Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Teraz w aplikacji VSCO sam utworzysz 10 ulubionych presetów

2

Autor: Michał Chrzanowski

10 Listopad 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Aplikacja VSCO staje się coraz mocniejszych narzędziem do mobilnej edycji zdjęć. Teraz ten popularny program umożliwia także zapisanie aż 10 dowolnie stworzonych presetów i stylów.

Co to VSCO? VSCO to jedna z bardziej rozbudowanych i zarazem przystępnych aplikacji mobilnych służących do wykonywania i szybkiej edycji zdjęć. Popularność wśród użytkowników zdobyła za sprawą między innymi różnorodnych filtrów kolorystycznych i stylów imitujących efekty, które moglibyśmy osiągnąć podczas fotografowania analogiem.

Niedawno pisaliśmy, że najpopularniejsze presety VSCO zyskały nową odsłonę. Teraz jednak w jej stronę może spojrzeć znacznie więcej zaawansowanych fotografów. Wszystko za sprawą najnowszej aktualizacji, która wprowadza bardzo ciekawą funkcję.

VSCO to jedna z bardziej rozbudowanych i zarazem przystępnych aplikacji mobilnych

Własne presety VSCO w jednym miejscu

W aplikacji VSCO możemy znaleźć zupełnie nową funkcję Recipes. Dzięki niej użytkownicy są w stanie zapisać swoje ulubione style oraz nałożyć je na dowolne zdjęcie. Słowem, mogą utworzyć aż 10 swoich własnych presetów. Wszystkie zostaną umieszczone w nowej karcie menu. Poniżej prezentujemy krótki film ukazujący funkcjonalność nowej opcji.

 

Ile kosztuje aplikacja VSCO?

Funkcja Recipes jest dostępna głównie dla subskrybentów VSCO X. Inny użytkownicy będą mogli zapisać wyłącznie jeden stworzony styl (w ramach Recipes) lub dołączyć do rodziny VSCO X (roczny abonament wynosi 20 dolarów).

Więcej informacji o nowej funkcji Recipes znajdziecie na stronie vsco.co.

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Set.a.light 3D od teraz pozwala także na symulację oświetlenia filmowego
Set.a.light 3D od teraz pozwala także na symulację oświetlenia filmowego
Najbardziej zaawansowany symulator oświetlenia studyjnego doczekał się pokaźnej aktualizacji, która pozwoli szczegółowo zaplanować oświetlenie na planie filmowym....
1
0
Capture One podniesie ceny od 11 stycznia - nawet 50% drożej
Capture One podniesie ceny od 11 stycznia - nawet 50% drożej
Oprogramowanie spod szyldu C1 nigdy nie należało do tanich, teraz jednak będzie jeszcze mniej osiągalne. Od poniedziałku1 stycznia ceny poszczególnych pakietów znacznie wzrosną.
2
0
Aplikacja DJI GO 4 otrzymuje tryb prywatny - dane o locie nie będą wysyłane do sieci
Aplikacja DJI GO 4 otrzymuje tryb prywatny - dane o locie nie będą wysyłane do sieci
Choć podobną funkcjonalność oferuje już aplikacja DJI Pilot, tryb lokalnych danych dopiero teraz trafia do apki GO, kontrolującej konsumenckie drony producenta. Dzięki...
0
0