Jak fotografować wodospady? Przyglądamy się pracy zawodowego fotografa krajobrazu, Jima Cosseya
1
Sesja plenerowa z wykorzystaniem lampy błyskowej - zobacz, jak zrównoważyć dwa różne źródła światła [WIDEO]
1 lipiec 2019
Jesteś początkującym fotografem, dla którego wykonanie plenerowej sesji z wykorzystaniem lampy błyskowej to wciąż więcej pytań niż odpowiedzi? W tym niespełna 7-minutowym wideoporadniku odkryjesz formułę, dzięki której wykonasz udane zdjęcia - i to niezależnie od wybranej lokalizacji.
0
Udane portrety w każdych sytuacjach? Trzymaj się tych prostych zasad [WIDEO]
12 czerwiec 2019
Jesteś początkującym fotografem, a przed Tobą pierwsze sesja portretowa? Zobacz w jaki sposób wybrać najlepsze ustawienia w aparacie, by uchwycić jak najlepsze zdjęcia - niezależnie czy wykonane w naturalnym świetle, czy też przy lampie błyskowej.
0
Zobacz, jak odzyskać ukryte szczegóły na zdjeciach krajobrazach dzięki technice Dodge & Burn [WIDEO]
5 czerwiec 2019
Chcesz, aby Twoje zdjęcia krajobrazowe nabrały jeszcze większej głębi i wyrazistości? Jednym ze sposobów do osiągnięcia takiego efektu jest… technika „dodge & burn“, która często jest stosowana w edycji portretów.
0
Downhill, czyli ile mocy potrzeba, by oświetlić sporty akcji
31 maj 2019
Jak mocną lampę wybrać? To zależy od wielu czynników. O tym jak skutecznie “błyskać” sport w plenerze opowiada Marcin Woźniak, menadżer marki Quadralite
0
Wszystko, co musisz wiedzieć o trybach mieszania w Adobe Photoshop [WIDEOPORADNIK]
27 maj 2019
Choć stanowią jedną z podstaw programu Photoshop, tryby mieszania dla wielu użytkowników w dużej mierze pozostają zagadką. Zrozumienie ich działania zapewni nam jednak dużo większą swobodę na etapie postprodukcji.
0
Kompozycja to podstawa. Trzymaj się tych 7 wskazówek, a Twoje kadry nabiorą blasku [WIDEO]
14 maj 2019
Jak skutecznie rozpocząć swoją przygodę z fotografią krajobrazu oraz w jaki sposób odpowiednio komponować swoje ujęcia? Na te pytania znajdziesz odpowiedź w 20-minutowym poradniku autorstwa Nigela Dansona, znanego fotografa krajobrazu.
0
Zobacz, jak tworzyć autoportrety pozbawione sztampy i kiczu [WIDEO]
10 maj 2019
Autoportrety wcale nie muszą być banalne i pozbawione wyrazu. Zdjęcia Fiony Lark są tego całkowitym zaprzeczeniem. Są pełne głębi, tajemnicy i uroku. Zobacz jej podejście do fotografii i dowiedz się, w jaki sposób odkryła magię autoportretu.
0
Lightroom Masterclass - darmowy wideoporadnik, który nauczy Cię programu od podstaw
9 maj 2019
Dopiero co zainstalowałeś Adobe Lightroom i jesteś kompletnie zielony? Żaden problem! Wystarczy, że poświęcisz niespełna 30 minut na zapoznanie się z Lightroom Masterclass, a Twoje początki z programem będą bardzo owocne.
0
Stawiasz pierwsze kroki w filmowaniu? Oto 5 technik, które warto znać
0