M43

Wszystkie artykuły z tagiem: "M43" w serwisie fotopolis.pl:
Adapter Kipon EF-MFT, obsługujący autofokus i dane EXIF
Kipon zaprezentował elektroniczny adapter umożliwiający podłączenie szkieł Canona do aparatów Mikro Cztery Trzecie. Adapter wyposażono w złącza, które pozwolą na współpracę aparatów z systemem autofokusa i stabilizacji obiektywów, a także na przesyłanie danych EXIF.
21 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Blackmagic Micro Studio Camera - 4K z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
Firma Blackmagic, znana z produkcji kompaktowych kamer oferujących profesjonalne możliwości zaprezentowała model Micro Studio Camera, oferujący zaawansowane funkcje filmowe, umożliwiający nagrywanie materiału w jakości UHD i podłączenie obiektywów z systemu Mikro Cztery Trzecie. To wszystko za niewiele ponad 1000 dolarów.
14 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Dzień systemu Cztery Trzecie - pokaż zdjęcia zrobione tego dnia
Już jutro przypada oficjalny dzień systemu Cztery Trzecie. Z tej okazji, wszyscy użytkownicy posiadający aparaty Cztery Trzecie oraz Mikro Cztery Trzecie będą mieli okazję zaprezentować zdjęcia wykonane tego dnia na oficjalnej stronie internetowej systemu.
2 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Katalog systemu Mikro Cztery Trzecie na rok 2015
Na oficjalnej stronie systemu Mikro Cztery Trzecie pojawiła się anglojęzyczna wersja katalogu prezentującego wszystkie dostępne obecnie na rynku obiektywy i akcesoria z mocowaniem 4/3 i M4/3.
4 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Kowa wprowadza trzy obiektywy do systemu Mikro Cztery Trzecie
Japoński producent optyki poinformował o cenach pokazanych półtora roku temu obiektywów manualnych do systemu Mikro Cztery Trzecie. Obiektywy, które lada chwila trawią do sprzedaży to Kowa Prominar MFT 12mm f/1,8, Prominar MFT 8,5mm f/2,8, Prominar MFT 25mm f/1,8.
4 Mar 2015
Maciej Luśtyk
0
Panasonic Lumix G 42,5 mm f/1,7 ASPH POWER O.I.S
Drugim zaprezentowanym dzisiaj szkłem jest jasny, stałoogniskowy obiektyw Panasonic Lumix G 42,5 mm f/1,7 ASPH POWER O.I.S. Przysłona f/1.7, wydajny system stabilizacji i ogniskowa o ekwiwalencie 85 mm sprawiają, że obiektyw doskonale sprawdzi się w fotografii portretowej.
23 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0
Panasonic Lumix G Macro 30 mm f/2,8 ASPH MEGA O.I.S.
Podczas dzisiejszej konwencji we Frankfurcie, Panasonic zaprezentował stałoogniskowy obiektyw makro Panasonic Lumix G Macro 30 mm f/2,8, przeznaczony do aparatów w systemie Mikro Cztery Trzecie.
23 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0
Drony z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie?
Wczoraj lista producentów wspierających coraz bardziej popularny system Mikro Cztery Trzecie rozszerzyła się o trzy kolejne firmy. Dwie z nich to producenci optyki, niespodziankę stanowi zaś pojawienie się w systemie firmy DJI, znanej przede wszystkim z produkcji dronów.
11 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0
Olympus OM-D E-M5 II - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
Tuż przed oficjalną premierą dosłownie przez kilka chwil mieliśmy w rękach egzemplarz najnowszego bezlusterkowca serii Olympus OM-D. Przedstawiamy Wam wrażenia z kontaktu z gorącym jeszcze E-M5 II oraz pierwsze zdjęcia przykładowe.
5 Lut 2015
Michał Sułkiewicz
0
Olympus OM-D E-M5 Mark II
Olympus zaprezentował następcę modelu E-M5, którego pojawienie się na rynku w 2012 roku zmieniło rozkład sił pomiędzy lustrzankami, a bezlusterkowcami. Projektanci aparatu Olympus OM-D E-M5 Mark II usprawnili wcześniejszą konstrukcję i wzbogacili ją o nowe funkcje. Między innymi pojawił się dotykowy, obracany ekran LCD i możliwość zrobienia zdjęcia w rozdzielczości 40 Mp.
5 Lut 2015
Maciej Luśtyk
0