Profoto powraca na polski rynek

Profoto powraca na polski rynek

Profesjonalne oświetlenie Profoto to marzenie niejednego zawodowego fotografa. Teraz produkty szwedzkiego producenta będą dostępne w sprzedaży także w naszym kraju.

Profoto to firma, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Rozwiązania szwedzkiego producenta systemów oświetleniowych są kierowane do najbardziej wymagających fotografów, którzy poszukują bezkompromisowej jakości.

W ofercie znajdziemy małe mobilne lampy akumulatorowe, klasyczne kompaktowe lampy studyjne oraz zestawy oparte na generatorach o wysokiej wydajności. Dopełnieniem tego jest szeroka gama modyfikatorów światła. Dostępność kilkuset różnych softboxów, parasolek, filtrów barwnych oraz pilotów i kontrolerów błysku, zapewnia możliwość kreatywnej realizacji niejednego fotograficznego wyzwania.

Firma na polskim rynku pojawia się także z ciekawą promocją Kupując dowolny zestaw lamp B1 lub B2, każdy otrzyma za darmo radiowy kontroler Air lub AirTTL (do wyboru Canon, Nikon, Sony) o wartości 1750 zł.

Pilot AirTTL umożliwia fotografowanie z pełną obsługą zaawansowanego systemu pomiaru światła, pracę w trybie HSS oraz zarządzanie sposobem pracy pojedynczych lamp lub całych grup. AirTTL może pracować na ośmiu kanałach komunikacji i obsługiwać do 3 grup lamp. Zasięg pracy w trybie TTL wynosi do 100 m, a w trybie namulanym do 300 m.

Promocja obowiązuje do końca kwietnia 2017 roku lub do wyczerpania zapasów. Więcej informacji znajdziecie na stronie firmy K-Consult - oficjalnego dystrybutora Profoto w Polsce.

zdjęcie główne: Michael Mueller, Profoto B1 (materiały prasowe)

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4