Test odpornych kompaktów 2013 - część 2 - Nikon Coolpix AW110, Olympus Tough TG-830, Pentax Optio WG-3

Zapraszamy do lektury drugiej części naszego testu aparatów odpornych. Tym razem wzięliśmy pod lupę Nikona AW110, Pentaksa WG-3 oraz Olympusa TG-830. W tej części pojawia się także ostateczne podsumowanie tegorocznej edycji, więc dowiecie się, który odporny kompakt jest najlepszy naszym zdaniem.

Autor: Patryk Wiśniewski

19 Lipiec 2013
Artykuł na: 49-60 minut

Zapraszamy do lektury drugiej części tegorocznego testu odpornych kompaktów. W pierwszej części testu przyjrzeliśmy się takim aparatom jak: Panasonic Lumix FT5, Olympus Tough TG-2 i Sony Cyber-shot TX-30. Prezentujemy kolejne trzy testy odpornych kompaktów, modeli: Nikon Coolpix AW100, Pentax Optio WG-3 oraz Olympus Tough TG-830. Zobaczcie jak aparaty poradziły sobie z naszą procedurą testową.

Test został podzielony na następujące części:

  1. Wstęp
  2. Nikon Coolpix AW110
  3. Pentax Optio WG-3
  4. Olympus Tough TG-830
  5. Podsumowanie

Poprzednia

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Aparaty
Nikon Z6 III - pierwsze wrażenia
Nikon Z6 III - pierwsze wrażenia
Na polskiej premierze aparatu Nikon Z6 III mogliśmy wstępnie sprawdzić jego nowe możliwości. Przykładowe zdjęcia z nowego korpusu już opublikowaliśmy, teraz kilka wniosków na szybko.
20
Nikon Z6 III - zdjęcia przykładowe [RAW]
Nikon Z6 III - zdjęcia przykładowe [RAW]
Nowa matryca z szerokim zakresem ISO, wydajniejszy tryb seryjny i zaawansowany autofokus. To tylko niektóre nowości w zaprezentowanym wczoraj Nikonie Z6 III. Dziś mogliśmy już sprawdzić go w...
25
Panasonic Lumix S9 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe (RAW)
Panasonic Lumix S9 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe (RAW)
Lumix S9 to najtańsza z kompaktowych pełnych klatek skierowanych do vlogerów i hobbystów. Czy jednak aparat nie przypłaca tego funkcjonalnością? Oto jak nowy pełnoklatkowy korpus...
19
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)