Getty Images

Wszystkie artykuły z tagiem: "Getty Images" w serwisie fotopolis.pl:
Getty Images pozwane za nieetyczne praktyki i sprzedawanie darmowych zdjęć
Stockowy gigant na przestrzeni ostatnich lat kilkukrotnie był już bohaterem mniejszych i większych skandali dotyczących licencjonowania fotografii. Kolejny proces wytacza firma marketingowa CixxFive Concepts, a tym razem chodzi o nieetyczne zagrania, polegające na wprowadzaniu w błąd klientów.
3 Kwi 2019
Maciej Luśtyk
0
Google i Getty zawiązują współpracę, by walczyć z kradzieżą zdjęć. Nadchodzą zmiany w przeglądarce
Kradzież materiałów w sieci to jeden z największych problemów współczesnego internetu, którego skutki niejednokrotnie odczuwają fotografowie. Walkę z tym procederem zapowiada Google. Czy jednak jest to w ogóle możliwe?
12 Lut 2018
Maciej Luśtyk
0
Getty Images wystartowało z „kreatywnym stypendium“ dla wschodzących fotograficznych talentów
Getty Images co roku przyznaje szereg grantów obiecującym twórcom. Tym razem jednak postanowiło wesprzeć i wypromować wschodzące talenty z dziedziny fotografii kreatywnej. Łączna pula w stypendium Getty Images Creative Bursary wynosi aż 40 tys. dolarów. Już można zgłaszać soją kandydaturę.
20 Paź 2017
Michał Chrzanowski
0
Jesteś kobietą i fotografujesz sport? Masz szansę na płatny staż w Getty Images
Czy fotografia sportowa to wyłącznie zawód dla mężczyzn? Z tym stereotypem chce walczyć Getty Images i startuje z konkursem na płatny staż w londyńskiej siedzibie firmy, który pozwoli zwycięskiej fotografce zaistnieć w branży.
3 Lut 2017
Maciej Luśtyk
0
Getty kontratakuje. Zaskakująca odpowiedź na miliardowy pozew
Zapewne pamiętacie jeszcze sprawę Carol M. Highsmith, która w lipcu wytoczyła fotograficznemu gigantowi pozew na miliard dolarów. Wszystkim wydawało się, że słusznie. Jak można było przewidzieć, Getty jest zupełnie innego zdania.
13 Wrz 2016
Maciej Luśtyk
0
Granty Getty Images przyznane. Łączna pula to aż $50 000
Mary Frances Calvert, Kirsten Luce, Katie Orlinsky, Sergey Ponomarev i Jonathan Torgovnik to laureaci tegorocznych grantów Getty Images. Otrzymane stypendia zostaną przeznaczone na realizację projektów wyłonionych fotografów.
2 Wrz 2016
Michał Chrzanowski
0
Dział Getty Images Reportage przestanie istnieć. Co to oznacza dla jego fotoreporterów?
Wielkimi krokami zbliża się nieuchronny koniec oddziału Getty Images Reportage. Wraz z początkiem października jego fotografowie przestaną być reprezentowani przez agencję. Jednak pojawiło się dla nich światełko w tunelu.
1 Wrz 2016
Michał Chrzanowski
0
Zobacz, jak powstają podwodne zdjęcia z igrzysk w Rio
Relacjonowanie Igrzysk Olimpijskich to nie lada wyzwanie. Aby uzyskać wyjątkowe zdjęcia fotografowie coraz częściej korzystają z niekonwencjonalnych rozwiązań. Zobaczcie, w jaki sposób robi to Al Bello, fotograf Getty Images.
10 Sie 2016
Maciej Luśtyk
0
Fałszowanie praw autorskich i kradzież. Getty pozwane po raz kolejny!
Mija raptem tydzień odkąd dowiedzieliśmy się o rekordowym pozwie wytoczonym Getty Images przez amerykańską fotografkę, a na jaw wychodzi, że przywłaszczanie przez agencję cudzych zdjęć było standardową praktyką. Firmę pozywa niezależna agencja prasowa Zuma.
4 Sie 2016
Maciej Luśtyk
0
Pozew o miliard dolarów: znamy oficjalne stanowisko Getty Images
W zeszłym tygodniu informowaliśmy Was o wyjątkowym pozwie wytoczonym przez oszukaną fotografkę agencji Getty Images. Z początku przedstawiciele agencji milczeli, teraz jednak wystosowali oficjalne oświadczenie.
1 Sie 2016
Maciej Luśtyk
0