Olympus zapowiedział wprowadzenie firmware v 2.0 do OM-D E-M1

Olympus zapowiedział wprowadzenie firmware v 2.0 do OM-D E-M1
Photokina 2014 Olympus wraz ze startem targów Photokina zapowiada wprowadzenie nowego firmware do swojego flagowego bezlusterkowca - OM-D E-M1. Oprócz nowej wersji oprogramowania na rynku pojawi się także srebrna wersja tego aparatu.
Zobacz wszystkie zdjęcia (5)
Podczas targów Photokina odbywających się w Kolonii Olympus zapowiedział dużą zmianę oprogramowania. Japoński producent wprowadza firmware w wersji 2.0 do swojego flagowego bezlusterkowca. Oprogramowanie będzie dostępne dla użytkowników od 24 września. Wprowadza ono szereg zmian.

Od tej daty każdy użytkownik E-M1 po wgraniu firmware, będzie mógł wyzwalać aparat po kablu w warunkach studyjnych. Fotografowie architektury będą mogli skorzystać z funkcji „cyfrowego shiftu”. Flagowy OM-D będzie także wyposażony w opcje Live Compostion. Oprócz tego firmware wprowadza kilka mniejszych poprawek jak przyspieszenie odświeżania wizjera elektronicznego, nowa aplikacja umożliwiająca zdalne sterowanie z poziomu smartfonu lub tabletu, nowe filtry artystyczne zarówno w trakcie fotografowania jak i filmowania.

Oprócz firmware japoński producent wprowadza srebrną wersję aparatu Olympus OM-D E-M1, która będzie w sprzedaży od września. Cena za oceanem to około 1400 dolarów, w tym momencie nie znamy polskiej ceny.
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
1
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4