Patryk Wiśniewski

Konica Minolta Business Solutions Polska oraz Studio Bank zapraszają uczniów i studentów na warsztaty połączone z prezentacją nowego systemu produkcyjnego. Projekt (nie)nasyceni kolorem pozwoli uczestnikom przekonać się jak ważne jest odwzorowanie kolorów i jak przekłada się to na efekt końcowy. Warsztaty odbędą się w Studio Bank w dniach 27 i 28 czerwca.
25 Cze 2014
Patryk Wiśniewski
0
Sigma ProCentrum wraz z prowadzącymi projekt xpozycja: Maciejem Mrozikiem zaprasza na warsztaty fotograficzne w Szczecinie. Kurs wykonywania portrerów odbędzię się w dniach 22-23 marca w godzinach 10:00-16:00. Uczestnicy będą mogli sprawdzić bezpłatnie obiektywy marki Sigma.
21 Mar 2014
Patryk Wiśniewski
0
Wacław Wantuch zaprasza na swoje autorskie warsztaty fotografii aktu. Uczestnicy będą mogli w niewielkich grupach doskonalić swój warsztat w przygotowanym studio oraz uczestniczyć w zajęciach praktycznych z postprodukcji. Warsztaty trwają trzy dni w Zagórzanach koło Krakowa. Najbliższy termin już 28-30 marca.
13 Mar 2014
Patryk Wiśniewski
0
Ostatnią opinię poświęconą aparatowi Pentax K-3 napisał pan Grzegorz Pawlak. Zobaczcie jakie wrażenie wywarł na naszym czytelniku - wieloletnim użytkowniku systemu Pentax - najnowszy okręt flagowy japońskiego producenta.
24 Lut 2014
Patryk Wiśniewski
0
Jak zbudować spójną fotograficzną historię? Cennych rad udziela Tomasz Tomaszewski, który podczas 4 dni spędzonych w Key West stworzył intrygujący materiał. Potraktujcie tę lekcję jako inspirację - już za kilka dni rusza konkurs na reportaż, w którym nagrodą główną będzię realizacja pomysłu na materiał pod okiem Tomasza Tomaszewskiego i z Sony A7R na szyi - podczas indywidualnych warsztatów w wybranym przez laureata miejscu.
19 Lut 2014
Patryk Wiśniewski
0
Prezentujemy kolejną opinię naszego czytelnika dotyczącą aparatu Pentax K-3. Pan Mateusz Gruca sprawdził zaawansowaną lustrzankę podczas zawodów tańca towarzyskiego. Zobaczcie jak w takich warunkach poradził sobie najnowszy okręt flagowy Pentaksa.
17 Lut 2014
Patryk Wiśniewski
0
Prezentujemy kolejną opinię dotycząca aparatu Pentax K-3. Pan Mateusz R. Koślacz, który jest jej autorem, wziął pod lupę przede wszystkim jakość zdjęć oraz uszczelnień w najnowszym korpusie japońskiego producenta. Zobaczcie jakie są jego wrażenia odnośnie fotografii krajobrazowej wykonywanej modelem K-3.
5 Lut 2014
Patryk Wiśniewski
0
Prezentujemy pierwszą opinię dotycząca aparatu Pentax K-3 przygotowaną przez Marcina Dąbrowskiego. Nasz czytelnik sprawdził flagowy produkt japońskiego producenta pod kątem zdjęć poklatkowych oraz filmowania. Zobaczcie jakie są jego wrażenia odnośnie pracy najnowszym modelem Pentaksa.
28 Sty 2014
Patryk Wiśniewski
0
Tomasz Zdaniak, to druga osoba, w której ręce trafił niedawno testowany przez nas kompakt Fujifilm XQ1. Zobaczcie co sądzi o najnowszym kompakcie premium od japońskiego producenta Nasz Czytelnik.
20 Gru 2013
Patryk Wiśniewski
0
Prezentujemy drugi odcinek naszego cyklu o fotografowaniu w trudnych warunkach, z którego dowiecie się jak robić klimatyczne, jesienne zdjęcia w trudnych warunkach atmosferycznych. W drugiej części nadal jesteśmy w górach, ale będziemy zmagać się z mgłą oraz korzystać z filtrów. Autorem tego odcinka jest fotograf Piotr Krzaczkowski, który był z nami na Śnieżce.
3 Paź 2013
Patryk Wiśniewski
0