TEST ODPORNYCH KOMPAKTÓW 2014 - NIKON COOLPIX AW120, OLYMPUS TOUGH TG-850, CANON POWERSHOT D30, część pierwsza

TEST ODPORNYCH KOMPAKTÓW 2014 - NIKON COOLPIX AW120, OLYMPUS TOUGH TG-850, CANON POWERSHOT D30, część pierwsza
Jak co roku zapraszamy was do lektury naszego testu aparatów odpornych. Zobaczcie co dla was sprawdziliśmy jeszcze przed kalendarzowym latem. Jeżeli wybieracie się na plażę, spływ, rower lub po prostu chcecie mieć aparat, który spokojnie będziecie mogli spakować do plecaka i nie przejmować się resztą, to zobaczcie co dla was przetestowaliśmy.
Prezentujemy pierwszą cześć naszego testu odpornych kompaktów. W tym roku przetestowaliśmy dla was pięć aparatów z różnych półek cenowych. Dzięki temu będziecie mogli porównać je między sobą, a także z ich poprzednikami. W tegorocznej edycji pojawił się pierwszy podwodny aparat z wymienną optyką.


W pierwszej części testu prezentujemy 3 tradycyjne kompakty odporne: Nikon Coolpix AW120, Olympus Tough TG-850 oraz Canon PowerShot D30. Zobaczcie jak dzisiejsi konkurenci poradzili sobie na powierzchni i pod wodą.

Komentarze
Polecane artykuły
Łukasz Bożycki: pierwsza zima z Olympusem OM-D E-M1X
6 Kwi 2019
Fotografia przyrodnicza to pasmo niepowodzeń, które od czasu do czasu przerywane jest drobnym sukcesem. W dużym stopniu zależy on od możliwości i znajomości naszego sprzętu.
2
Okiem zawodowca: Lumix S1 i S1R
28 Mar 2019
Fotografka National Geographic, kreatywny portrecista, utytułowany fotoreporter publikujący w prasie... Zobaczcie, co o nowych pełnoklatkowych korpusach Panasonic mówią profesjonalni fotografowie.
0
Obiektyw do zadań specjalnych, czyli Venus Optics Laowa 25 mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro i powiększenie 5:1 w praktyce
20 Mar 2019
Venus Optics Laowa 25 mm f/2.8 2.5-5X Ultra Macro to jedno z niewielu specjalistycznych szkieł kierowanych do miłośników ekstremalnych powiększeń na rynku. Jest przy tym konstrukcją znacznie nowszą i tańszą od swojego konkurenta. Zobaczcie, na co je stać.
6
Galeria zdjęć w twoim salonie? Oto przyjazne dla portfela wydruki, dzięki którym stworzysz prywatną wystawę
6 Mar 2019
Dostępność usług drukowania takich jak MojObraz.pl pozwala nam stworzyć z salony własną salę wystawową. Przyjazne portfelowi, szybkie i łatwe z punktu widzenia klienta - nie ma powodu, dla którego nie warto by było spróbować.
0