Teraz w aplikacji VSCO sam utworzysz 10 ulubionych presetów

2
Michał Chrzanowski
10 Listopad 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Aplikacja VSCO staje się coraz mocniejszych narzędziem do mobilnej edycji zdjęć. Teraz ten popularny program umożliwia także zapisanie aż 10 dowolnie stworzonych presetów.

VSCO to jedna z bardziej rozbudowanych i zarazem przystępnych aplikacji mobilnych służących do wykonywania i szybkiej edycji zdjęć. Popularność wśród użytkowników zdobyła za sprawą między innymi różnorodnych filtrów kolorystycznych imitujących efekty, które moglibyśmy osiągnąć podczas fotografowania analogiem. Teraz jednak w jej stronę może spojrzeć znacznie więcej zaawansowanych fotografów. Wszystko za sprawą najnowszej aktualizacji, która wprowadza bardzo ciekawą funkcję.

Własne presety w jednym miejscu

W aplikacji VSCO możemy znaleźć zupełnie nową funkcję Recipes. Dzięki niej użytkownicy są w stanie zapisać swoje ulubione style oraz nałożyć je na dowolne zdjęcie. Słowem, mogą utworzyć aż 10 swoich własnych presetów. Wszystkie zostaną umieszczone w nowej karcie menu. Poniżej prezentujemy krótki film ukazujący funkcjonalność nowej opcji.

 

Funkcja Recipes jest dostępna głównie dla subskrybentów VSCO X. Inny użytkownicy będą mogli zapisać wyłącznie jeden stworzony preset (w ramach Recipes) lub dołączyć do rodziny VSCO X (roczny abonament wynosi 20 dolarów). Więcej informacji o nowej funkcji znajdziecie na stronie vsco.co.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Luminar 4, czyli kreatywna automatyzacja obróbki już w zasięgu ręki
Luminar 4, czyli kreatywna automatyzacja obróbki już w zasięgu ręki
Rewolucyjne oprogramowanie od Skylum Software zadebiutuje oficjalnie już za miesiąc, ale jeszcze dziś możesz kupić Luminar 4 w przedsprzedaży o 10 dolarów taniej.
0
2
Adobe Photoshop Elements i Premiere Elements 2020 - automatyczne selekcje, kolorowanie czarno-białych zdjęć, retusz skóry i wiele więcej
Adobe Photoshop Elements i Premiere Elements 2020 - automatyczne selekcje, kolorowanie...
Nie każdy potrzebuje kombajnu w postaci pełnych wersji programów Photoshop czy Lightroom. Dla osób nie zajmujących się obróbką zdjęć i filmów zawodowo, Adobe ma...
24
0
Exposure X5 - alternatywa dla Lightrooma staje się coraz lepsza
Exposure X5 - alternatywa dla Lightrooma staje się coraz lepsza
Nowa generacja edytora RAW, który dla wielu może stać się zastępstwem dla Lightrooma wprowadza szereg nowości, w tym między innymi zaawansowane funkcje maskowania i...
11
0