Profoto B10 - w promocyjnym zestawie taniej o 2780 zł

Autor: Redakcja Fotopolis

13 Kwiecień 2022
Artykuł na: 4-5 minut

Dystrybutor marki Profoto wystartował z promocją na lampę B10. Do końca maja zestaw z bezprzewodowym wyzwalaczem i specjalnym pokrowcem kupimy taniej o 2780 zł.

Materiał partnera

Podróżowanie i poznawanie świata są dla fotografa nieodłączną życiową mantrą. Zwłaszcza dla Little Shao. Aranżacja sesji fotograficznej w królewskiej rezydencji w Południowej Korei to ekscytująca podróż z niezastąpionymi lampami błyskowymi B10. Sprawdź, jak fotografia uliczna zmieniła się w widowiskową grę świateł i jak Little Shao uzyskał oryginalne efekt na swoich fotografiach. Poznaj historię sesji Little Shao, zainspiruj się, skorzystaj z oferty specjalnej i dołącz do kreatorów obrazu narzędziami Profoto.

Rozmiar sprzętu dla fotografa ma znaczenie – naprawdę. Właśnie dlatego Profoto stworzyło lampę Profoto B10 – najmniejszą i najlżejszą mobilną lampę zewnętrzną w ich historii. B10 ma kształt i wymiary zbliżone do jasnych obiektywów fotograficznych dzięki czemu z powodzeniem mieści się z pozostałym sprzętem w poręcznej, naramiennej torbie fotograficznej Profoto Location. B10 mimo swych kompaktowych rozmiarów dostarcza światła o mocy równej aż pięciu klasycznych lamp typu speedlight. Ponadto, oferuje również opcję światła ciągłego z regulowaną temperaturą barwową dzięki czemu możesz wykorzystać ją przy nagrywaniu wideo lub nastrojowego doświetlenia planu sceny.

Takie cechy pozwalają Ci kreatywnie używać oświetlenia w dowolnym miejscu. Dzięki kompatybilności z ponad 120 narzędziami do kształtowania światła, pilotami Profoto Air Remote TTL i możliwości sterowania z aplikacji Profoto, masz prawie nieograniczone możliwości rozwoju. Profoto B10 to wielkie światło w małej obudowie.

Oferta specjalna

Teraz, dzięki specjalnej promocji tego typu system możemy zbudować znacznie taniej. Kupując lampę Profoto B10, akcesoria Air Remote TTL oraz torbę Profoto Location otrzymamy taniej o 2780 zł.

Profoto B10 - warunki promocji

  • Promocja obowiązuje w dniach od 12.04.022 do 31.05.2021 r. lub do odwołania.
  • Promocja dotyczy produktów pochodzących wyłącznie z dystrybucji Autoryzowanego Dystrybutora produktów Profoto w Polsce – firmy K-Consult Sp. z o.o.
  • Oferta dostępna jest u Autoryzowanych Dealerów Profoto w Polsce.
  • Oferta nie łączy się z innymi promocjami na Profoto B10, pilotami Air Remote TTL czy innymi akcesoriami marki Profoto.
  • Przy zakupie 1 szt. lampy Profoto B10 (kod: 901163) otrzymasz możliwość zakupu w zestawie w preferencyjnej cenie: 1 szt. wyzwalacza Profoto Air Remote TTL dowolnej, wybranej dedykacji oraz 1 szt. torby Profoto Location (kod: 340216).

Sugerowane przez producenta ceny detaliczne brutto ujęte w poniższej tabeli są jedynie niewiążącą rekomendacją, a realne ceny poszczególnych produktów mogą różnić się w zależności od oferty Dealera.

Gdzie kupić?

Listę autoryzowanych dealerów marki Profoto znajdziecie pod adresem profotopolska.pl/gdzie-kupic/.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Microsoft Surface Laptop Studio 2 - dwukrotnie bardziej wydajny od Macbooka Pro M2 Max?
Microsoft Surface Laptop Studio 2 - dwukrotnie bardziej wydajny od Macbooka Pro M2 Max?
Microsoft prezentuje swój najnowszy flagowy laptop. Wyposażony w najnowsze, bazujące na hybrydowej architekturze procesory Intela 13. generacji, grafikę Nvidia i do 64 GB pamięci RAM...
9
Nowości Sandisk Professional - dysk G-Drive Project, stacja G-Raid Mirror i karty CFexpress Pro-Cinema
Nowości Sandisk Professional - dysk G-Drive Project, stacja G-Raid Mirror i karty CFexpress...
Western Digital zaprezentowało nowości z oferty SanDisk i SanDisk Professional - dwa dyski biurkowe dla wymagających oraz karta pamięci dedykowana profesjonalnym produkcjom wideo.
4
Newell RGB Cutie Pie - kompaktowa lampka LED z regulacją temperatury, barwy i efektami
Newell RGB Cutie Pie - kompaktowa lampka LED z regulacją temperatury, barwy i efektami
Nowa kompaktowa lampa LED Newell Cutie Pie to praktyczne oświetlenie, które wyróżnia się ciekawą budową i mnogością oferowanych funkcji.
1
Powiązane artykuły