Pobierz ponad 1300 warstw i efektów premium na każdą okazję

14 Lut 2018
Pobierz ponad 1300 warstw i efektów premium na każdą okazję

Jeśli ciągle poszukujesz nowych narzędzi i pomysłów, które pomagają Ci się wyróżnić na tle innych fotografów, to wszystko, co niezbędne do osiągnięcia tego celu znajdziesz w bogatym zestawie efektów i nakładek przygotowanych przez serwis Photowhoa.

Artykuł powstał we współpracy z serwisem Photowhoa.

Fotografowie stale poszukają perfekcyjnych efektów fotograficznych, między innymi idealnych warstw symulujących „świetlne przecieki i przebłyski“. Trudno jednak w tych kwestiach znaleźć odpowiednią kombinację różnorodności i wygody. Prawdziwy artysta nigdy nie zadowoli się tylko kilkoma efektami. Potrzebuje on okazji do nieustannego odkrywania i wypróbowywania nowych rzeczy, do rozwijania swojej kreatywności. A ten konkretny pakiet zapewnia właśnie to.

Dzięki zestawowi ponad 1300 nakładek, różnorodność jest nieskończona. Jeśli kiedykolwiek wyobrażałeś sobie, że wypróbujesz coś wyjątkowego w kolejnej sesji zdjęciowej, prawdopodobnie tutaj znajdziesz dokładnie to, czego potrzebujesz, aby to zrobić. 

Poniżej znajdziesz kilka przykładowych efektów, które są możliwe do osiągnięcia za pomocą tego pakietu warstw premium.

Złociste bokeh

Ten efekt ułatwia dodawanie złotego połysku oraz wyjątkowego bokeh do zdjęć. Przy tak wielu rodzajach do wyboru, możesz dostosować ten wygląd w dowolny dla siebie sposób.

Krople deszczu

To niesamowite, jak tylko kilka drobnych kropel deszczu może zmienić nastrój zdjęcia ze zwykłego na romantyczny, ponury lub dramatyczny.

Ogniste iskry

Było to zdjęcie ładnej dziewczyny w czerwonej sukience. Teraz jest to zdjęcie ładnej dziewczyny w czerwonej sukience ... z ogniem strzelającym z jej palców! Bo czemu nie?

Pszczoły

Mogą nadać wyjątkowego nastroju do zdjęcia ogrodu w pogodny letni dzień. Lub możesz użyć ciemnej wersji i nadać swojej fotografii dodatkowy odcień i nieco grozy.

Płatki róż

Jeśli chcesz fotografii z balu lub zdjęcia ślubnego, które ma trochę dodatkowego romantycznego kunsztu, to do wyboru masz kilka efektów i warstw nanoszących płatki czerwonych róż.

Jak tego używać?

Znalezienie dobrej i przyjaznej dla użytkownika nakładki na zdjęcia, która jest zgodna z naszym oprogramowaniem, może być frustrujące. Zaletą tych warstw premium jest to, że są dostępne w wygodnych formatach jpeg, które są łatwe w użyciu z dowolnym programem. Tak długo, jak masz techniczną możliwość pracy z warstwami, możesz z łatwością korzystać ze wszystkich nakładek z tego pakietu.

Jak to się różni od innych rozwiązań?

W dzisiejszych czasach dostępna jest oszałamiająca różnorodność narzędzi dedykowanych fotografom. Proste wpisanie słów "edytor zdjęć" w pasku wyszukiwania Google dostarczy stron wypełnionych wynikami. Jednak rozpatrzenie i wypróbowanie wszystkich może potrwać kilka godzin, a nawet dni.

Znaleźć możecie tam darmowe narzędzia, które na początku mogą być ciekawe do eksperymentowania. Ale często po ich użyciu (raz lub dwa razy) wyczerpiesz ich możliwości. Czasami narzędzie może być bezpłatne, jedynie po to byś był zmuszony do zakupu określonego sprzętu lub oprogramowania w celu jego użycia.

Na drugim końcu spektrum znajdziesz wszelkiego rodzaju pakiety nakładek premium, które zapewniają oszałamiającą kreatywność i nieskończoną różnorodność. Ale ceny są równie oszałamiające… i równie nieskończone. A jako artysta i właściciel firmy, nie ma sensu umieszczać w budżecie tego rodzaju wydatku na nakładki i efekty do zdjęć - bez względu na to, jak spektakularne mogą być. Jeśli znalazłeś się w tej grupie, możesz być mile zaskoczony tym pakietem nakładek premium.

Jest tak wiele możliwości i różnorodności, że naprawdę możesz znaleźć każdą warstwę i efekty, jakich możesz potrzebować. Jest to również wyjątkowo ekonomiczne - biorąc pod uwagę, że po prostu już nigdy więcej nie będziesz musiał kupować pakietu nakładek fotograficznych.

Aby uczynić rzeczy jeszcze bardziej atrakcyjnymi, serwis PhotoWhoa oferuje obecnie cały pakiet nakładek premium o wartości 600 dolarów za jedyne 39 dolarów. Uważamy, że jest to inwestycja nie do pobicia. Więc jeśli jesteś gotowy, aby osiągnąć nowy poziom twórczy, może to być po prostu okazja, na którą czekałeś.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0