Nadciąga 5 nowych obiektywów Samyanga

Nadciąga 5 nowych obiektywów Samyanga

Nieczęsto producenci prezentują więcej niż jeden obiektyw na raz. Samyang w ciągu najbliższych tygodni pokaże ich jednak aż 5. Czego możemy się spodziewać?

W ostatnich latach Samyang dojrzał jako producent i prezentuje coraz ciekawsze pozycje. Warto tu wspomnieć chociażby rodzinę zaawansowanych filmowych stałek XEEN czy pokazane niedawno pierwsze szkła z systemem AF, przeznaczone do systemu Sony. Na stronie producenta pokazała się właśnie zapowiedź kolejnych premier, stylizowana na plakaty filmowe. Czym tym razem nas zaskoczy?

Zaprezentowanych ma zostać 5 nowych szkieł, które będą miały swoje premiery w poniedziałki, na przestrzeni pięciu kolejnych tygodni. Na razie nie wiemy kiedy spodziewać się pierwszej nowości, ale liczymy, że będzie to już w przyszłym tygodniu.

Jeżeli sylwetki na plakacie odpowiadają rzeczywistym produktom, prawie na pewno zobaczymy nowy obiektyw z serii XEEN (lewy górny róg). Co do pozostałych, trudno spekulować. Liczymy na szkła z systemem AF, przeznaczone do lustrzanek, ciekawe tele i kolejny obiektyw pod Sony E.

Czy nasze przewidywanie się sprawdzą? Przekonamy się już niebawem. Zapowiedź znajdziecie na stronie facebookowej producenta.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm GFX 100 - zdjęcia przykładowe
26 Cze 2019
W nasze ręce trafił król średnioformatowego systemu Fujifilm. Zobaczcie, jak wyglądają 102-megapikselowe zdjęcia z GFX 100!
3
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
4