Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Profoto powraca na polski rynek

1

Autor: Michał Chrzanowski

1 Luty 2017
Artykuł na: 4-5 minut

Profesjonalne oświetlenie Profoto to marzenie niejednego zawodowego fotografa. Teraz produkty szwedzkiego producenta będą dostępne w sprzedaży także w naszym kraju.

Profoto to firma, której chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Rozwiązania szwedzkiego producenta systemów oświetleniowych są kierowane do najbardziej wymagających fotografów, którzy poszukują bezkompromisowej jakości.

W ofercie znajdziemy małe mobilne lampy akumulatorowe, klasyczne kompaktowe lampy studyjne oraz zestawy oparte na generatorach o wysokiej wydajności. Dopełnieniem tego jest szeroka gama modyfikatorów światła. Dostępność kilkuset różnych softboxów, parasolek, filtrów barwnych oraz pilotów i kontrolerów błysku, zapewnia możliwość kreatywnej realizacji niejednego fotograficznego wyzwania.

Firma na polskim rynku pojawia się także z ciekawą promocją Kupując dowolny zestaw lamp B1 lub B2, każdy otrzyma za darmo radiowy kontroler Air lub AirTTL (do wyboru Canon, Nikon, Sony) o wartości 1750 zł.

Pilot AirTTL umożliwia fotografowanie z pełną obsługą zaawansowanego systemu pomiaru światła, pracę w trybie HSS oraz zarządzanie sposobem pracy pojedynczych lamp lub całych grup. AirTTL może pracować na ośmiu kanałach komunikacji i obsługiwać do 3 grup lamp. Zasięg pracy w trybie TTL wynosi do 100 m, a w trybie namulanym do 300 m.

Promocja obowiązuje do końca kwietnia 2017 roku lub do wyczerpania zapasów. Więcej informacji znajdziecie na stronie firmy K-Consult - oficjalnego dystrybutora Profoto w Polsce.

zdjęcie główne: Michael Mueller, Profoto B1 (materiały prasowe)

Autor: Michał Chrzanowski

Stały bywalec naszego laboratorium. Ciągle patrzy na świat przez różne ogniskowe oraz przemierza miasta i wioski obwieszony sprzętem fotograficznym. Uwielbia stylowe aparaty, a także eleganckie i funkcjonalne akcesoria. Ma słabość do monochromu i suwaków w programie Lightroom, po godzinach – do literatury faktu i muzyki country.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Newell S6M - mikrofon krawatowy z odsłuchem na żywo
Na rynku pojawił się nowy mikrofon krawatowy Newell S6M. Jest dyskretny, z funkcją odsłuchu i z możliwością zasilania podczas nagrywania filmów lub tworzenia relacji na Instagram.
1
0
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox LED1000 II - wysokiej jakości filmowe oświetlacze o dużej mocy
Godox wprowadza na polski rynek nowe wersje paneli LED 1000, wzbogacone m.in. o możliwość sterowania DMX. Dostępna jest wersja ze stałą temperaturą barwową 5600K...
0
0
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Mocowane na magnes filtry Irix Magnetic Mount System do obiektywów filmowych
Irix rozszerza system magnetycznych akcesoriów Magnetic Mount System o filtry do obiektywów filmowych.
0
0
Powiązane artykuły