Nadciąga 5 nowych obiektywów Samyanga

1

Autor: Maciej Luśtyk

14 Lipiec 2016
Artykuł na: 4-5 minut

Nieczęsto producenci prezentują więcej niż jeden obiektyw na raz. Samyang w ciągu najbliższych tygodni pokaże ich jednak aż 5. Czego możemy się spodziewać?

W ostatnich latach Samyang dojrzał jako producent i prezentuje coraz ciekawsze pozycje. Warto tu wspomnieć chociażby rodzinę zaawansowanych filmowych stałek XEEN czy pokazane niedawno pierwsze szkła z systemem AF, przeznaczone do systemu Sony. Na stronie producenta pokazała się właśnie zapowiedź kolejnych premier, stylizowana na plakaty filmowe. Czym tym razem nas zaskoczy?

Zaprezentowanych ma zostać 5 nowych szkieł, które będą miały swoje premiery w poniedziałki, na przestrzeni pięciu kolejnych tygodni. Na razie nie wiemy kiedy spodziewać się pierwszej nowości, ale liczymy, że będzie to już w przyszłym tygodniu.

Jeżeli sylwetki na plakacie odpowiadają rzeczywistym produktom, prawie na pewno zobaczymy nowy obiektyw z serii XEEN (lewy górny róg). Co do pozostałych, trudno spekulować. Liczymy na szkła z systemem AF, przeznaczone do lustrzanek, ciekawe tele i kolejny obiektyw pod Sony E.

Czy nasze przewidywanie się sprawdzą? Przekonamy się już niebawem. Zapowiedź znajdziecie na stronie facebookowej producenta.

 

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
7Artisans 50 mm f/1.05 - superjasny standard do bezlusterkowców, ale bez autofokusa
7Artisans 50 mm f/1.05 - superjasny standard do bezlusterkowców, ale bez autofokusa
Mamy kolejny jasny obiektyw od firmy 7Artisans. Pełnoklatkowy 50 mm f/1.05 do bezlusterkowców jest już dostępny w przedsprzedaży na czterech mocowaniach.
0
0
Canon RF 50 mm f/1.8 STM - nadchodzi pierwszy tani obiektyw do EOS R
Canon RF 50 mm f/1.8 STM - nadchodzi pierwszy tani obiektyw do EOS R
Canonowską lustrzankową 50-tkę, określaną często mianem „plastik-fantastik” znają chyba wszyscy. Teraz wreszcie konstrukcja zawitać ma także do bezlusterkowego systemu...
18
1
Yongnuo YN 35 mm f/2 FE DF DSM - tani obiektyw 35 mm z autofokusem do Sony E
Yongnuo YN 35 mm f/2 FE DF DSM - tani obiektyw 35 mm z autofokusem do Sony E
Lustrzankowa wersja obiektywu Yongnuo YN 35 mm f/2 była jednym z najgorszych szkieł, jakie przyszło nam testować. Wersja do bezlusterkowców Sony otrzymuje nowy układ...
7
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (9)