Profoto powraca na polski rynek

Profoto powraca na polski rynek

Profesjonalne oświetlenie Profoto to marzenie niejednego zawodowego fotografa. Teraz produkty szwedzkiego producenta będą dostępne w sprzedaży także w naszym kraju.

Profoto to firma, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Rozwiązania szwedzkiego producenta systemów oświetleniowych są kierowane do najbardziej wymagających fotografów, którzy poszukują bezkompromisowej jakości.

W ofercie znajdziemy małe mobilne lampy akumulatorowe, klasyczne kompaktowe lampy studyjne oraz zestawy oparte na generatorach o wysokiej wydajności. Dopełnieniem tego jest szeroka gama modyfikatorów światła. Dostępność kilkuset różnych softboxów, parasolek, filtrów barwnych oraz pilotów i kontrolerów błysku, zapewnia możliwość kreatywnej realizacji niejednego fotograficznego wyzwania.

Firma na polskim rynku pojawia się także z ciekawą promocją Kupując dowolny zestaw lamp B1 lub B2, każdy otrzyma za darmo radiowy kontroler Air lub AirTTL (do wyboru Canon, Nikon, Sony) o wartości 1750 zł.

Pilot AirTTL umożliwia fotografowanie z pełną obsługą zaawansowanego systemu pomiaru światła, pracę w trybie HSS oraz zarządzanie sposobem pracy pojedynczych lamp lub całych grup. AirTTL może pracować na ośmiu kanałach komunikacji i obsługiwać do 3 grup lamp. Zasięg pracy w trybie TTL wynosi do 100 m, a w trybie namulanym do 300 m.

Promocja obowiązuje do końca kwietnia 2017 roku lub do wyczerpania zapasów. Więcej informacji znajdziecie na stronie firmy K-Consult - oficjalnego dystrybutora Profoto w Polsce.

zdjęcie główne: Michael Mueller, Profoto B1 (materiały prasowe)

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm GFX 100 - zdjęcia przykładowe
26 Cze 2019
W nasze ręce trafił król średnioformatowego systemu Fujifilm. Zobaczcie, jak wyglądają 102-megapikselowe zdjęcia z GFX 100!
3
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4