Patryk Wiśniewski

Jak zbudować spójną fotograficzną historię? Cennych rad udziela Tomasz Tomaszewski, który podczas 4 dni spędzonych w Key West stworzył intrygujący materiał. Potraktujcie tę lekcję jako inspirację - już za kilka dni rusza konkurs na reportaż, w którym nagrodą główną będzię realizacja pomysłu na materiał pod okiem Tomasza Tomaszewskiego i z Sony A7R na szyi - podczas indywidualnych warsztatów w wybranym przez laureata miejscu.
19 Lut 2014
Patryk Wiśniewski
0
Prezentujemy kolejną opinię naszego czytelnika dotyczącą aparatu Pentax K-3. Pan Mateusz Gruca sprawdził zaawansowaną lustrzankę podczas zawodów tańca towarzyskiego. Zobaczcie jak w takich warunkach poradził sobie najnowszy okręt flagowy Pentaksa.
17 Lut 2014
Patryk Wiśniewski
0
Specjalnie dla czytelników fotopolis.pl wyniki konkursu World Press Photo komentuje Monika Szewczyk z Napo Images. Posłuchajcie co myśli doświadczona fotoedytorka o nagrodzonych zdjęciach.
14 Lut 2014
Patryk Wiśniewski
0
"The Black Photo Album" Santu Mofokenga to zbiór archiwalnych portretów Afrykańczyków, wykonywanych u lokalnych fotografów. Na książkę składają się zdjęcia wykonane w latach 1890-1950 w Republice Południowej Afryki.
14 Lut 2014
Patryk Wiśniewski
0
Koreański koncern LG zaprezentował dziś nowy smartfon oznaczony symbolem - G Pro 2. To propozycja skierowana do osób, które oprócz mocy obliczeniowej i dobrej jakości zdjęć cenią sobie duży ekran. Najlepszy obecnie model został wyposażony w monitor o przekątnej aż 5,9-cala. LG G Pro 2 może pochwalić się także możliwością filmowania w rozdzielczości 4K.
14 Lut 2014
Patryk Wiśniewski
0
CP+ 2014Na targach CP+ w Yokohamie firma Voigtlander zaprezentowała nową wersję super jasnego standardu dedykowanego do aparatów z bangetem Mikro Cztery Trzecie. Jedyną rzeczą, która odróżnia nową wersję jest możliwość bezskokowej zmiany przysłony co na pewno ucieszy filmowców.
13 Lut 2014
Patryk Wiśniewski
0
CP+ 2014 SanDisk Extreme PRO UHS-II to obecnie najszybsza karta w standardzie SD na rynku. Karta jest zgodna z nową specyfikacją UHS Speed Class 3 (U3)2, dzięki czemu może służyć do nagrywania filmów 4K o wysokiej jakości.
12 Lut 2014
Patryk Wiśniewski
0
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej Canona mieliśmy okazję przyjrzeć się bliżej najnowszemu kompaktowi japońskiego producenta. G1 X Mark II to zaawansowany aparat, który może zastąpić nam lustrzankę w codziennym fotografowaniu. Zobaczcie jakie wrażenie zrobiła na nas dzisiejsza premiera Canona.
12 Lut 2014
Patryk Wiśniewski
0
CP+ 2014 Canon odświeżył dziś swoje linnie aparatów odpornych oraz zaawansowanych kompaktów. Model PowerShot D30 i został wyposażony w sensor CMOS o rozdzielczości 12,1-megapikseli, która współpracuje z procesorem DIGIC. Sercem aparatu PowerShot S200 jest 10,1-megapikselowa matryca CCD.
12 Lut 2014
Patryk Wiśniewski
0
CP+ 2014 Canon PowerShot SX700 HS to najnowszy kieszonkowy superzoom tego producenta. Został zbudowany wokół 16-megapikselowej matrycy, która współpracuje z obiektywem o 30-krotnym zoomie optycznym. Oprócz tego najnowszy aparat potrafi filmować wrozdzleczości Full HD 60p oraz łączyć się bezprzewodowo za pośrednictwem modułów Wi-Fi i NFC.
12 Lut 2014
Patryk Wiśniewski
0