TEST ODPORNYCH KOMPAKTÓW 2014 - NIKON COOLPIX AW120, OLYMPUS TOUGH TG-850, CANON POWERSHOT D30, część pierwsza

TEST ODPORNYCH KOMPAKTÓW 2014 - NIKON COOLPIX AW120, OLYMPUS TOUGH TG-850, CANON POWERSHOT D30, część pierwsza
Jak co roku zapraszamy was do lektury naszego testu aparatów odpornych. Zobaczcie co dla was sprawdziliśmy jeszcze przed kalendarzowym latem. Jeżeli wybieracie się na plażę, spływ, rower lub po prostu chcecie mieć aparat, który spokojnie będziecie mogli spakować do plecaka i nie przejmować się resztą, to zobaczcie co dla was przetestowaliśmy.
Prezentujemy pierwszą cześć naszego testu odpornych kompaktów. W tym roku przetestowaliśmy dla was pięć aparatów z różnych półek cenowych. Dzięki temu będziecie mogli porównać je między sobą, a także z ich poprzednikami. W tegorocznej edycji pojawił się pierwszy podwodny aparat z wymienną optyką.


W pierwszej części testu prezentujemy 3 tradycyjne kompakty odporne: Nikon Coolpix AW120, Olympus Tough TG-850 oraz Canon PowerShot D30. Zobaczcie jak dzisiejsi konkurenci poradzili sobie na powierzchni i pod wodą.

Komentarze
Polecane artykuły
Ważniejszy podpis czy fotografia? Joanna Kinowska o nominacjach World Press Photo 2019
21 Lut 2019
Sześć zdjęć zostało nominowanych do nagrody głównej „Zdjęcia roku” w najważniejszym konkursie fotografii prasowej World Press Photo. Które wygra?
4
Michał „Massa” Mąsior: Czy kogokolwiek interesują Twoje zdjęcia?
12 Lut 2019
Świat profesjonalnej fotografii jest trudny. Mit wolnego zawodu przyciąga jednak wielu. Plan, by żyć i zarabiać na swojej pasji jest piękny, choć niełatwy do zrealizowania. Początkowo świetnie zapowiadające się „nowe życie” weryfikowane jest przez wiele czynników. Warto przeczytać, żeby nie wpaść w pułapkę.
17
S jak specjalista - Lumix S1 i S1R
30 Sty 2019
Wygląda na to, że liderom rynku bezlusterkowców wyrasta właśnie poważna konkurencja. Pełnoklatkowe modele S1 i S1R trafią do sprzedaży już w przyszłym miesiącu. Oto, co dziś o nich wiemy!
4
Panasonic LX100 II - mały gigant
27 Gru 2018
Duży sensor 4/3, jasny zoom i tryb filmowy 4K. A wszystko zamknięte w wyjątkowo zgrabnym i stylowym body. Nowy Lumix to aparat, który w swojej klasie nie ma dzisiaj konkurencji!
2