Olympus Capture - pełna kontrola nad E-M1 z komputera

Olympus Capture - pełna kontrola nad E-M1 z komputera
Użytkownicy bezlusterkowca Olympus OM-D E-M1 z nowym firmware 2.0 mogą już pobierać program Olympus Capture, który umożliwi pełną kontrolę aparatu z poziomu komputera.

Olympus Capture to realizacja zapowiedzi z Photokiny. Dzięki tej aplikacji użytkownicy bezlusterkowca Olympus OM-D E-M1 z wgranym nowym firmware 2.0 dostaną możliwość pełnej kontroli aparatu za pomocą kabla USB z poziomu komputera. Tethering jest powszechnie stosowany w fotografii studyjnej i umożliwia sterowanie parametrami oraz podgląd zdjęć na komputerze, a także natychmiastowy import fotografii do programów graficznych.

Progr`m Olympus Capture jest darmowy. Działa w systemie Windows i OSX. Można go pobrać z tej strony.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13