wodoodporny

Wszystkie artykuły z tagiem: "wodoodporny" w serwisie fotopolis.pl:
Ricoh WG-6 pozwoli Ci poczuć smak przygody
Firma Ricoh zaprezentowała dziś swojego flagowca z rodziny ultraodpornych kompaktów. Nowy WG-6 to między innymi obudowa potrafiąca przetrzymać niejeden kataklizm oraz ważne usprawnienia.
22 Lut 2019
Michał Chrzanowski
1
Fujifilm FinePix XP140 - wytrzymałość to jego drugie imię
Kompakt, który mógłby przetrzymać niejedną „apokalipsę“? Zaprezentowany Fujifilm FinePix XP140 wydaje się idealnym kandydatem. Zapewnia zanurzenie do 25 m, upadek z prawie 2 metrów, odporność na niskie temperatury i znacznie więcej.
14 Lut 2019
Michał Chrzanowski
0
Odporne kompakty - przegląd rynku (2018)
Trudno o lepszych kompanów wakacyjnych wojaży. Niestraszne im woda i piach, zniosą zgniatanie, upadki z wysokości, a zimą również niskie temperatury. By pomóc Wam w dokonaniu wyboru, przyjrzeliśmy się pięciu najciekawszym modelom na rynku!
28 Cze 2018
Maciej Zieliński
1
Mobilny backup - rozwiązania do bezpiecznej archiwizacji zdjęć w terenie
Pracując w terenie mocno ograniczamy ilość wykorzystywanego sprzętu. Chcielibyśmy jednak mieć też możliwość wygodnej i bezpiecznej archiwizacji materiału. Przyglądamy się rozwiązaniom, które ułatwią zarządzanie zdjęciami w podróży.
15 Sty 2018
Maciej Luśtyk
0
Fujifilm XP120 – odporny i funkcjonalny
CES 2017: Fujifilm zaprezentowało dziś także nową odsłonę odpornego kompaktu. Nowy model XP120 to zaawansowane funkcje i rozwiązania, które sprawdzą się w ekstremalnych sytuacjach.
5 Sty 2017
Michał Chrzanowski
0
Nikon COOLPIX W100 – odporny malec
Rodzina kompaktowych i wytrzymałych aparatów COOLPIX powiększyła się o kolejny model. Nikon COOLPIX W100 to niewielkich rozmiarów aparat, który zapewnia wiele zaawansowanych rozwiązań, dzięki czemu może okazać się nieodłącznym towarzyszem podróży.
1 Sie 2016
Michał Chrzanowski
1
Ricoh WG-M2 - odporna kamera sportowa 4K
Producent zaprezentował nową odsłonę kamery sportowej, której niestraszne są trudne warunki. Model WG-M2 jest mniejszy i lżejszy. Oferuje też wygodniejszą obsługę oraz możliwość rejestracji materiału w jakości 4K.
23 Lut 2016
Maciej Luśtyk
0
Leica X-U (Typ 113) - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
Model X-U to niemiecka odpowiedź na podwodne kompakty innych producentów. Jako jedyny odporny aparat może pochwalić się matrycą APS-C i zaawansowanym, jasnym obiektywem. Czy jednak te niewątpliwe zalety wystarczą, by nowa Leica odniosła rynkowy sukces?
29 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Fujfilm FinePix XP90 - nowa odsłona odpornego kompaktu
Fujfilm pokazało dzisiaj także aparat XP90, odświeżający linię wodoodpornych kompaktów. Aparat oferuje 16,4-megapikselową matrycę, zoom o ekwiwalencie 28-140 mm z optyczną stabilizacją obrazu, łączność Wi-Fi, tryb kamery sportowej ciekawe filtry artystyczne i możliwość rejestracji filmów poklatkowych.
15 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
Fomei Proof Case - zaprojektowane dla najbardziej wymagających
Jeśli poszukiwaliście rozwiązań służących do bezpiecznego i wygodnego przenoszenia sprzętu fotograficznego, to nie musicie już dłużej szukać. Firma Fomei poszerzyła właśnie swoją ofertę o nową serię ultraodpornych na uszkodzenia walizek Proof Case.
3 Gru 2015
Michał Chrzanowski
0