Teraz w aplikacji VSCO sam utworzysz 10 ulubionych presetów

2
Michał Chrzanowski
10 Listopad 2017
Artykuł na: 2-3 minuty

Aplikacja VSCO staje się coraz mocniejszych narzędziem do mobilnej edycji zdjęć. Teraz ten popularny program umożliwia także zapisanie aż 10 dowolnie stworzonych presetów.

VSCO to jedna z bardziej rozbudowanych i zarazem przystępnych aplikacji mobilnych służących do wykonywania i szybkiej edycji zdjęć. Popularność wśród użytkowników zdobyła za sprawą między innymi różnorodnych filtrów kolorystycznych imitujących efekty, które moglibyśmy osiągnąć podczas fotografowania analogiem. Teraz jednak w jej stronę może spojrzeć znacznie więcej zaawansowanych fotografów. Wszystko za sprawą najnowszej aktualizacji, która wprowadza bardzo ciekawą funkcję.

Własne presety w jednym miejscu

W aplikacji VSCO możemy znaleźć zupełnie nową funkcję Recipes. Dzięki niej użytkownicy są w stanie zapisać swoje ulubione style oraz nałożyć je na dowolne zdjęcie. Słowem, mogą utworzyć aż 10 swoich własnych presetów. Wszystkie zostaną umieszczone w nowej karcie menu. Poniżej prezentujemy krótki film ukazujący funkcjonalność nowej opcji.

 

Funkcja Recipes jest dostępna głównie dla subskrybentów VSCO X. Inny użytkownicy będą mogli zapisać wyłącznie jeden stworzony preset (w ramach Recipes) lub dołączyć do rodziny VSCO X (roczny abonament wynosi 20 dolarów). Więcej informacji o nowej funkcji znajdziecie na stronie vsco.co.

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Software
Luminar Flex z systemem Accent AI 2.0 - inteligentna wtyczka, która odmienić ma sposób pracy w programach graficznych
Luminar Flex z systemem Accent AI 2.0 - inteligentna wtyczka, która odmienić ma sposób pracy w...
Skylum zaktualizowało wtyczkę Flex, która użytkownikom programów Photoshop i Lightroom oferuje najważniejsze funkcje programu Luminar w przystępnej i wygodnej do...
23
0
Luminar rośnie w siłę. Teraz jest jeszcze szybszy i wydajniejszy
Luminar rośnie w siłę. Teraz jest jeszcze szybszy i wydajniejszy
Luminar doczekał się kolejnej aktualizacji. Wraz z uaktualnieniem do wersji 3.1.1 program ma wyraźnie przyspieszyć. Cieszyć się mamy także z poprawy stabilności oraz...
15
0
ON1 Effects 2019 dostępne do pobrania za darmo
ON1 Effects 2019 dostępne do pobrania za darmo
Chcecie dodać waszym zdjęciom nieco charakteru? Teraz możecie to zrobić zupełnie za darmo. Aż do 19 czerwca program ON1 Effects 2019 możemy pobrać bezpłatnie ze strony...
89
1