Leica Gallery Warszawa

Wszystkie artykuły z tagiem: "Leica Gallery Warszawa" w serwisie fotopolis.pl:
Czy ludzie dotarli na Księżyc? Opowiedz o tym zdjęciami i wygraj aparat Leica Q2
Z okazji 50-lecia “rzekomego” zdobycia Księżyca Leica 6x7 Gallery Warszawa wspólnie z Łódzką Szkołą Filmową ruszają z konkursem fotografii kreatywnej, w którym do wygrania jest aparat o wartości 21 tys. zł. Wystarczy jedynie ciekawie zinterpretować temat konkursu.
13 Cze 2019
Redakcja Fotopolis
0
Thomas Herbrich: „Zwracam uwagę na kwestie wiarygodności fotografii“
Projekt Thomasa Herbricha, zatytułowany „Lądowanie na Księżycu - historia prawdziwa”, rozwiewa szereg wątpliwości, które na przestrzeni pięciu dekad narosły dookoła kosmicznej misji Apollo 11. Wernisaż już w najbliższą środę (12 czerwca) w Leica 6x7 Gallery Warszawa.
7 Cze 2019
Redakcja Fotopolis
1
“Vulnerable”, czyli lateksowy sen o bliskości i ludzkim ciele. Premiera książki Tadeusza Chudego w Leica 6x7 Gallery Warszawa
Książka "Vulnerable" to ostatnia część  i podsumowanie projektu długoterminowego Kinky, w skład którego wchodzi wystawa fotograficzna, film dokumentalny oraz publikacja. Premiera już 18 kwietnia.
12 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
Bałkany lat 30. XX wieku na zdjęciach Tadeusza Wańskiego. Od 11 kwietnia w Leica 6x7 Gallery Warszawa
Zdjęcia jednego z najbardziej popularnych fotografów dwudziestolecia międzywojennego, czołowego polskiego piktorialisty Tadeusza Wańskiego obejrzymy wiosną w warszawskiej Leica 6x7 Gallery.
8 Kwi 2019
Redakcja Fotopolis
0
Too Tired Project - fotografia w walce z depresją w Leica 6x7 Gallery Warszawa
Macie doświadczenie z problemami psychicznymi, które odbiło się na Waszych zdjęciach? Pokażcie je podczas wyjątkowego spotkania #tootiredwarsaw w warszawskiej Leica 6x7 Gallery.
12 Mar 2019
Redakcja Fotopolis
0
Fotografia a kobiece ciało, czyli Sonia Szóstak w Leica 6x7 Gallery Warszawa
Nadchodząca indywidualna wystawa Sonii Szóstak to pierwsza okazja dla mieszkańców stolicy do zapoznania się na żywo z dorobkiem jednej z najzdolniejszych polskich fotografek młodego pokolenia. Wernisaż już 15 lutego.
25 Sty 2019
Redakcja Fotopolis
6
Dominik Tarabański w Leica 6x7 Gallery Warszawa. “Pamiętam kto dał mi wiarę, że wszystko jest możliwe”
Już w najbliższy piątek w warszawskiej Leica 6x7 Gallery wernisaż najnowszej wystawy Dominika Tarabańskiego. Osobisty projekt  “Roses fot Mother” to osobliwe kompozycje roślinne tworzone z myślą o bliskiej osobie.
12 Gru 2018
Redakcja Fotopolis
0
„Znaki czasu” – spotkanie z fotografem Damianem Chrobakiem
Tematem spotkania z Damianem Chrobakiem, fotografem i założycielem grupy Un-Posed, będzie czarno-biała fotografia dokumentalna, która powstaje „w rytmie życia ulicy i miasta”.
5 Paź 2018
Redakcja Fotopolis
0
Jacob Aue Sobol: „Gdy patrzę dziś na swoje aparaty, nawet nie chcę ich dotykać”
O powodach odwieszenia aparatu na kołek, nowych początkach i łowieniu ryb, z fotografem Magnum Jacobem Aue Sobolem rozmawia Joanna Kinowska.
4 Paź 2018
Joanna Kinowska
1
Jacob Aue Sobol: „Fotografuj jak pijany muzyk grający na pianinie“
„Fotografuj jak pijany muzyk grający na pianinie“ powiedział kiedyś Jacob Aue Sobol, fotograf agencji Magnum Photos. Mówiąc te słowa miał myśli fotografowanie „z ręki”, pracę z intuicją i sercem oraz decydujący moment, w którym zapominamy, że trzymamy w rękach aparat. Właśnie taka jest wystawa „With and Without You“, której wernisaż odbędzie się 28 września w Leica 6x7 Gallery Warszawa.
24 Wrz 2018
Redakcja Fotopolis
0