Wildlife Photographer of The Year

Wszystkie artykuły z tagiem: "Wildlife Photographer of The Year" w serwisie fotopolis.pl:
Zobacz 25 zdjęć, które walczą o Nagrodę Publiczności konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018
Miłośnicy fotografii przyrodniczej z całego świata mogą już oddawać głosy na swoją ulubioną fotografię konkursu Wildlife Photographer of the Year 2018.
16 Sty 2019
Michał Chrzanowski
2
Piękna i zagrożona - natura na zdjęciach zwycięzców Wildlife Photographer of the Year 2018
Organizowany od pół wieku przez Muzeum Historii Naturalnej w Londynie konkurs Wildlife Photographer of the Year, co roku oferuje nam unikalne spojrzenie na piękno i problemy dzikiego życia na naszej planecie. Fotografie nagrodzone w 54. edycji to nie tylko piękne kadry, ale i trudne tematy.
17 Paź 2018
Maciej Luśtyk
0
Wildlife Photographer of the Year 2018 - zobaczcie zdjęcia finalistów
Dobiega końca tegoroczna edycja Wildlife Photographer of the Year. Laureatów tego prestiżowego konkursu poznamy 16 października, jednak już teraz organizatorzy zaprezentowali 14 zdjęć finalistów.
3 Wrz 2018
Michał Chrzanowski
0
Laureat Wildlife Photographer of the Year zdyskwalifikowany za oszustwo
Marcio Cabral, zwycięzca w kategorii „zwierzęta w swoim naturalnym środowisku”, został zdyskwalifikowany przez organizatorów Wildlife Photographer of the Year. Okazało się, że jego zdjęcie „The Night Raider” prezentujące mrówkojada atakującego kopiec termitów jest zmanipulowane.
30 Kwi 2018
Michał Chrzanowski
4
Wildlife Photographer of the Year 2017 - nagroda publiczności przyznana
Wildlife Photographer of the Year to jeden z największych i najbardziej prestiżowych konkursów poświęconych fotografii przyrodniczej. Przez ostatni miesiąc nadesłane zdjęcia rywalizowały o głos publiczności w otwartym plebiscycie. Zobaczcie prace laureatów.
14 Lut 2018
Maciej Luśtyk
0
Zagłosuj na najlepsze zdjęcie Wildlife Photographer of the Year
Miłośnicy przyrody z całego świata mogą już wziąć udział w głosowaniu na najlepsze zdjęcie Wildlife Photographer of the Year, którego autor otrzyma Nagrodę Publiczności. Na Wasze głosy organizatorzy czekają do początku lutego.
12 Sty 2018
Michał Chrzanowski
0
Przejmujący "pomnik gatunku" wygrywa w konkursie Wildlife Photographer of the Year 2017. Zobaczcie nagrodzone prace
Organizowany przez Muzeum Historii Naturalnej w Londynie konkurs Wildlife Photographer of the Year, co roku oferuje nam unikalne spojrzenie na piękno i problemy dzikiego życia na naszej planecie. Fotografie nagrodzone w 53. edycji to nie tylko piękne kadry ale i trudne tematy.
17 Paź 2017
Maciej Luśtyk
0
Wildlife Photographer of the Year 2017 - zdjęcia finalistów
Organizowany przez Muzeum Historii Naturalnej w Londynie konkurs Wildlife Photographer of the Year, co roku pozwala nam wejrzeć w piękno dzikiego życia na naszej planecie. Nazwiska zwycięzców poznamy 13 października, ale już teraz otrzymujemy przedsmak w postaci zdjęć 13 finalistów.
12 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Wildlife Photographer of the Year 2016 – pierwsze zdjęcia finalistów
Ciekawski lis, nieustraszony nietoperz czy dociekliwa orka to tylko kilku bohaterów zdjęć nadesłanych do 52 edycji Wildlife Photographer of the Year. Wyniki konkursu poznamy w połowie października, jednak już teraz organizatorzy zaserwowali nam przedsmak w postaci zdjęć 11 finalistów.
31 Sie 2016
Michał Chrzanowski
0
Startuje konkurs Wildlife Photographer of the Year 2016
Od dzisiaj do do 25 lutego 2016 roku można zgłaszać prace do kolejnej edycji prestiżowego konkursu Wildlife Photographer of the Year. Na zwycięzcę czeka 10 tys. funtów.
4 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0