preset

Wszystkie artykuły z tagiem: "preset" w serwisie fotopolis.pl:
Aktualizacja RNI All Films, a wraz z nią wsparcie dla najnowszych modeli aparatów i nie tylko
RNI All Films do Lightrooma doczekały się ważnej aktualizacji. Wersja 4.0.9 to między innymi optymalizacja presetów z najnowszymi modelami aparatów, jak również smartfonów i kamer sportowych.
6 Lut 2019
Michał Chrzanowski
0
To koniec pewnej ery. VSCO rezygnuje ze sprzedaży presetów do Lightrooma i ACR
Symulujące wygląd analogowych filmów Presety VSCO miały ogromny wpływ na kształtowanie się trendów wizualnych ostatnich lat i znajdują się w arsenale wielu fotografów. Teraz jednak firma odcina się od swoich korzeni i stawia wyłącznie na rynek mobile.
11 Gru 2018
Maciej Luśtyk
1
Dzięki Preset Converter będziesz mógł używać presetów z Lightrooma w programie Capture One
Jeśli do tej pory przed wypróbowaniem edytora C1 powstrzymywała Was niewielka dostępność presetów, już nie macie wymówki. Preset Converter pozwoli jego użytkownikom korzystać ze wszystkich symulacji i presetów dostępnych dla aplikacji Lightroom.
30 Lis 2018
Maciej Luśtyk
3
Prawie 6 tys. unikalnych presetów do Lightrooma za około 115 zł
Photowhoa powróciło z kolejną ciekawą ofertą. Tym razem serwis proponuje aż 5900 presetów, które pozwalają na nałożenie określonych efektów jednym kliknięciem. Pod tym względem trudno o bardziej rozbudowaną paczkę ustawień do Lightrooma!
11 Paź 2018
Promocja
0
Nowości w Capture One - pełna kompatybilność aparatów Fujifilm i obsługa presetów RNI
Capture One już od dawna uważane jest za jedno z najlepszych rozwiązań do obróbki zdjęć. Teraz z pełnego wsparcia będą mogli cieszyć się także użytkownicy systemów X i GFX. Oprócz tego, w programie będziemy teraz mogli także pracować z symulacjami filmów RNI.
26 Wrz 2018
Maciej Luśtyk
0
9 tys. presetów do Lightrooma w promocyjnej cenie
Edycja zdjęć to najbardziej czasochłonna część pracy fotografa. W upłynnieniu tego procesu mogą pomóc na liczne presety, które pozwalają na nałożenie określonych efektów jednym kliknięciem. Pod tym względem trudno o bardziej rozbudowaną paczkę od tej, którą oferuje PhotoWhoa.
3 Sie 2018
Promocja
2
Ponad 2500 presetów do Lightrooma za niecałe 100 zł
Jeśli kiedykolwiek eksperymentowaliście z presetami do Lightrooma, wiecie, że czasem niełatwo znaleźć ten właściwy. Dlatego PhotoWhoa przygotowało paczkę z aż 2500 presetami na każdą okazję.
18 Kwi 2018
Promocja
1
Filmowy wygląd zdjęć beż żadnych presetów, a w dodatku zupełnie za darmo? Ten film pokaże Ci, jak tego dokonać
W sowim najnowszym wideoporadniku Evan Ranft pokazuje, że wykonanie swojego własnego kolorystycznego presetu, który sprawi, że zdjęcia nabiorą filmowego uroku wcale nie jest takie trudne. Potrzeba naprawdę niewiele, by odnaleźć swój własny styl.
13 Kwi 2018
Michał Chrzanowski
0
Presets Brewery - wtyczka, która pozwoli na używanie presetów z Lightrooma w Photoshopie
Presety dla wielu fotografów są punktem wyjściowym do dalszej obróbki dla wielu fotografów. Niestety pod tym względem ograniczone są osoby, które proces edycji opierają głównie o Photoshopa. Z pomocą przychodzi Presets Brewery.
19 Sty 2018
Maciej Luśtyk
0
Kolejny ambasador Fujifilm udostępnił prawie 30 darmowych presetów
Niespełna dwa tygodnie temu pisaliśmy o Samuelu Zellerze, który za darmo udostępnił autorskie presety do programu Lightroom. Teraz w jego ślady poszedł kolejny ambasador marki Fujifilm, Thomas Fitzgerald.
29 Sie 2016
Michał Chrzanowski
2