Ponad 2500 presetów do Lightrooma za niecałe 100 zł

1
Promocja
18 Kwiecień 2018
Artykuł na: 4-5 minut

Jeśli kiedykolwiek eksperymentowaliście z presetami do Lightrooma, wiecie, że czasem niełatwo znaleźć ten właściwy. Dlatego PhotoWhoa przygotowało paczkę z aż 2500 presetami na każdą okazję.

Artykuł powstał na zlecenie serwisu PhotoWhoa

Lightroom pozwala w łatwy sposób dodać zdjęciom dramatyzmu, a profesjonalne presety nie raz “ratują życie”, znacznie oszczędzając czas potrzebny na zrealizowanie konkretnej wizji. Ale znalezienie właściwego presetu niekiedy nie jest łatwe. Większość z nas poświęciła już masę czasu na wyszukiwanie presetów w sieci i ich wypróbowywanie, a rezultaty nie zawsze odpowiadały naszym oczekiwaniom. Do tego nie jest to tania zabawa.

Przyjazny dla naszego stylu pracy i budżetu byłby zestaw oferujący wysokiej jakości presety w liczbie, która pokryje wszystkie nasze zapotrzebowania. I to właśnie do zaoferowania ma PhotoWhoa.

Wszystkie efekty, jakich kiedykolwiek potrzebowałeś

Może to brzmieć jak wyolbrzymienie, ale wraz z paczką zawierającą ponad 2500 presetów jesteśmy w stanie otrzymać każdy efekt, o jakim kiedykolwiek myśleliśmy. Samych presetów poświęconych fotografii portretowej jest aż 168, doskonale prezentują się też 83 efekty z zestawu Matte Effect, które pozwolą uzyskać charakterystyczny filmowy “look”. Nie zawiodą się także fotografowie ślubni - w zestawie znajdziemy 30 presetów specjalnie na tę okazję.

Łatwość obsługi

Paczka z presetami dostępna jest do pobrania za jedynie 29 dolarów (około 97 zł), w ramach specjalnej oferty PhotoWhoa. Po ściągnięciu, od razu możemy zacząć z nich korzystać. Presety współpracują zarówno z plikami RAW i JPEG i są kompatybilne z systemami WIndows, Mac OS i Linux. Wygodną funkcją jest także możliwość skalowania wielkości efektów.

Co to oznacza dla ciebie?

W fotografii czas jest równie ważny, co pieniądz. Z presetami PhotoWhoa będziecie w stanie zaosczędzić jedno i drugie. Dostęp do niemal nieskończonej różnorodności przyjaznych w użyciu efektów zaoszczędzi czas, który można przeznaczyć na budowanie kariery, a także pozwoli uniknąć kosztów, jakie musielibyśmy ponieść wypróbowując różnorodne paczki z presetami dostępne na rynku.

To być może spełnienie marzeń każdego fotografa. 

Więcej na temat presetów znajdziecie pod adresem photowhoa.com.

Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Sztuczna inteligencja w nowym ON1 Photo RAW 2020
Sztuczna inteligencja w nowym ON1 Photo RAW 2020
Popularna alternatywa dla Lightrooma została właśnie poddana liftingowi a twórca oprogramowania zapowiada już kolejne zmiany. Czy Adobe ma się czego bać?
7
5
Luminar 4, czyli kreatywna automatyzacja obróbki już w zasięgu ręki
Luminar 4, czyli kreatywna automatyzacja obróbki już w zasięgu ręki
Rewolucyjne oprogramowanie od Skylum Software zadebiutuje oficjalnie już za miesiąc, ale jeszcze dziś możesz kupić Luminar 4 w przedsprzedaży o 10 dolarów taniej.
1
3
Adobe Photoshop Elements i Premiere Elements 2020 - automatyczne selekcje, kolorowanie czarno-białych zdjęć, retusz skóry i wiele więcej
Adobe Photoshop Elements i Premiere Elements 2020 - automatyczne selekcje, kolorowanie...
Nie każdy potrzebuje kombajnu w postaci pełnych wersji programów Photoshop czy Lightroom. Dla osób nie zajmujących się obróbką zdjęć i filmów zawodowo, Adobe ma...
24
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)