Edelkrone PocketSkater 2 i PocketRig 2 - kompaktowe akcesoria dla filmowców

0
Maciej Luśtyk
26 Luty 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Firma Edelkrone wzbogaciła swoją ofertę o dwa nowe, kompaktowe urządzenia przeznaczone dla osób filmujących lustrzankami. Nowe produkty to miniaturowy slider PocketSkater 2 i lekki, przenośny rig PocketRig 2.
PocketSkater 2 to kompaktowe akcesorium umożliwiające wykonywanie wszelkiego rodzaju jazd i slide’ów, które w ciekawy sposób wzbogacają dynamikę filmowanej sceny. Urządzenie posiada trzy składane, regulowane kółka, które umożliwią dowolne ustawienie kąta wokół którego będzie odbywać się panoramowanie. Dodatkowo PocketSkater został wyposażony w regulowany wysięgnik, za pomocą którego możliwa będzie regulacja położenia aparatu. Specjalny uchwyt umożliwia też podłączenie do niego smartfona. Urządzenie można zamówić przez internet w cenie 220 Euro.
Zobacz wszystkie zdjęcia (4)Kolejne z zaprezentowanych akcesoriów to PocketRig 2. Producent chwali się, że jest to najmniejszy na świecie rig do lustrzanek, który spełnia wymagania profesjonalnej produkcji. W zestawie znajdziemy kompaktowe, regulowane ramię, które umożliwia ustabilizowanie aparatu na ramieniu lub pasku u spodni. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w standardowe 15-milimetrowe wysięgniki umożliwiające montaż dodatkowych akcesoriów, na przykład przystawki follow focus. Rig z łatwością zamocujemy też do wszelkiego rodzaju statywów. Urządzenie możemy zamówić przez internet w cenie 250 Euro, co nie jest specjalnie wygórowaną ceną jak za kompaktowy przenośny rig, który z łatwością zmieścimy do plecaka.
Zobacz wszystkie zdjęcia (3)Więcej informacji o produktach znajdziemy na stronie edelkrone.com.

Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
4 niespodzianki Ilforda. Nowe filmy już pod koniec października
Ilford zapowiada pojawienie się nowych materiałów, które trafią do sprzedaży 24 października. Czego możemy się spodziewać?
15
0
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Zhiyun WEEBILL-S, czyli nowy i wyjątkowo kompaktowy gimbal o dużych możliwościach
Rynek stabilizatorów do aparatów rośnie w niesłabnącym tempie. Zhiyun odgryza poważny kawałek tego tortu, ale wciąż mu mało i dlatego wprowadza na rynek model rozszerzający innowacyjną rodzinę...
5
0
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Lomography Berlin Kino B&W 2019 - nowa, ulepszona formuła
Jak twierdzi producent, pokazy rok temu film monochromatyczny Berlin Kino B&W wyprzedał się na pniu. Dlatego Lomography postanowiło jeszcze go...
5
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (9)