Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - część 12, "W Paryżu bez flesza ani rusz...”

Autor: Michał Sułkiewicz

29 Listopad 2014
Artykuł na: minutę
Dwunasty odcinek wideo porad fotograficzych przygotowanych dla czytelników fotopolis.pl przez Szkołę Perfekcyjnej Fotografii i Bryana Petersona znowu wraca do tematu lampy błyskowej podczas zdjęć miejskich. Tym razem zobaczymy między innymi jak za pomocą flesza zapmrażać ruch, a wszsytko to w Paryżu.

Wraz ze Szkołą Perfekcyjnej Fotografii zapraszamy na kolejny odcinek cyklu fotograficznych porad wideo. W tej części znany fotograf i autor wielu poradników fotograficznych Bryan Peterson ponownie pomoże nam poradzić sobie za pomocą lampy błyskowej ze złym oświetleniem podczas fotografii miejskiej. Tym razem w paryskich plenerach połączymy wykorzystanie lampy i fotografowanie ruchu.

Serdecznie zapraszamy na skuteczne, sprawdzone na całym świecie kursy kreatywnej, świadomej fotografii w Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona (www.ppsop.pl).

Zapisz się na dowolny kurs w 2015 roku do 16 grudnia i uzyskaj 25% zniżki, info: http://polish.ppsop.com/courses.aspx

W Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona www.ppsop.pluczymy świadomej fotografii.

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Poradniki
Jak dobrać kabel HDMI do filmowania i streamingu?
Jak dobrać kabel HDMI do filmowania i streamingu?
Jak wybrać kabel HDMI, żeby nie mieć problemów na planie i uzyskać optymalną jakość? W tym poradniku przyglądamy się odpowiednim kablom do filmowania na przykładzie oferty marki...
16
Jak zrobić oryginalne zdjęcie na walentynki? Zapytaliśmy ChatGPT
Jak zrobić oryginalne zdjęcie na walentynki? Zapytaliśmy ChatGPT
Nadal myślisz, że najlepszym pomysłem na walentynkowe zdjęcie jest serce narysowane na zaparowanej szybie? Zobaczcie, co na ten temat ma do powiedzenia sztuczna inteligencja.
4
Oświetlenie filmowe w fotografii portretowej - GlareOne LED 300 BiColor D w praktyce
Oświetlenie filmowe w fotografii portretowej - GlareOne LED 300 BiColor D w praktyce
Filmowo-fotograficzny świat nie mógłby istnieć bez światła. W tym artykule fotograf Piotr Werner na przykładzie lamp GlareOne 300 BiColor D pokazuje trzy filmowe ustawienia...
16
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (16)