Prawie 6 tys. unikalnych presetów do Lightrooma za około 115 zł

11 Paź 2018
Prawie 6 tys. unikalnych presetów do Lightrooma za około 115 zł

Photowhoa powróciło z kolejną ciekawą ofertą. Tym razem serwis proponuje aż 5900 presetów, które pozwalają na nałożenie określonych efektów jednym kliknięciem. Pod tym względem trudno o bardziej rozbudowaną paczkę ustawień do Lightrooma!

Artykuł powstał we współpracy z serwisem Photowhoa

Wspaniałe fotografie przyciągają uwagę, wywierają silne wrażenia i są warte tysiąca słów. Jednak, aby tworzyć takie obrazy trzeba posiadać specjalny zestaw umiejętności. A jeśli chodzi o rozwijanie umiejętności fotografowania, to absolutnym minimum jest odpowiednie opanowanie aparatu, nauczenie się podstawowych technik oświetleniowych i kompozycyjnych oraz wprawne oko, które pozwoli dostrzec scenę lub obiekt warte naciśnięcia spustu migawki.

Jednak niezależnie od wysiłku i wielogodzinnych treningów, będą chwile, kiedy Twoje zdjęcia nie będą tak oszałamiające, jak byś tego chciał. Sekretem jest umiejętna postprodukcja obrazu, a tę ułatwić mogą odpowiednie presety i zestawy gotowych ustawień kolorystycznych, które tylko czekają, by je użyć.

Swoboda tworzenia z Mega Bundle 5 900

- Na rynku nie brakuje presetów ułatwiających edycję. I chociaż to dobrze, to dla kogoś kto kupuje takie zestawy po raz pierwszy może okazać się to wyjątkowo kłopotliwe. Dzieje się tak, ponieważ łatwo jest wybrać niewłaściwy rodzaj ustawień wstępnych, co szybko znajdzie odzwierciedlenie w rodzaju tworzonych przez Ciebie zdjęć. Ale co jeśli moglibyśmy Ci powiedzieć, że wybór nie musi być tak trudny? Co jeśli nie musisz wypróbowywać presetów na zasadzie „prób i błędów“, by uzyskać odpowiednie efekty skrojone do swoich potrzeb? Z zestawem presetów Mega Bundle 5 900 będziesz mógł przejrzeć ich ustawienia i dowolnie je zmodyfikować, zgodnie z Twoimi oczekiwaniami - zaznacza serwis Photowhoa.

- Jeśli chcesz stworzyć zdjęcie niczym arcydzieło kinowe, to będziesz miał do tego odpowiedni zestaw ustawień, które pomogą ci to osiągnąć. Będziesz mieć także do dyspozycji szereg ustawień wstępnych, aby uzyskać efekt symulacji kolorowego filmu lub zrobić efekt „złotej jesieni“, aby nadać zdjęciom trochę wielobarwnej pikanterii. A jeśli masz talent do portretów, będziesz miał wystarczającą liczbę presetów dla perfekcyjnego portretu i wielu innych niesamowitych ustawień, które możesz wykorzystać do poprawienia swoich zdjęć. Ponadto zestaw Mega Bundle znacznie ułatwia Twoją pracę. I nie mówimy tylko o tym, że znacząco zmniejsza czas, który poświęcasz na edycję, ale także ilość wysiłku, ponieważ masz gotowe wstępne ustawienia dla każdego efektu, który chcesz osiągnąć.

Co znajdziesz w paczce Mega Bundle

 • 150 „jesiennych“ presetów
 • 56 presetów do fotografii wnętrz
 • 182 czarno-białe presety premium
 • 237 najlepszych ustawień kolorystycznych do portretów
 • 973 ślubne presety
 • 272 presety z różnymi efektami świetlnymi
 • 79 ustawień z obniżonym kontrastem i wyrazistością
 • 200 presetów kinematograficznych
 • 252 symulacje klisz filmowych
 • 432 presety HDR o zwiększonej dynamice
 • 200 ustawień do retuszu skóry
 • 100 „letnich“ presetów premium
 • 269 ustawień do fotografii krajobrazu
 • 100 „wiosennych“ ustawień kolorystycznych
 • 232 presety „The Baby Collection“
 • 290 ustawień o stonowanych barwach
 • 825 presetów w stylu vintage/retro

Jeśli więc chcesz zapoznać się z propozycją PhotoWhoa i kolejne zdjęcia edytować w Lightroomie już przy użyciu specjalistycznych presetów, to koniecznie odwiedź stronę serwisu Photowhoa. Znajdziesz tam między innymi Mega Bundle - paczkę 5 900 wyjątkowych ustawień wstępnych ułatwiających edycję zdjęć, za którą będziesz musiał zapłacić 29 dolarów, czyli około 115 zł. Jest to cena mocno promocyjna - wyjściowa kwota Mega Bundle to aż 750 dolarów. Oczywiście wszystkie presety wchodzące w skład zestawu są kompatybilne z Lightroomem 5, 6 i rozwiązaniami Adobe Creative Cloud (zarówno na komputery Windows, jak i Mac OS).

słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13