Olympus OM-D E-M5 - hands-on

Na konferencji prasowej w Centrum Nauki Kopernik Olympus zaprezentował swojego najnowszego bezlusterkowca - model OM-D E-M5. Zapraszamy do lektury kilku pierwszych wrażeń i obejrzenia kilku ciekawszych slajdów z konferencji.
0
Marcin Falana
8 Luty 2012
Artykuł na: minutę
Aparat Olympus OM-D E-M5 zaprezentowany na konferencji był wersją przedprodukcyjną, której nie dało się włączyć. Pozostają więc pierwsze wrażenia. E-M5 jest niewiele większy od E-P3, więc nadal jest niewielkim bezlusterkowcem. Swoim wzornictwem zdecydowanie nawiązuje do lat 80-tych i słynnej linii OM. Bryła E-M5 obfituje w krawędzie i ostre przetłoczenia.


Aparat trzyma się dość wygodnie głównie za sprawą dobrej podpórki na kciuk. Trochę gorzej prezentuje się tworzywo na przedniej ściance, które jest zbyt śliskie. Widać tu sens zastosowania dodatkowego uchwytu poziomego i pionowego.


Poniżej prezentujemy kilka zdjęć i slajdów z konferencji prasowej:Słowa kluczowe:
Komentarze
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (4)
Więcej w kategorii: Aparaty
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
24
2
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i...
15
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na...
20
4