Nadciąga 5 nowych obiektywów Samyanga

Nadciąga 5 nowych obiektywów Samyanga

Nieczęsto producenci prezentują więcej niż jeden obiektyw na raz. Samyang w ciągu najbliższych tygodni pokaże ich jednak aż 5. Czego możemy się spodziewać?

W ostatnich latach Samyang dojrzał jako producent i prezentuje coraz ciekawsze pozycje. Warto tu wspomnieć chociażby rodzinę zaawansowanych filmowych stałek XEEN czy pokazane niedawno pierwsze szkła z systemem AF, przeznaczone do systemu Sony. Na stronie producenta pokazała się właśnie zapowiedź kolejnych premier, stylizowana na plakaty filmowe. Czym tym razem nas zaskoczy?

Zaprezentowanych ma zostać 5 nowych szkieł, które będą miały swoje premiery w poniedziałki, na przestrzeni pięciu kolejnych tygodni. Na razie nie wiemy kiedy spodziewać się pierwszej nowości, ale liczymy, że będzie to już w przyszłym tygodniu.

Jeżeli sylwetki na plakacie odpowiadają rzeczywistym produktom, prawie na pewno zobaczymy nowy obiektyw z serii XEEN (lewy górny róg). Co do pozostałych, trudno spekulować. Liczymy na szkła z systemem AF, przeznaczone do lustrzanek, ciekawe tele i kolejny obiektyw pod Sony E.

Czy nasze przewidywanie się sprawdzą? Przekonamy się już niebawem. Zapowiedź znajdziecie na stronie facebookowej producenta.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1
Panasonic Lumix GX9 - test aparatu
4 Mar 2019
GX9 to topowy model z „dalmierzowej” serii Lumix GX. Mocna specyfikacja, zamkniętą została w kompaktowym i solidnym body, a atutem jest też niewątpliwie atrakcyjna cena i bogactwo dostępnej optyki. Zobaczmy jak ten stylowy maluch sprawdza się w praktyce.
1