M43

Wszystkie artykuły z tagiem: "M43" w serwisie fotopolis.pl:
Veydra Mini Prime 85mm T2.2 - filmowa portretówka do systemu M43
Rodzina filmowych szkieł Veydra Mini Prime powiększyła się o kolejny model. Nowy teleobiektyw zapewnia stałe i jasne światło T2.2, ogniskową o ekwiwalencie 170 mm oraz uszczelnioną i aluminiową obudowę.
12 Maj 2016
Michał Chrzanowski
0
Panasonic Lumix GX80 - pierwsze wrażenia
Młodszy brat modelu GX8 ma być propozycją dla zaawansowanych hobbystów, szukających urządzenia, które zamykałoby jak najbardziej zaawansowane funkcje w kompaktowej, stylowej obudowie. Czy zdobędzie popularność? Przyglądamy się bliżej najważniejszym funkcjom.
5 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
3
Panasonic Lumix GX80 - mały może więcej
Dzisiejsza premiera to ciekawe rozszerzenie oferty aparatów producenta. Lumix GX 80 łączy w sobie doskonałą część specyfikacji zaawansowanego modelu GX8 z niewielkimi gabarytami, zarezerwowanymi dotychczas dla bardziej podstawowych modeli.
5 Kwi 2016
Maciej Luśtyk
2
Limitowana edycja Olympusa OM-D E-M10 II - znamy cenę
Dla wszystkich miłośników stylu, elegancji i funkcjonalności mamy dobrą wiadomość. Jest już dostępna w sprzedaży luksusowa wersja modelu OM-D E-M10 II.
1 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0
Bezkrwawe safari z M.Zuiko DIGITAL ED 300 mm f/4 IS PRO [zdjęcia przykładowe]
Korzystając ze słonecznego dnia, postanowiliśmy wybrać się do warszawskiego ZOO i zapolować na ciekawe kadry.
25 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Panasonic Lumix GF8 - styl, jakość i funkcja autoportretów
16-megapikselowa matryca, wydajny autofokus oraz dotykowy i odchylany do pozycji selfie ekran, to tylko kilka rozwiązań, w które wyposażono zaprezentowanego dziś Panasonica Lumix GF8.
15 Lut 2016
Michał Chrzanowski
0
Panasonic Lumix GX8 – zobacz, za co go pokochasz
Topowy bezlusterkowiec firmy Panasonic to najnowsze technologie zamknięte w stylowym i ergonomicznym body. Superszybki, wygodny i wytrzymały, ma spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników!
8 Lut 2016
Maciej Zieliński
0
Olympus PEN-F - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
Zaprezentowanym dzisiaj aparatem PEN-F, Olympus wkracza na nową ścieżkę rozwoju swojej linii aparatów. Jeszcze przed premierą mieliśmy możliwość bliżej przyjrzeć się nowemu modelowi wykonać nim kilka zdjęć. Zapraszamy Was do pierwszych wrażeń.
27 Sty 2016
Maciej Luśtyk
0
ZY Optics - trzy nowe adaptery do Mikro Cztery Trzecie
Mamy dobre informacje dla użytkowników aparatów z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie. Chiński producent zaprezentował zupełnie nowe adaptery, które nie tylko skrócą ogniskową doczepionego obiektywu, lecz także zwiększą jego jasność o jeden stopień.
13 Sty 2016
Michał Chrzanowski
0
Olympus M.Zuiko Digital ED 300 mm 1:4 PRO - specjalnie dla Fotopolis.pl pierwsze wrażenia fotografa National Geographic, Marcina Dobasa
Dzisiaj rano na targach CES Olympus zaprezentował profesjonalne szło M.Zuiko Digital ED 300 mm 1:4 PRO. Wrażeniami z użytkowania tego ciekawego obiektywu podzielił się z nami fotograf National Geographic, Marcin Dobas, który jako jeden z pierwszych mógł wypróbować go w plenerze!
7 Sty 2016
Michał Chrzanowski
0