 8500 K.

Filmujący mogą wykorzystać także 49 wbudowanych efektów specjalnych, które umożliwiają symulację m.in.: telewizora, zepsutej żarówki, ognia, burzy z piorunami, imprezy, radiowozu lub ambulansu. Większość ustawień dostępna jest w kilku wariantach, różniących się od siebie prędkością przejść pomiędzy błyskami i przejściami kolorów.

Ponadto Newell Air Artha XL RGB RC APP została wyposażona w dyfuzor wykonany z lekkiego tworzywa o optymalnym prześwicie i mlecznej barwie. Umożliwia on uzyskanie równomiernego i naturalnego oświetlenia. Pozwala również skutecznie zredukować niepożądane cienie.

Dwa sposoby zasilania i wygodne sterowanie

Lampa LED Newell Air Artha XL RGB RC APP oferuje wygodny w obsłudze panel kontrolny z podświetlanym ekranem. To jednak nie wszystko, jeśli chodzi o możliwości sterowania. W zestawie znajdziesz także pilota, zasilanego dwiema bateriami AAA, który umożliwia kontrolę lampy z odległości nawet do 15 metrów. Urządzeniem możesz również sterować za pomocą aplikacji mobilnej. Pobierzesz ją z Google Play lub App Store całkowicie za darmo.

Dzięki dwóm różnym sposobom zasilania, lampa LED Newell Air Artha XL RGB RC APP sprawdzi się w każdym miejscu – w studiu, w domu, a także w terenie. W zestawie znajdziesz kompatybilny zasilacz DC 15 V / 5 A. Urządzenie wyposażono również w gniazdo akumulatora V-Mount (V-Lock). Dzięki temu wszędzie tam, gdzie dostęp do gniazdka elektrycznego jest ograniczony, możesz cieszyć się bezprzewodowym zasilaniem.

Praca w rozbudowanym systemie świateł

Lampy LED Newell Air Artha XL RGB RC APP to idealny wybór dla osób, które chcą stworzyć rozbudowany system oświetlenia. Z 40 dostępnymi kanałami, które można podzielić na 3 niezależne grupy, oferują pełną kontrolę nad wszystkimi urządzeniami za pomocą jednego panelu kontrolnego, pilota lub aplikacji mobilnej.

Ile kosztuje Newell Air Artha XL RGB RC APP?

Wygodny transport oraz bezpieczne przechowywanie lampy Newell Air Artha XL RGB RC APP zapewnia praktyczny, podróżny pokrowiec zapinany na suwak i wyposażony w rączkę. Wewnątrz nie zabrakło dopasowanych przegródek na pilota, zasilacz oraz kable.

Cena takiego zestawu wynosi 1299 zł.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox Knowled M600R - głowica LED RGBW dla profesjonalistów
Godox M600R to pierwsza kolorowa lampa RGBW w profesjonalnej serii Knowled. Jej główne zalety to duża moc, bardzo szeroki zakres temperatur barwowych i wszechstronność pracy.
6
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
4 TB pojemności lub 650 MB/s w zapisie - SanDisk prezentuje nowe karty SD
Podczas tegorocznych targów NAB Western Digital zaprezentowało szereg nowych produktów z oferty SanDisk. To między innymi nowe superszybkie karty SD Express, nośniki o rekordowej...
5
DJI RS 4 i RS 4 PRO - więcej możliwości i wygodniejsza praca
DJI RS 4 i RS 4 PRO - więcej możliwości i wygodniejsza praca
DJI zaprezentowało najnowsza generację gimbali z serii Ronin. Seria RS 4 to między innymi jeszcze lepsza stabilizacja, wygodniejsze wyważanie, łatwe przepinanie aparatu do pracy w...
6
Powiązane artykuły