Patryk Wiśniewski

Wacław Wantuch zaprasza na swoje autorskie warsztaty fotografii aktu. Uczestnicy będą mogli w niewielkich grupach doskonalić swój warsztat w przygotowanym studio oraz uczestniczyć w zajęciach praktycznych z postprodukcji. Warsztaty trwają trzy dni w Zagórzanach koło Krakowa. Najbliższy termin już 28-30 marca.
13 Mar 2014
Patryk Wiśniewski
0
Prezentujemy pierwsze zdjęcia przykładowe wykonane ciekawie zapowiadającym się zoomem Sony FE 24-70 mm f/4 ZA OSS Carl Zeiss Vario-Tessar T*. Obiektyw jest dedykowany do pełnoklatkowych aparatów Sony A7 i A7R. Zobaczcie jak ta propozycja poradziła sobie w plenerze.
10 Mar 2014
Patryk Wiśniewski
0
Prezentujemy pierwsze zdjęcia przykładowe wykonane obiektywem Sony FE 55mm f/1,8 ZA Carl Zeiss Sonnar T*, który miał swoją premierę wraz z aparatami A7 i A7R. Zdjęcia wykonaliśmy obydwoma korpusami.
10 Mar 2014
Patryk Wiśniewski
0
Samsung NX30 to kolejny zaawansowany bezlusterkowiec koreańskiego producenta. Aparat został wyposażony w 20,3-megapikselową matrycę APS-C, odchylany wizjer, obrotowy i dotykowy ekran Super AMOLED, a także łączność Wi-Fi z NFC. My sprawdziliśmy jak najnowszy produkt Samsunga radzi sobie w praktyce.
7 Mar 2014
Patryk Wiśniewski
0
Opublikowaliśmy już wszystkie opinie czytelników na temat aparatu Pentax K-3. Nadszedł czas na ogłoszenie zwycięzcy konkursu.
6 Mar 2014
Patryk Wiśniewski
0
Testowany Ricoh GR to już kolejna, piąta odsłona cyfrowej wersji kultowego aparatu. Aparat bardzo różni się od swoich poprzedników. Po pierwsze jest większy, ma też ciemniejszy obiektyw. Ale został wyposażony w kilkukrotnie większą matrycę APS-C. Zobaczcie jak wypadł w praktyce!
28 Lut 2014
Patryk Wiśniewski
0
Ostatnią opinię poświęconą aparatowi Pentax K-3 napisał pan Grzegorz Pawlak. Zobaczcie jakie wrażenie wywarł na naszym czytelniku - wieloletnim użytkowniku systemu Pentax - najnowszy okręt flagowy japońskiego producenta.
24 Lut 2014
Patryk Wiśniewski
0
Nikon AF-S Nikkor 35mm f/1,8G ED to nowa, pełnoklatkowa stałka tego producenta. Zaprezentowany wcześnie model o dokładnie tych samych parametrach krył tylko matrycę APS-C, a pełnoklatkowy protoplasta miał światło f/2. Jak najnowsza propozycja Nikona sprawdziła się w naszym teście?
21 Lut 2014
Patryk Wiśniewski
0
Kolejne smutne wieści dla entuzjastów tradycyjnych technik fotograficznych. Koncern Fujifilm poinformował dziś o zaprzestaniu produkcji czterech filmów do natychmiastowej fotografii w formacie 4x5 cala.
20 Lut 2014
Patryk Wiśniewski
0
Fujifilm X-T1 to kolejny zaawansowany bezlusterkowiec japońskiego producenta. Nowy model został wyposażony w matrycę i procesor znane z X-E2. Wizualnie różni się jednak znacznie od swoich poprzedników. X-T1 ma oferować najlepszy na rynku wizjer cyfrowy. Zobaczcie jak aparat poradził sobie w naszym teście.
19 Lut 2014
Patryk Wiśniewski
0