Profoto

Wszystkie artykuły z tagiem: "Profoto" w serwisie fotopolis.pl:
Profoto B10 Plus - duża moc w kompaktowej lampie bez kompromisów
Profoto B10 Plus ma być odpowiedzią na wymagania fotografów. Zapewnia m.in. błysk o mocy 500 Ws, TTL i HSS, współczynnik CRI 90-96 oraz kompaktową i wytrzymałą obudowę.
5 Cze 2019
Michał Chrzanowski
0
Profoto A1X - mocniejsza bateria, kompatybilność z systemem Sony i nie tylko
Profoto zaprezentowało właśnie drugą odsłonę swojej kompaktowej i mocnej lampy. Model A1X to między innymi dłuższy czas pracy na baterii, szybszy czas przeładowania pomiędzy błyskami, wygodna obsługa czy wreszcie kompatybilność z bezlusterkowcami Sony.
15 Maj 2019
Michał Chrzanowski
0
Profoto Connect - transmiter bez przycisków, który sam dobierze parametry oświetlenia
Wiele osób boi się pracy ze światłem błyskowym. Właśnie z myślą o nich powstał wyzwalacz Profoto Connect, który dostarczyć ma nam doskonałych ekspozycji bez konieczności zagłębiania się w szczegóły techniczne. Ale skorzystają z niego także zawodowcy.
27 Mar 2019
Maciej Luśtyk
0
Czy Profoto zaprezentuje kompaktową, przenośną lampę o dużej mocy?
W świecie lamp trudno obecnie o nowe rewolucyjne rozwiązania, ale pewnym trendem jest miniaturyzacja głowic. Wygląda na to, że swoją cegiełkę dołoży do niego także Profoto, zapowiadając „coś małego”.
10 Wrz 2018
Maciej Luśtyk
0
Profoto A1 Duo Kit - zestaw oświetleniowy dla kreatywnych
Lampa A1 łączy w sobie możliwości lampy studyjnej z rozmiarami zwykłego speedlighta. W ofercie firmy pojawił się A1 Duo Kit, który pozwoli nam stworzyć wygodny przenośny zestaw oświetleniowy w niższej cenie niż gdybyśmy chcieli kupić lampy osobno.
29 Sie 2018
Maciej Luśtyk
0
Profoto i Broncolor rozszerzają wsparcie o aparaty Fujifilm
Dobra wiadomość dla fotografów, którzy chcą używać aparatów systemu X w wymagających sesjach studyjnych. Nowe transmitery Profoto Air Remote TTL-F oraz Broncolor RFS 2.2F pozwalają na bezproblemową współprace aparatów Fuji z profesjonalnymi systemami lamp.
14 Gru 2017
Maciej Luśtyk
0
Profoto A1 - możliwości lampy studyjnej w formie Speedlighta
Profoto zaprezentowało najmniejszą lampę ze swojej oferty, która zaskakuje konstrukcją i  funkcjonalnością, ale niestety też ceną.
19 Wrz 2017
Maciej Luśtyk
0
Profoto B1X - jeszcze więcej mocy w kompaktowej lampie plenerowej
Profoto to jeden z najchętniej używanych systemów oświetleniowych przez profesjonalistów, a lampy B1 to jedne z najlepszych modułów do pracy w terenie. Właśnie poznaliśmy ich następcę z imponującą specyfikacją.
16 Maj 2017
Maciej Luśtyk
0
Profoto powraca na polski rynek
Profesjonalne oświetlenie Profoto to marzenie niejednego zawodowego fotografa. Teraz produkty szwedzkiego producenta będą dostępne w sprzedaży także w naszym kraju.
1 Lut 2017
Michał Chrzanowski
1
Profoto D2 TTL Monolight - lampy, które mają zatrzymać czas
Firma Profoto zaprezentowała nowe lampy studyjne D2 TTL Monolight. Ich specyfikacja robi wrażenie i jak zapewnia producent są to „najszybsze lampy na świecie“.
16 Wrz 2016
Michał Chrzanowski
0