Profoto B10 - w promocyjnym zestawie taniej o 2780 zł

Autor: Redakcja Fotopolis

13 Kwiecień 2022
Artykuł na: 4-5 minut

Dystrybutor marki Profoto wystartował z promocją na lampę B10. Do końca maja zestaw z bezprzewodowym wyzwalaczem i specjalnym pokrowcem kupimy taniej o 2780 zł.

Materiał partnera

Podróżowanie i poznawanie świata są dla fotografa nieodłączną życiową mantrą. Zwłaszcza dla Little Shao. Aranżacja sesji fotograficznej w królewskiej rezydencji w Południowej Korei to ekscytująca podróż z niezastąpionymi lampami błyskowymi B10. Sprawdź, jak fotografia uliczna zmieniła się w widowiskową grę świateł i jak Little Shao uzyskał oryginalne efekt na swoich fotografiach. Poznaj historię sesji Little Shao, zainspiruj się, skorzystaj z oferty specjalnej i dołącz do kreatorów obrazu narzędziami Profoto.

Rozmiar sprzętu dla fotografa ma znaczenie – naprawdę. Właśnie dlatego Profoto stworzyło lampę Profoto B10 – najmniejszą i najlżejszą mobilną lampę zewnętrzną w ich historii. B10 ma kształt i wymiary zbliżone do jasnych obiektywów fotograficznych dzięki czemu z powodzeniem mieści się z pozostałym sprzętem w poręcznej, naramiennej torbie fotograficznej Profoto Location. B10 mimo swych kompaktowych rozmiarów dostarcza światła o mocy równej aż pięciu klasycznych lamp typu speedlight. Ponadto, oferuje również opcję światła ciągłego z regulowaną temperaturą barwową dzięki czemu możesz wykorzystać ją przy nagrywaniu wideo lub nastrojowego doświetlenia planu sceny.

Takie cechy pozwalają Ci kreatywnie używać oświetlenia w dowolnym miejscu. Dzięki kompatybilności z ponad 120 narzędziami do kształtowania światła, pilotami Profoto Air Remote TTL i możliwości sterowania z aplikacji Profoto, masz prawie nieograniczone możliwości rozwoju. Profoto B10 to wielkie światło w małej obudowie.

Oferta specjalna

Teraz, dzięki specjalnej promocji tego typu system możemy zbudować znacznie taniej. Kupując lampę Profoto B10, akcesoria Air Remote TTL oraz torbę Profoto Location otrzymamy taniej o 2780 zł.

Profoto B10 - warunki promocji

  • Promocja obowiązuje w dniach od 12.04.022 do 31.05.2021 r. lub do odwołania.
  • Promocja dotyczy produktów pochodzących wyłącznie z dystrybucji Autoryzowanego Dystrybutora produktów Profoto w Polsce – firmy K-Consult Sp. z o.o.
  • Oferta dostępna jest u Autoryzowanych Dealerów Profoto w Polsce.
  • Oferta nie łączy się z innymi promocjami na Profoto B10, pilotami Air Remote TTL czy innymi akcesoriami marki Profoto.
  • Przy zakupie 1 szt. lampy Profoto B10 (kod: 901163) otrzymasz możliwość zakupu w zestawie w preferencyjnej cenie: 1 szt. wyzwalacza Profoto Air Remote TTL dowolnej, wybranej dedykacji oraz 1 szt. torby Profoto Location (kod: 340216).

Sugerowane przez producenta ceny detaliczne brutto ujęte w poniższej tabeli są jedynie niewiążącą rekomendacją, a realne ceny poszczególnych produktów mogą różnić się w zależności od oferty Dealera.

Gdzie kupić?

Listę autoryzowanych dealerów marki Profoto znajdziecie pod adresem profotopolska.pl/gdzie-kupic/.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Godox R200 - zamień lampę AD200 w ring flash
Godox R200 - zamień lampę AD200 w ring flash
Godox prezentuje nowe akcesorium, które zamieni lampy AD200 i AD200 Pro w lampę typu ring flash. To lżejsza alternatywa dla samodzielnej lampy AR400.
4
BenQ PD2705U i PD3205U - nowe monitory graficzne 4K z 99% pokryciem sRGB i certyfikatem Pantone
BenQ PD2705U i PD3205U - nowe monitory graficzne 4K z 99% pokryciem sRGB i certyfikatem Pantone
Nowe monitory BenQ oferują rozdzielczość 4K na dużych 27- i 32-calowych matrycach, zachowując przystępną cenę i oferując szereg funkcji dodatkowych.
4
Profoto Connect Pro - nowy, rozbudowany wyzwalacza lamp systemu AirX
Profoto Connect Pro - nowy, rozbudowany wyzwalacza lamp systemu AirX
„Profoto Connect Pro to więcej niż pilot. To centralny układ nerwowy każdej sesji gdyż to przez niego wszystko przepływa” - pisze producent o nowym, wielofunkcyjnym...
3
Powiązane artykuły