Nadciąga 5 nowych obiektywów Samyanga

1
Maciej Luśtyk
14 Lipiec 2016
Artykuł na: 4-5 minut

Nieczęsto producenci prezentują więcej niż jeden obiektyw na raz. Samyang w ciągu najbliższych tygodni pokaże ich jednak aż 5. Czego możemy się spodziewać?

W ostatnich latach Samyang dojrzał jako producent i prezentuje coraz ciekawsze pozycje. Warto tu wspomnieć chociażby rodzinę zaawansowanych filmowych stałek XEEN czy pokazane niedawno pierwsze szkła z systemem AF, przeznaczone do systemu Sony. Na stronie producenta pokazała się właśnie zapowiedź kolejnych premier, stylizowana na plakaty filmowe. Czym tym razem nas zaskoczy?

Zaprezentowanych ma zostać 5 nowych szkieł, które będą miały swoje premiery w poniedziałki, na przestrzeni pięciu kolejnych tygodni. Na razie nie wiemy kiedy spodziewać się pierwszej nowości, ale liczymy, że będzie to już w przyszłym tygodniu.

Jeżeli sylwetki na plakacie odpowiadają rzeczywistym produktom, prawie na pewno zobaczymy nowy obiektyw z serii XEEN (lewy górny róg). Co do pozostałych, trudno spekulować. Liczymy na szkła z systemem AF, przeznaczone do lustrzanek, ciekawe tele i kolejny obiektyw pod Sony E.

Czy nasze przewidywanie się sprawdzą? Przekonamy się już niebawem. Zapowiedź znajdziecie na stronie facebookowej producenta.

 

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Voigtlander Nokton 21 mm f/1.4 do Sony E i Color-Skopar 21 mm f/3.5 do Leica M już dostępne w Polsce
Voigtlander Nokton 21 mm f/1.4 do Sony E i Color-Skopar 21 mm f/3.5 do Leica M już dostępne w Polsce
Szerokokątne nowości firmy Voigtlander mają zainteresować miłośników wyrafinowanej optyki opakowanej w klasyczny i elegancki design - dodatkowo niemiecki producent przedstawił nowe akcesoria.
0
0
Nikon Nikkor Z 58 mm f/0.95 S Noct - superjasny potwór zadebiutuje jeszcze w październiku. Cena zwala z nóg
Nikon Nikkor Z 58 mm f/0.95 S Noct - superjasny potwór zadebiutuje jeszcze w październiku. Cena...
Nikon wreszcie oficjalnie zaprezentował zapowiadany od roku obiektyw Nikkor Z 58 mm f/0.95 S Noct, który ma być ukoronowaniem bezlusterkowego systemu Z. Choć pięknie...
8
4
Laowa 4 mm f/2.8 Fisheye, 100 mm f/2.8 Macro 2:1 i 17 mm f/4 Zero-D już na polskim rynku. Znamy ceny
Laowa 4 mm f/2.8 Fisheye, 100 mm f/2.8 Macro 2:1 i 17 mm f/4 Zero-D już na polskim rynku. Znamy ceny
W ofercie firmy FoxFoto pojawiły się najnowsze manualne obiektywy Laowa, czyli kierowany do użytkowników systemu Mikro Cztery Trzecie obiektyw Fisheye, pełnoklatkowy...
5
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (9)