Edelkrone PocketSkater 2 i PocketRig 2 - kompaktowe akcesoria dla filmowców

Edelkrone PocketSkater 2 i PocketRig 2 - kompaktowe akcesoria dla filmowców
Firma Edelkrone wzbogaciła swoją ofertę o dwa nowe, kompaktowe urządzenia przeznaczone dla osób filmujących lustrzankami. Nowe produkty to miniaturowy slider PocketSkater 2 i lekki, przenośny rig PocketRig 2.
PocketSkater 2 to kompaktowe akcesorium umożliwiające wykonywanie wszelkiego rodzaju jazd i slide’ów, które w ciekawy sposób wzbogacają dynamikę filmowanej sceny. Urządzenie posiada trzy składane, regulowane kółka, które umożliwią dowolne ustawienie kąta wokół którego będzie odbywać się panoramowanie. Dodatkowo PocketSkater został wyposażony w regulowany wysięgnik, za pomocą którego możliwa będzie regulacja położenia aparatu. Specjalny uchwyt umożliwia też podłączenie do niego smartfona. Urządzenie można zamówić przez internet w cenie 220 Euro.
Zobacz wszystkie zdjęcia (4)


Kolejne z zaprezentowanych akcesoriów to PocketRig 2. Producent chwali się, że jest to najmniejszy na świecie rig do lustrzanek, który spełnia wymagania profesjonalnej produkcji. W zestawie znajdziemy kompaktowe, regulowane ramię, które umożliwia ustabilizowanie aparatu na ramieniu lub pasku u spodni. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w standardowe 15-milimetrowe wysięgniki umożliwiające montaż dodatkowych akcesoriów, na przykład przystawki follow focus. Rig z łatwością zamocujemy też do wszelkiego rodzaju statywów. Urządzenie możemy zamówić przez internet w cenie 250 Euro, co nie jest specjalnie wygórowaną ceną jak za kompaktowy przenośny rig, który z łatwością zmieścimy do plecaka.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)


Więcej informacji o produktach znajdziemy na stronie edelkrone.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Sony FE 600 mm f/4 GM OSS to propozycja dla najbardziej wymagających fotografów sportu i dzikiej przyrody. Zobaczcie jak w praktyce radzi sobie najdłuższe szkło z serii G Master.
2
Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS - zdjęcia przykładowe
11 Cze 2019
Najnowszy tele-zoom Sony FE 200-600 mm f/5.6-6.3 G OSS ma wszystko, by zaspokoić potrzeby fotografów sportu i dzikiej przyrody, którzy szukają zmiennogniskowego obiektywu dalekiego zasięgu w akceptowalnej cenie. Zobaczcie, na co go stać nową konstrukcję w systemie Sony E.
2
Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - test obiektywu
31 Maj 2019
Dziś przyglądamy się bliżej Fujifilm Fujinon XF 16 mm f/2.8 R WR - szkłu, na które długo czekali miłośnicy szerokiego kąta. Kompaktowa i uszczelniona budowa, zaawansowana optyka i szybki AF mają być sporymi zaletami tego modelu.
4
Tenba Shootout II 24L - test plecaka
29 Maj 2019
Dziś sprawdzamy czy plecak Shootout II 24L to propozycja Tenby właściwa dla profesjonalnego fotografa.
0