OM-D

Wszystkie artykuły z tagiem: "OM-D" w serwisie fotopolis.pl:
Szybka karta pamięci za 1 zł przy zakupie aparatu Olympus
Jeśli nosicie się z zamiarem zakupu aparatu z serii Olympus PEN lub OM-D, warto przyjrzeć się promocji oferowanej przez sklep RTV Euro AGD. Przy zakupie aparatu, za 1 zł otrzymamy szybką kartę pamięci Sandisk o pojemności 32 GB.
23 Mar 2016
Michał Chrzanowski
0
Bezpłatne warsztaty fotografii podróżniczej Olympus z Marcinem Dobasem
Olympus Polska zaprasza na bezpłatne warsztaty fotografii podróżniczej, które poprowadzi znany fotograf Marcin Dobas. Warsztaty odwiedzą 6 polskich miast: Katowice, Zabrze, Bydgoszcz, Toruń, Szczecin, Olsztyn. Podczas zajęć będzie można przetestować aparaty z serii OM-D i PEN, a także całą gamę dostępnych obiektywów.
3 Lip 2015
Maciej Luśtyk
0
Wymień swoją lustrzankę na OM-D - Opinia Tomasza Plezia
Trochę ponad miesiąc temu ruszyliśmy z konkursem, w którym uczestnicy mogli przetestować aparat Olympus OM-D E-M10 i w razie chęci wymienić na niego (bądź na inny model z serii OM-D) swój stary aparat. Prezentujemy Wam opinię z użytkowania Olympusa OM-D E-M5 II autorstwa Tomasza Plezia.
27 Maj 2015
Maciej Luśtyk
0
Wymień swoją lustrzankę na OM-D - opinia Pawła Barketa
Prawie równy miesiąc temu ruszyliśmy z konkursem, w którym uczestnicy mogli przetestować aparat Olympus OM-D E-M10 i w razie chęci wymienić na niego (bądź na inny model z serii OM-D) swój stary aparat. Prezentujemy Wam opinię z użytkowania bezlusterkowca autorstwa Pawła Barketa.
20 Maj 2015
Maciej Luśtyk
0
Wymień swoją lustrzankę na OM-D!
Grono użytkowników bezlusterkowców stale się powiększa, a rozwój technologii sprawił, że coraz częściej wybierają je też profesjonalni fotografowie. Wspólnie z firmą Olympus zapraszamy Was do wzięcia udziału w jedynych w swoim rodzaju testach konsumenckich, które pozwolą wam bezpłatnie wymienić stary sprzęt cyfrowy na aparat Olympus z serii OM-D.
21 Kwi 2015
Maciej Luśtyk
0
Olympus OM-D E-M5 II - test aparatu
Olympus OM-D E-M5 II to druga generacja niezwykle popularnego bezlusterkowca w systemie Mikro Cztery Trzecie. Najnowszy model został wyposażony w wiele usprawnionych i ciekawych rozwiązań, jednak czy są one na tyle istotne aby w pełni zastąpić poprzednika oraz konkurować z aparatami innych producentów? Zobaczcie, jak nowy OM-D E-M5 II zaprezentował się w naszym teście.
20 Lut 2015
Michał Chrzanowski
2
Olympus Capture - pełna kontrola nad E-M1 z komputera
Użytkownicy bezlusterkowca Olympus OM-D E-M1 z nowym firmware 2.0 mogą już pobierać program Olympus Capture, który umożliwi pełną kontrolę aparatu z poziomu komputera.
26 Wrz 2014
Michal Grzegorczyk
0
Olympus zapowiedział wprowadzenie firmware v 2.0 do OM-D E-M1
Photokina 2014 Olympus wraz ze startem targów Photokina zapowiada wprowadzenie nowego firmware do swojego flagowego bezlusterkowca - OM-D E-M1. Oprócz nowej wersji oprogramowania na rynku pojawi się także srebrna wersja tego aparatu.
15 Wrz 2014
Patryk Wiśniewski
0
Przetestuj aparat Olympus OM-D E-M10 - wyniki konkursu
Zakończyliśmy konkurs "Przetestuj aparat Olympus OM-D E-M10". Decyzją jury zwycięzcą został Michał Barański, który sprawdził aparat w fotografii ulicznej.
9 Cze 2014
Michal Grzegorczyk
0
Olympus OM-D E-M1 i OM-D E-M10 nowy firmware 1.4 i 1.1
Firma Olympus poinformowała o aktualizacji oprogramowania wewnętrznego do modeli OM-D E-M1 oraz OM-D E-M10. Firmware'y odpowiednio 1.4 i 1.1 wprowadzają kilka zmian, o których piszemy poniżej.
22 Maj 2014
Piotr Wroniewicz
0