Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - "Portrety plenerowe pod światło"

Foto porady Szkoły Perfekcyjnej Fotografii na fotopolis.pl - "Portrety plenerowe pod światło"

W osiemnastym odcinku naszego cyklu poradnikowego wraz z Bryanem Petersonem pokażemy Wam jak ustawić ekspozycję przy portrecie wykonywanym pod światło.

Wraz ze Szkołą Perfekcyjnej Fotografii zapraszamy na osiemnasty odcinek cyklu fotograficznych porad wideo. W tym odcinku znajdziemy się w chyba w najlepszym miejscu, żeby potrenować manualne ustawienia ekspozycji podczas wykonywania portretu pod światło. Zapraszamy do Dubaju!Serdecznie zapraszamy na skuteczne, sprawdzone na całym świecie kursy kreatywnej, świadomej fotografii w Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona (www.ppsop.pl). Nowe kursy już od 6 marca 2015 roku - info: polish.ppsop.com.

W Szkole Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona www.ppsop.pluczymy świadomej fotografii.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Natura, miejsca, ludzie, czyli najlepsze zdjęcia z konkursu National Geographic Photo Contest 2018
7 Gru 2018
Poznaliśmy wyniki tegorocznej edycji National Geographic Photo Contest. Finałowa galeria to zarówno piękne kadry, jak i przykład niszczącej działalności człowieka. Zobaczcie zwycięskie zdjęcia.
1
Oto wyniki Leica Street Photo 2018 - zobacz najlepsze polskie zdjęcia uliczne
28 Lis 2018
Dobiegła końca 8. edycja konkursu fotografii ulicznej organizowanego przez Leikę. Głównego zwycięzcę poznamy jutro, a już teraz możemy oglądać kompletną galerię finalistów.
4
Kalendarz Lavazza 2019 - natura jako sztuka w nowej, oryginalnej odsłonie
22 Lis 2018
4 kontynenty, 6 wyjątkowych instalacji artystycznych, kobiecie spojrzenie. Tak w skrócie można opisać najnowszą, zaskakująca edycję kalendarza Lavazza, za której sterami stanęła związana z National Geographic, sześciokrotna laureatka nagrody WPP Ami Vitale.
0
Natura na luzie, czyli nagrodzone zdjęcia w Comedy Wildlife Photography Awards
22 Lis 2018
Już po raz czwarty poznaliśmy laureatów Comedy Wildlife Photography Awards 2018 - jednego z najbardziej oryginalnych konkursów, ukazujących świat zwierząt w niecodziennej odsłonie.
0