efekty specjalne

Wszystkie artykuły z tagiem: "efekty specjalne" w serwisie fotopolis.pl:
Lensbaby Composer Pro II z optyką Edge 35 - zapanuj nad rozmyciem
Do linii szkieł kompatybilnych z modułem Composer dołącza szerokokątny Edge 35, który da nam kreatywną swobodę w kwestiach komponowania kadru i kontroli rozmycia obrazu.
14 Mar 2019
Maciej Luśtyk
0
Lensbaby Sol 45 - nowy efektowy standard dla kreatywnych. Zobaczcie zdjęcia przykładowe
Znany producent obiektywów efektowych zaprezentował dziś nowe szkło. Obiektyw Sol 45 pozwala na wychylenie osi optycznej i regulację charakteru rozmycia, by sprostać oczekiwaniom twórców, którzy efekty odpowiadające ich wizji wolą uzyskiwać już na etapie fotografowania.
7 Sie 2018
Maciej Luśtyk
1
Lensbaby Burnside 35 mm f/2.8 - obiektyw efektowy z możliwością regulacji charakteru rozmycia i winiety
Lensbaby regularnie prezentuje nietuzinkową optyką, najnowszy obiektyw w ofercie może być jednak jedną z najciekawszych pozycji pokazanych przez producenta w ostatnich latach. Model Burnside 35 oprócz wygodnej “reporterskiej” ogniskowej oferuje bowiem możliwość regulacji bokeh.
19 Lut 2018
Maciej Luśtyk
0
Flick - Facebook wprowadza nową jednostkę czasu. Wszystko po to, by ułatwić pracę przy produkcji filmów
Choć często o tym zapominamy, Facebook to technologiczny gigant, którego aspiracje znacznie wykraczają poza temat mediów społecznościowych. Teraz w dość niekonwencjonalny sposób chce ułatwić pracę m.in. branży filmowej.
25 Sty 2018
Maciej Luśtyk
0
Leica Thambar-M 90 mm f/2.2 - legendarny obiektyw soft-focus powraca
Po modelu Summaron-M 28 mm f/5.6 Leica wskrzesza kolejną konstrukcję, która wśród kolekcjonerów uchodzi za kultową. Thambar-M 90 mm f/2.8 to nowa wersja obiektywu sprzed 80 lat, która dostarczyć ma użytkownikom wyjątkowo plastycznych efektów.
17 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
8 prostych trików, które pomogą wam uzyskać ciekawe efekty
Gdy myślimy o efektach specjalnych, zwykle przed naszymi oczami staje żmudny proces postprodukcji. Jednak oryginalne rezultaty jesteśmy w stanie uzyskać przy odrobinie zabawy z rzeczami codziennego użytku.
15 Gru 2016
Maciej Luśtyk
1
Artisto – klasyczne malarstwo na ruchomych obrazach
Artisto to nowa aplikacja, która podobnie jak popularna Prisma, nakłada filtry imitujące obrazy słynnych malarzy. Różnica jest jedna – efekty są implementowane na filmy. Program jest bezpłatny i już dostępny na iOS i Androida.
4 Sie 2016
Michał Chrzanowski
0
Lensbaby Velvet 56 mm f/1.6
W ofercie firmy Lensbaby pojawił się nowe obiektywy manualne Velvet 56 mm f/1.6 i Velvet 56 mm f/1.6 SE. Obiektywy inspirowane szkłami portretowymi z lat 50. XX wieku umożliwiają uzyskanie plastycznego efektu rozmycia i stonowanych kolorów. Do sprzedaży trafią w pierwszej połowie kwietnia 2015 roku.
7 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0