TEST ODPORNYCH KOMPAKTÓW 2014 - NIKON COOLPIX AW120, OLYMPUS TOUGH TG-850, CANON POWERSHOT D30, część pierwsza

Jak co roku zapraszamy was do lektury naszego testu aparatów odpornych. Zobaczcie co dla was sprawdziliśmy jeszcze przed kalendarzowym latem. Jeżeli wybieracie się na plażę, spływ, rower lub po prostu chcecie mieć aparat, który spokojnie będziecie mogli spakować do plecaka i nie przejmować się resztą, to zobaczcie co dla was przetestowaliśmy.

Autor: Patryk Wiśniewski

20 Czerwiec 2014
Artykuł na: 38-48 minut

Prezentujemy pierwszą cześć naszego testu odpornych kompaktów. W tym roku przetestowaliśmy dla was pięć aparatów z różnych półek cenowych. Dzięki temu będziecie mogli porównać je między sobą, a także z ich poprzednikami. W tegorocznej edycji pojawił się pierwszy podwodny aparat z wymienną optyką.

W pierwszej części testu prezentujemy 3 tradycyjne kompakty odporne: Nikon Coolpix AW120, Olympus Tough TG-850 oraz Canon PowerShot D30. Zobaczcie jak dzisiejsi konkurenci poradzili sobie na powierzchni i pod wodą.

Poprzednia

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Sony A9 III – pierwsze wrażenia
Sony A9 III – pierwsze wrażenia
Na światowej premierze przyjrzeliśmy się bliżej zaprezentowanemu właśnie modelowi Sony A9 III. W trakcie krótkiej sesji testowej w Centrum Olimpijskim sprawdziliśmy na co go stać. Oto szybkie...
31
Sony A9 III i FE 300 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
Sony A9 III i FE 300 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
Sony zaprezentowało przełomowy korpus i jasny obiektyw reporterski. Oto pierwsze zdjęcia wykonane aparatem A9 III i teleobiektywem FE 300 mm f/2.8 GM OSS. 
29
Polaroid I-2 - test aparatu natychmiastowego
Polaroid I-2 - test aparatu natychmiastowego
Jaśniejszy obiektyw, wygodna manualna obsługa, świetny design i solidne wykonanie - nowy I-2 to skok od razu o kilka długości. Aparat nie jest jednak tani, sprawdźmy więc co otrzymujemy za nieco...
33
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)