Olympus Capture - pełna kontrola nad E-M1 z komputera

Olympus Capture - pełna kontrola nad E-M1 z komputera
Użytkownicy bezlusterkowca Olympus OM-D E-M1 z nowym firmware 2.0 mogą już pobierać program Olympus Capture, który umożliwi pełną kontrolę aparatu z poziomu komputera.

Olympus Capture to realizacja zapowiedzi z Photokiny. Dzięki tej aplikacji użytkownicy bezlusterkowca Olympus OM-D E-M1 z wgranym nowym firmware 2.0 dostaną możliwość pełnej kontroli aparatu za pomocą kabla USB z poziomu komputera. Tethering jest powszechnie stosowany w fotografii studyjnej i umożliwia sterowanie parametrami oraz podgląd zdjęć na komputerze, a także natychmiastowy import fotografii do programów graficznych.

Progr`m Olympus Capture jest darmowy. Działa w systemie Windows i OSX. Można go pobrać z tej strony.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1