Leica Gallery Warszawa

Wszystkie artykuły z tagiem: "Leica Gallery Warszawa" w serwisie fotopolis.pl:
Too Tired Project - fotografia w walce z depresją w Leica 6x7 Gallery Warszawa
Macie doświadczenie z problemami psychicznymi, które odbiło się na Waszych zdjęciach? Pokażcie je podczas wyjątkowego spotkania #tootiredwarsaw w warszawskiej Leica 6x7 Gallery.
12 Mar 2019
Redakcja Fotopolis
0
Fotografia a kobiece ciało, czyli Sonia Szóstak w Leica 6x7 Gallery Warszawa
Nadchodząca indywidualna wystawa Sonii Szóstak to pierwsza okazja dla mieszkańców stolicy do zapoznania się na żywo z dorobkiem jednej z najzdolniejszych polskich fotografek młodego pokolenia. Wernisaż już 15 lutego.
25 Sty 2019
Redakcja Fotopolis
6
Dominik Tarabański w Leica 6x7 Gallery Warszawa. “Pamiętam kto dał mi wiarę, że wszystko jest możliwe”
Już w najbliższy piątek w warszawskiej Leica 6x7 Gallery wernisaż najnowszej wystawy Dominika Tarabańskiego. Osobisty projekt  “Roses fot Mother” to osobliwe kompozycje roślinne tworzone z myślą o bliskiej osobie.
12 Gru 2018
Redakcja Fotopolis
0
„Znaki czasu” – spotkanie z fotografem Damianem Chrobakiem
Tematem spotkania z Damianem Chrobakiem, fotografem i założycielem grupy Un-Posed, będzie czarno-biała fotografia dokumentalna, która powstaje „w rytmie życia ulicy i miasta”.
5 Paź 2018
Redakcja Fotopolis
0
Jacob Aue Sobol: „Gdy patrzę dziś na swoje aparaty, nawet nie chcę ich dotykać”
O powodach odwieszenia aparatu na kołek, nowych początkach i łowieniu ryb, z fotografem Magnum Jacobem Aue Sobolem rozmawia Joanna Kinowska.
4 Paź 2018
Joanna Kinowska
0
Jacob Aue Sobol: „Fotografuj jak pijany muzyk grający na pianinie“
„Fotografuj jak pijany muzyk grający na pianinie“ powiedział kiedyś Jacob Aue Sobol, fotograf agencji Magnum Photos. Mówiąc te słowa miał myśli fotografowanie „z ręki”, pracę z intuicją i sercem oraz decydujący moment, w którym zapominamy, że trzymamy w rękach aparat. Właśnie taka jest wystawa „With and Without You“, której wernisaż odbędzie się 28 września w Leica 6x7 Gallery Warszawa.
24 Wrz 2018
Redakcja Fotopolis
0
Tomek Sikora na Mysiej, czyli weekendowe święto fotografii w Leica 6x7 Gallery Warszawa
Leica 6×7 Gallery Warszawa zaprasza na trzydniowe święto Tomka Sikory w weekend 7-9 września. Pięćdziesiąt lat pracy twórczej i 70 urodziny to doskonały pretekst, aby w gronie miłośników fotografii porozmawiać, posłuchać mistrzów fotografii i muzyki.
31 Sie 2018
Redakcja Fotopolis
0
Fotograficzne wyrwy w czasie, w które wpadamy. “Lekcje ciemności” Bogdana Konopki od jutra w Leica 6x7 Gallery Warszawa
Wystawa „Leçons de Ténèbres” prezentuje ponad 30 odbitek, wykonanych ręcznie w paryskiej ciemni artysty. Uchylają one drzwi do magii codzienności i wspomnień - poetyckich i niepokojących i zabierają nas w podróż, w głąb fotograficznej wrażliwości.
7 Cze 2018
Maciej Luśtyk
0
Już jutro spotkanie autorskie z Tomaszem Wysockim i oprowadzenie po wystawie Wojciecha Zamecznika
Jeżeli czwartkowy wieczór macie wolny, zarezerwujcie go na trwające właśnie wystawy Fundacji Archeologia Fotografii i Leica 6x7 Gallery Warszawa. Oprowadzenia kuratorskie zapewnią wam unikalny wgląd w prezentowane prace.
9 Maj 2018
Redakcja Fotopolis
0
"Smak wiśni" to najnowszy projekt Tomasza Wysockiego. Wernisaż już dziś w 6x7 Leica Gallery Warszawa
"Smak wiśni" Tomasza Wysockiego to 12 wielkoformatowych, drobiazgowo zaplanowanych fotografii, dotykających tematu egzystencji i otwierających pole do własnych interpretacji. Wernisaż już dziś w 6x7 Leica Gallery Warszawa.
20 Kwi 2018
Redakcja Fotopolis
0