Patryk Wiśniewski

Nikon D810 to odświeżona wersja pełnoklatkowej lustrzanki tego producenta. Oferuje swoim użytkownikom zupełnie nowy sensor, choć o takiej samej rozdzielczości, szybszy system autofokusa oraz możliwość filmowania w Full HD 50/60p. Czy to wszystkie zmiany, które oferuje nowy Nikon? Przekonajcie się czytając nasze pierwsze wrażenia.
10 Lip 2014
Patryk Wiśniewski
0
Zapraszamy do lektury drugiej części naszego testu aparatów odpornych. Przekonajcie się sami jak z naszą procedurą testową poradziły sobie aparaty Nikon 1 AW1 oraz Ricoh WG-20. W drugiej części znajdziecie także podsumowanie i dowiecie się, które aparaty zajęły w tym roku miejsce na podium.
27 Cze 2014
Patryk Wiśniewski
0
Konica Minolta Business Solutions Polska oraz Studio Bank zapraszają uczniów i studentów na warsztaty połączone z prezentacją nowego systemu produkcyjnego. Projekt (nie)nasyceni kolorem pozwoli uczestnikom przekonać się jak ważne jest odwzorowanie kolorów i jak przekłada się to na efekt końcowy. Warsztaty odbędą się w Studio Bank w dniach 27 i 28 czerwca.
25 Cze 2014
Patryk Wiśniewski
0
W warszawskim Muzeum Sztuki Nowoczesnej odbędzie się dziś spotkanie promujące książkę "Królestwo zwierząt" Antoniny Gugały. Projekt stanowi próbę odpowiedzi na pytanie o to, czym jest zwierzę we współczesnej kulturze oraz co składa się na jego wizerunek. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00.
23 Cze 2014
Patryk Wiśniewski
0
Jak co roku zapraszamy was do lektury naszego testu aparatów odpornych. Zobaczcie co dla was sprawdziliśmy jeszcze przed kalendarzowym latem. Jeżeli wybieracie się na plażę, spływ, rower lub po prostu chcecie mieć aparat, który spokojnie będziecie mogli spakować do plecaka i nie przejmować się resztą, to zobaczcie co dla was przetestowaliśmy.
20 Cze 2014
Patryk Wiśniewski
0
Canon G1 X Mark II to druga odsłona zaawansowanego kompaktu od japońskiego producenta. O ile poprzednik był po prostu dużym "Canonem G", którego budowa wyglądała dokładnie tak samo jak w mniejszych modelach, to w przypadku odświeżonej wersji zaszło już więcej zmian.
6 Cze 2014
Patryk Wiśniewski
0
Poznaliśmy finalistów konkursu Fotograficzna Publikacja Roku 2014. Jury ogłosiło listę 21 książek, które zostaną pokazane podczas tegorocznej edycji łódzkiego Fotofestiwalu. Laureata konkursu oraz nagrody specjalnej za self-publishing poznamy w najbliższą sobotę.
4 Cze 2014
Patryk Wiśniewski
0
W marcu koreański koncern Samsung zaprezentował nowy aparat bezlusterkowy - model NX mini. Poszerzył tym samym swoje portfolio o nowy system z 1-calową matrycą. O tym jak ten stylowy, kieszonkowy bezlusterkowiec poradził sobie w praktyce dowiecie się z naszego testu.
30 Maj 2014
Patryk Wiśniewski
0
Wojciech Grzędziński, fotoreporter wielokrotnie nagradzany na konkursach w kraju i za granicą zdecydował się wydać książkę poświęconą jego wyprawom do Afganistanu. Każdy z was może wesprzeć tę ideę i na portalu wspieramkulture.pl kupić już egzemplarz książki.
29 Maj 2014
Patryk Wiśniewski
0
LG G3 to kolejna odsłona flagowego smartfona koreańskiego producenta. Najnowsza propozycja będzie dostępna w dwóch wersjach 16GB z pamięcią RAM 2GB lub 32GB z 3GB RAM. Najwyższy model został wyposażony w procesor Snapdragon 801 taktowany 2,5GHz. G3 pracuje pod kontrolą najnowszej wersji systemu Android - 4.2.2. KitKat.
28 Maj 2014
Patryk Wiśniewski
0